Eltűnt tárgyak keresése (Ól, fa, dekor elem)

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 9.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Csocsoovb

    Csocsoovb Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    ID.gif

    Ha úgy érzed, eltűnt egy tárgy a farmodról, akkor jó helyen jársz: itt felteheted ezzel kapcsolatos kérdésedet.

    Egy eltűnés esetén nagyon sok mindent kell átnéznünk, és ez bizony időbe telik.
    Minél több információt kapunk tőletek az eset kapcsán, annál nagyobb az esélye annak, hogy sikerül a keresett tárgy nyomára bukkannunk, de a siker nem garantált. Sajnos nem minden esetben vagyunk képesek az ügynek a végére járni a fórumon - ilyenkor a supporthoz kell fordulnotok: Support

    És akkor nézzük, milyen adatokat is kell megadnotok számunkra:
    - Farmod pontos neve?
    - User ID számod ?
    - Pontosan mit hiányolsz a farmodról, a tárgy pontos neve?
    - Mikor szerezted ezt a tárgyat, és hol, milyen módon? (Vásárlás, építés, nyeremény, stb.)
    - Mennyi állt ebből a tárgyból rendelkezésedre korábban?
    - Mennyi áll a rendelkezésedre belőle most?
    - Mekkora mennyiséget nem találsz jelenleg?

    Tudom, nem egyszerű minden kérdésre válaszolni, de ha hiányoznak alap információk, az csökkenti annak esélyét, hogy segíteni tudjunk számotokra.

    Mielőtt nekünk írnátok valaminek az eltűnése kapcsán, előbb át kell gondolnotok a következőket:

    • Egy ki -majd belépést követően sem találom sehol?
    • Biztosan nincs a menümben?
    • Nincs sehol kitéve a farmon? (Farm, szédült, tisztás, Baha, Esőerdő, kerge, kincses sziget, felhősor)
    • Raktárházakat is átnéztem?
    • Fejlesztés esetén nem építettem már össze valamivel? (Dekor elemeknél ekkor megváltozhat a tárgy neve is)
    • Nem ajándékoztam el korábban?
    • Nem cseréltem el léghajón valamire?
    • Biztosan azt építettem meg, amit szerettem volna? (Műhely, Jack boltja)
    • Biztosan azt vásároltam, amit szerettem volna?
    A topic témájába nem illeszkedő hozzászólások figyelmeztetés nélkül törlésre fognak kerülni, gondolok itt elsősorban a következőkre:

    - tapasztalat megosztása bármivel kapcsolatban
    - vélemény valamiről
    - ötlet valamivel kapcsolatban
    - szomszéd keresés
    - trágár beszéd
    - másik játékos sértegetése

    A fórumra vonatkozó általános előírásokat itt találjátok meg:
    A fórum szabályzata
    Netikett
    Kérünk mindenkit a szabályok betartására, a sikeres és hatékony fórumozás érdekében.

    Köszönjük!


     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 24.1.17
    Aranylány és eisan69 kedveli ezt.
  2. Csocsoovb

    Csocsoovb Fórum elő legendája

    Sziasztok!


    Ha kérdésetek, problémátok van, mindig adjátok meg a farm neveteket, és az User ID számotokat, ezzel nagyban megkönnyítitek a munkánkat, elkerüljük a félreértéseket (nem ezen a farmomon van a probléma, hanem a másikon, stb.) és gyorsabban tudunk nektek segíteni.

    Mielőtt bármit írnátok ebben az alfórumban, érdemes az írás témájának megfelelő topicba tájékozódni: másnak volt-e már hasonló problémája, és ha igen, akkor arra milyen választ kapott. Aki "századjára" írja meg ugyan azt a hibát, számíthat arra, hogy írása válasz és külön indoklás nélkül törlésre fog kerülni. Ennek egyszerű az oka: nincs értelme ugyan azt a választ megadnunk az Ő számára is, mint amit a többi játékos már megkapott korábban.
    Igen, az olvasás legalább annyira fontos, mint maga a kérdezés.


    ID.gif


    Ha valaki csak panaszkodni szeretne valamire, annak a panaszkönyv áll a rendelkezésére.
    https://board-hu.farmerama.com/index.php?threads/panaszkönyv.14375/


    Mint látjátok, ez a kérdések alfórumban helyet foglaló kérdések topic. Ezért mindenkit megkérnék arra, itt csak kérdését tegye fel.

    Minden más jellegű hsz. OFF-nak minősül, és törlésre kerül. Gondolok itt elsősorban a következőkre:
    - tapasztalat megosztása bármivel kapcsolatban
    - vélemény valamiről
    - ötlet valamivel kapcsolatban
    - szomszéd keresés
    - trágár beszéd
    - másik játékos sértegetése
    - moderátori válasz kommentálása[/B]

    A fórumra vonatkozó előírásokat itt találjátok meg:

    https://board-hu.farmerama.com/index.php?threads/farmerama-a-fórum-szabályzata.6827/

    https://board-hu.farmerama.com/index.php?threads/a-fórum-felépítése-és-használata.6864/


    Kérek Mindenkit a szabályok betartására, a sikeres és hatékony fórumozás érdekében.

    Köszönöm.
     
  3. pavika83

    pavika83 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok. Kérlek nézzétek meg, hogy a fagyoskodó juhok dekort hová tehettem, vagy egyáltalán van-e nekem. Köszönöm szépen.
    ID 1306512
     
  4. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    megszerezted Rackótól a keresett dekort, az Aranyhordó felhősor 2 felhőről kell leszedned, oda tetted fel - ma délután 5 óra magasságában fog beérni.
     
    -ágianyu33- kedveli ezt.
  5. mani2004

    mani2004 Törzsjátékos

    Szia kedves Dolphin ! Segítséget szeretnék kérni : nem találom /lehet nincs is !/ a Pie Championship dekort a farmonom. Megtudnád nézni ,hogy van-e nekem ? Köszönöm szépen.
    ID :8753894
     
  6. evve00

    evve00 Utánpótlás-írogató

    Köszönöm szépen a segítséget!
     
  7. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    ellenőrzésem alapján nem szerezted meg ezt a dekort a Mennyei sütik event során. Te a Felhősorig jutottál a haladási sávban, ez a dekor a következő szinten volt elérhető.
    https://board-hu.farmerama.com/threads/mennyei-sütik-2023-július.23773/#post-1328637
    Azóta volt lehetőség a dekort megszerezni az alábbi akcióban, 2023. decemberben:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/2023-krémje-dekorok-vására-2023-december.24377/#post-1364118
    Mivel a dekor cserélhető, így javaslom, hogy a hétvégén megrendezésre kerülő Csere/Ajándékozás mini - event során nézz körül a léghajón, vagy csere útján próbálj szerezni.
    Megértésedet köszönöm!
     
    alex0824 és Luminary kedveli ezt.
  8. pavika83

    pavika83 Fórum-zöldfülű

    Köszönöm szépen.
     
    Luminary és Dolphin kedveli ezt.
  9. mani2004

    mani2004 Törzsjátékos

    Nagyon szépen köszönöm a segítségedet ! További szép napot ! Szia
     
    Dolphin kedveli ezt.
  10. Berodual

    Berodual Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Annyit szeretnék kérdezni hogy a Születésnap 2024 felhősorokhoz a dekorokat hol lehetett beszerezni? Egy, kettő meg van, de a többit viszont nem találom. Köszönöm szépen ID: 40612963
     
  11. BMaryPS

    BMaryPS Fórum-zöldfülű

    Sziasztok! Sajnos nem találom sehol a "Veszélyes trambulin" dekort. Kérek szépen segítséget. Gazda: BMaryPS ID: 50273105
    Köszönöm előre is.
     
  12. SparrowC

    SparrowC Törekvő

    Kedves Berodual!

    A Születésnap 1-2-3 felhősorokhoz 2023-ban lehetett megszerezni a dekorokat.
    Minden hónapban Rackótól lehetett kapni egy dekort, a napi belépési bónusz után.
    Amennyiben tüzetesen átnézted a területeidet és felhősoraidat és nem találod valamelyik dekort, abban az esetben írd le pontosan, hogy melyik dekort keresed.

    A 2023-ban megszerezhető dekorokról itt tájékozódhatsz:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/napi-belépési-bónusz-azaz-rackó-költözik.14332/#post-1298301
     
    Dolphin és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  13. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    megtaláltam a bújkáló dekorodat, a Kerge kertben nézz körül, a bal felső sarokban fogsz rátalálni.
     
  14. BMaryPS

    BMaryPS Fórum-zöldfülű

    Köszönöm szépen, megvan :)
     
    Dolphin kedveli ezt.
  15. emancika

    emancika Junior szaki

    ID: 2099058 emancika
    Átnéztem az összes területem, hogy hátha megtalálom, de nem sikerült a Luxuskert-t megtalálnom. Lehet hogy nem sikerült megszereznem? A többit megtaláltam itt-ott, de ezt nem találom. Köszönöm a segítséget.
     
  16. Ableotory

    Ableotory Team Leader Team Farmerama HU

    Szia!
    A kincses sziget területen van kihelyezve a Luxuskert nevű dekorod:

    upload_2024-2-2_18-42-39.png
     
    aida2330 és Sali~*.* kedveli ezt.
  17. Shelterguard

    Shelterguard Fórum-zöldfülű

    Nagyon köszönöm!
     
    Othep kedveli ezt.
  18. emancika

    emancika Junior szaki

    Nagyon köszönöm, nem tudom hogy siklottam át felette.
     
    Othep kedveli ezt.
  19. böbicske

    böbicske Utánpótlás-írogató

    A farm nevem bobicske ID: 17251899 A problemam az hogy hiaba csinalom a szentjanosbogar fesztival versenyt nem adja meg a jutalmat. es nem mutatja mennyi van keszen. azt mutatja hogy mind keszen van. elore is koszonom a figyelmuket.
     
  20. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Az alsó sávban megjelenő pipa nem azt jelenti, hogy végeztél egy feladattal, hanem hogy le tudod adni.
    Kattints rá ez egyik alsó sávban lévő pipára, amelyik feladatét teljesíteni szeretnéd és utána menj jobb oldalon a Beváltás gombra, ezek után lesz kész 1 db feladatod.
    Vagyis nem elég csak a lámpákat felgyújtanod.
    Alakzatokat kell kiraknod.
    Beadogatod egy alakzathoz a kért dolgokat (azaz felgyújtod az alakzatot alkotó lámpákat), utána alul az alakzaton megjelenik a zöld pipa, arra is rá kell kattintanod és jobb oldalon a Beváltás gombra.

    Dolphin kolléga részletesen leírja, hogyan működik ez: https://board-hu.farmerama.com/thre...ebruár-eventcsevegő.24512/page-5#post-1371263
     
    Dolphin és -ágianyu33- kedveli ezt.