Technikai kérdések alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 16.4.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. BÚÉK2011

    BÚÉK2011 Fórum mestere

    Szia!
    A szülinapi tortánál a 6. nap utáni jutalmat leszedted?
    Ha nem, akkor az lehet a probléma!
    Üdv....
     
  2. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia!
    Azzal nincs gond. Köszönöm.
    upload_2024-1-25_13-14-6.png
     
  3. BÚÉK2011

    BÚÉK2011 Fórum mestere

    sziklakert és cemá2002 kedveli ezt.
  4. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Köszönöm szépen a türelmedet, kollégám ellenőrzése szerint Chrome böngészőben már nincs felkiáltójel.
    Most próbálj belépni kérlek! Köszönöm :)
     
    Sali~*.* kedveli ezt.
  5. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Köszönöm a segítséget, sajnos nálam most is mindkét böngészőben ott a felkiáltójel.
     
    Luminary és cemá2002 kedveli ezt.
  6. cemá2002

    cemá2002 Haladó

    a tortán jobb oldalt a felső muffint kell leszedni, és nincs felkiáltó jel. :)
     
  7. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    megnéztük újra, s a 6 nap után járó plusz ajándékot nem vetted át. Ha belépsz a Tortához, Te is láthatod, hogy villog a muffin-papír. A Felkiáltójel erre emlékeztet, hogy ne maradjon el az átvétel - a kép Nálad készült:
    upload_2024-1-25_13-47-32.png
    Persze, ha ezt később szeretnéd átvenni, megteheted, de akkor a Felkiáltójellel addig "meg kell barátkoznod" :)
    Megértésedet köszönjük!
     
    Sali~*.*, cemá2002 és Luminary kedveli ezt.
  8. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia!
    Köszönöm szépen, igen ez felkiáltójel okozója! Elnézést kérek a "felesleges" munkáért.
     
    Dolphin kedveli ezt.
  9. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    az mit jelent, hogy amióta kliens van, nem tudsz belépni böngészőben? A böngészős belépést nem befolyásolja a kliens, igen, felugrik a tájékoztató ablak a kliensről ha belépsz a Farmerama oldalára a böngészőben, de ha azt becsukod az X-szel, utána normál módon be tudsz lépni a Játékba.
    A kliens letörlést - újra telepítést próbáltad már? Az is szokott segíteni problémák esetén.
     
    aida2330 és Sali~*.* kedveli ezt.
  10. donkartacs07

    donkartacs07 Fórum hercege

    1 Gigabit hálózati kártya és 2 Gigabit hálózati kártya értettem, 32GB ram van a gépbe. Dell 7760 a tipusa

    Megint nem lehet ültetni a területeken csak pörög a napraforgó, csak pörög a napraforgó...
     
    Utoljára szerkesztett: 25.1.24
  11. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    Ezen problémák hátterének felderítésére van ez a topik, amennyiben van rá lehetőséged, kérlek töltsd ki Te is, hogy továbbítani tudjuk a Te jelzésedet is a Központ felé.
    https://board-hu.farmerama.com/threads/teljesítményproblémák-részletes-jelzése.24318/
    Segítséget itt találsz a kért számítógép-adatok megszerzéséhez:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/teljesítményproblémák-részletes-jelzése.24318/#post-1361384
    Köszönjük, ha segíted a munkát az adatok megadásával
     
    aida2330 és Sali~*.* kedveli ezt.
  12. hofeher

    hofeher Fórumszaki

    szokás szerint semmi se segít belépni se lehet
     
    Jucus1949 és rudcsi24 kedveli ezt.
  13. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    igen, ahogy már a Csevegőben és a Hiba topikban is jeleztem, a Játék sajnos belassult, tudunk róla, a Központban dolgoznak a megoldáson.
    Türelmedet, megértésedet köszönöm!
     
  14. rudcsi24

    rudcsi24 Fórum mestere

    Azt hittem, hogy csak engem tisztelt meg ez a .... játék, hogy nem enged belépni.
     
  15. Caccus

    Caccus Fórum veteránja

    én beléptem, de semmit nem csinál, nem tudok egyik részről a másikra menni. Hát ze jól kezdődik, pedig a kliensen vagyok, a többit be sem enged, csak forog , mint a ringlispi.
     
    gomboc58 kedveli ezt.
  16. Nexi21

    Nexi21 Utánpótlás-írogató

    sziasztok megint nem enged be akár hogy próbálom
     
  17. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Ahogy jeleztük a Játék belassult, s a Központban dolgoznak a hiba elhárításán. Vélhetően ez miatt nem tudunk belépni:
    https://board-hu.farmerama.com/thre...k-haladók-részleg.19471/page-200#post-1368404
    Remélhetőleg hamar sikerül a hibát elhárítani, addig türelmeteket kérjük, nincs szükség több jelzésre a hibáról, hisz attól nem lesz előbb megoldás.
    Megértéseteket és türelmeteket köszönjük!
     
    Sali~*.* kedveli ezt.
  18. pistacia2

    pistacia2 Járnitanuló

    Sziasztok!
    Nem megy a játék egyik böngészővel sem , még a kliessel sem! Megint kezdődik.....
     
  19. donkartacs07

    donkartacs07 Fórum hercege

    Semmi értelme évek óta kitölteni ha az oldal elérhetősége, terhelhetősége ennyire kétséges évek óta, ez nem mai hiba hanem évek ótahúzódó, erre nekem sem türelmem sem időm.
    Hiba:
    502 Bad Gateway
    Beengedett semmit sem lehet a géppel csinálni, kézzel rátehető de elfelejti.
     
    fankostepsi és bercy58 kedveli ezt.
  20. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    .dina1. és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.