Technikai kérdések alfórumból archivált kérdések és válaszok

Discussion in 'Segítség archívuma' started by Csocsoovb, Apr 16, 2014.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Soma040102

    Soma040102 Utánpótlás-írogató

    Bocsánat több hetest írtam 17920276
     
  2. gődények

    gődények Törzsjátékos

    Köszönöm szépen
     
    Dolphin likes this.
  3. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    ez sokkal jobb :)
    Meg is találtam a keresett dekort, a Világítótorony területen nézz körül, leginkább a jobb alsó sarkot javaslom :)
     
    alex0824 and galagonya51 like this.
  4. dudute2

    dudute2 Rutinos

    sziasztok ! Nekem nem adja le a játék a sütiket a pinkni sütit akartam levenni de nem adta oda meg a maja maszkot sem nézzétek meg mi lehet a baj elöre is köszönöm .ID 14999302
     
  5. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    én nem látok Nálad problémát, mindkét terméket be tudnám aktiválni az Éléskamrában a középső zöld gomb lenyomásával (ahol a kéz van), Te hol tapasztaltad a problémát? A képek Nálad készültek az imént:
    upload_2024-1-31_18-42-40.png
     
    alex0824, Sali~*.* and dudute2 like this.
  6. dudute2

    dudute2 Rutinos

    szia igen odáig nekem is elment csak tovább nem megy nem jön le próbáld meg add le nekem hiába nyomok rá mégsem adja oda a csatnimra
     
    -Holdfeny-. likes this.
  7. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    ismét benéztem Hozzád, így hogy picit pontosítottál a problémádon; ellenőrzésem alapján már aktiváltál egy Legrózsaszínűbb pitét (megváltozott a neve) a Répás-almás csatnidra, más termék nincs bent a rekeszekben, ez látszik a bal alsó sarokban a rekesznél, a kis óra jelzi, erre nem tudsz többet aktiválni
    upload_2024-1-31_19-4-43.png

    A Maja maszk nincs hatással a Répás-almás csatnira, az a Bahán elvetett Zöldségek érési idejét csökkenti. Így is kéred, hogy aktiváljak egyet belőle?
     
    alex0824 and Sali~*.* like this.
  8. Szabóné_[Piroska]

    Szabóné_[Piroska] Utánpótlás-írogató

    Szerbusztok! Van 6 farmom kaptam az ************-ra kodokat köszönöm szépen de ez a farm nem kapott. ID 8795163 Ha kaphatok köszönöm szépen.
     
  9. dudute2

    dudute2 Rutinos

    szia köszi nem tudtam hogy az óra azt jelzi most legalább ezt is tudom köszönöm a segitségedet.
     
    Dolphin likes this.
  10. farmercsajszi00

    farmercsajszi00 Haladó

    Szia
    Medveölelés dekort keresném..Gazda: farmercsajszi00 ID: 7724125
     
  11. SparrowC

    SparrowC Törekvő

    Kedves Szabóné_[Piroska]!

    A fórumon TILOS e-mail címet megadni, tiltja a fórum szabályzata!
    A kérdésedre válaszolva pedig, a Központ által kiküldött Bónuszkódokra nincsen ráhatásunk, hogy melyik farmokra küldik ki, ebben sajnos nem tudunk segíteni.
    Megértésedet köszönjük!
     
    Sali~*.* likes this.
  12. hzsoka

    hzsoka Haladó

    Szia! 2 szülinapi felhőmről is hiányoznak a dekorok. Az egyiken a Tavaszi sürgölődés, Pillangóstilus, Őszi piknik. A másikon Papirrrepcsik, Mélyhűtött bari, Félcsőmutatvány. Megnéznétek? hzsoka ID: 31204778
     
  13. Szabóné_[Piroska]

    Szabóné_[Piroska] Utánpótlás-írogató

    köszönöm szépen a válaszod.
     
    Luminary, Dolphin and SparrowC like this.
  14. SparrowC

    SparrowC Törekvő

    Kedves farmercsajszi00!

    Kollégám ellenőrzése alapján 2 db Medveölelés dekorral rendelkezel, mindkettőt az Erdei tisztáson találod középen, lent.
     
    Sali~*.* likes this.
  15. Kőfaragó

    Kőfaragó Fórum-zöldfülű

    Szia!
    Segítséget szeretnék kérni, mert nem találom a "fagyoskodó juhok" dekort, már minden hol megnéztem, de sajnos nincs sehol. köszönöm szépen
    ID: 16740850
     
    SparrowC likes this.
  16. szabokukac

    szabokukac Fórumlakó

    Sziasztok. Szeretném megkérdezni hol lehetett megszerezni a Labda trükk és a Nem elszállni dekort amit a Születésnap2024 felhősor 3-ra lehet kirakni. Sajnos nem találom őket. Gazda: szabokukac ID: 11275958 Előre is köszönöm, ha valaki meg tuná nézni...
     
    SparrowC likes this.
  17. .jázminkaa.

    .jázminkaa. Utánpótlás-írogató

    Szia! Légy szíves nézd meg hova tehettem a labdatrükk nevű dekoromat! Előre is köszönöm! id:38374377
     
  18. SparrowC

    SparrowC Törekvő

    Kedves Kőfaragó!

    Kollégám ellenőrzése alapján az Erdei tisztáson találod a Fagyoskodó juhokat, a terület közepe körül.
     
  19. SparrowC

    SparrowC Törekvő

    Kedves hzsoka!

    Kollégám ellenőrzése alapján a Tavaszi sürgölődés, a Pillangóstílus, a Papírrepcsik és a Mélyhűtött barik dekorok nincsenek a birtokodban. Ezek a 2021-es Rackó dekorok voltak, itt tudsz róluk bővebben olvasni:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/napi-belépési-bónusz-azaz-rackó-költözik.14332/#post-1154428

    Az Őszi piknik dekort a Kincses szigeten keresd a jobb felső sarokban.
    A Félcsőmutatvány dekort a Világítótorony területén találod a bal felső részen.
     
  20. SparrowC

    SparrowC Törekvő

    Kedves .jázminkaa.!

    Kollégám ellenőrzése alapján a Labdatrükk dekort a Kincses szigetre tetted ki. Jobb oldalon lent keresgélj.
     
    farmeres53 likes this.
Thread Status:
Not open for further replies.