Technikai kérdések alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 16.4.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. SparrowC

    SparrowC Törekvő

    Kedves szabokukac!

    Kollégám ellenőrzése alapján a Labdatrükk dekort nem szerezted meg, 2023. szeptemberben volt Rackó ajándéka, itt tudsz olvasni róla:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/rackó-dekor-ajándéka-2023-szeptember.23954/#post-1342041

    A Nem elszállni dekor sincs a birtokodban, ez a 2023. októberi Rackó ajándéka volt, itt tudsz tájékozódni róla:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/rackó-dekor-ajándéka-2023-október.24034/
     
    Sali~*.* kedveli ezt.
  2. szabokukac

    szabokukac Fórumlakó

    Köszönöm a Te és a Kollégád után járását!
     
    Dolphin és SparrowC kedveli ezt.
  3. hzsoka

    hzsoka Haladó

    Köszönöm szépen.
     
    SparrowC és Dolphin kedveli ezt.
  4. pavika83

    pavika83 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok. Kérlek nézzétek meg, hogy a fagyoskodó juhok dekort hová tehettem, vagy egyáltalán van-e nekem. Köszönöm szépen.
    ID 1306512
     
    zsoka1953 kedveli ezt.
  5. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    megszerezted Rackótól a keresett dekort, az Aranyhordó felhősor 2 felhőről kell leszedned, oda tetted fel - ma délután 5 óra magasságában fog beérni.
     
    -ágianyu33- kedveli ezt.
  6. mani2004

    mani2004 Fórumlakó

    Szia kedves Dolphin ! Segítséget szeretnék kérni : nem találom /lehet nincs is !/ a Pie Championship dekort a farmonom. Megtudnád nézni ,hogy van-e nekem ? Köszönöm szépen.
    ID :8753894
     
  7. evve00

    evve00 Utánpótlás-írogató

    Köszönöm szépen a segítséget!
     
  8. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    ellenőrzésem alapján nem szerezted meg ezt a dekort a Mennyei sütik event során. Te a Felhősorig jutottál a haladási sávban, ez a dekor a következő szinten volt elérhető.
    https://board-hu.farmerama.com/threads/mennyei-sütik-2023-július.23773/#post-1328637
    Azóta volt lehetőség a dekort megszerezni az alábbi akcióban, 2023. decemberben:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/2023-krémje-dekorok-vására-2023-december.24377/#post-1364118
    Mivel a dekor cserélhető, így javaslom, hogy a hétvégén megrendezésre kerülő Csere/Ajándékozás mini - event során nézz körül a léghajón, vagy csere útján próbálj szerezni.
    Megértésedet köszönöm!
     
    alex0824 és Luminary kedveli ezt.
  9. pavika83

    pavika83 Fórum-zöldfülű

    Köszönöm szépen.
     
    Luminary és Dolphin kedveli ezt.
  10. mani2004

    mani2004 Fórumlakó

    Nagyon szépen köszönöm a segítségedet ! További szép napot ! Szia
     
    Dolphin kedveli ezt.
  11. Berodual

    Berodual Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Annyit szeretnék kérdezni hogy a Születésnap 2024 felhősorokhoz a dekorokat hol lehetett beszerezni? Egy, kettő meg van, de a többit viszont nem találom. Köszönöm szépen ID: 40612963
     
  12. BMaryPS

    BMaryPS Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Sajnos nem találom sehol a "Veszélyes trambulin" dekort. Kérek szépen segítséget. Gazda: BMaryPS ID: 50273105
    Köszönöm előre is.
     
  13. SparrowC

    SparrowC Törekvő

    Kedves Berodual!

    A Születésnap 1-2-3 felhősorokhoz 2023-ban lehetett megszerezni a dekorokat.
    Minden hónapban Rackótól lehetett kapni egy dekort, a napi belépési bónusz után.
    Amennyiben tüzetesen átnézted a területeidet és felhősoraidat és nem találod valamelyik dekort, abban az esetben írd le pontosan, hogy melyik dekort keresed.

    A 2023-ban megszerezhető dekorokról itt tájékozódhatsz:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/napi-belépési-bónusz-azaz-rackó-költözik.14332/#post-1298301
     
    Dolphin és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  14. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    megtaláltam a bújkáló dekorodat, a Kerge kertben nézz körül, a bal felső sarokban fogsz rátalálni.
     
  15. BMaryPS

    BMaryPS Utánpótlás-írogató

    Köszönöm szépen, megvan :)
     
    Dolphin kedveli ezt.
  16. mrsdomino

    mrsdomino Utánpótlás-írogató

    Sziasztok, nem tudom már megint mi van a játékkal. Kiraktam az egyik képet, nem adta meg a jutalmat, nem tudtam tovább menni, frissítettem, frissítettem, de a birkák csak tolják a talicskát 45 %-ra tölt be :(
     
  17. fraudragon

    fraudragon Fórum bárója

    Valahogy nem igazán működik a játék,így nem csalódtunk :( jelezni szeretném,hogy a 3. három h-s gépet kellett aktiválnom 19.40-kor.nem kezdtem az eventet csak fél 3 körül.De ha 14-től számolom,akkor is 20 h-kor járt volna le a második.De már a 3.-at indítottam.Itt azért megvagyok rövidítve.Más nem tapasztalt ilyesmit? ID:8329699
     
    Utoljára szerkesztett: 1.2.24
  18. Swartsch

    Swartsch Fórumgróf

    Sziasztok! :)
    A szentjánosbogár fesztivál eventből 2 Piccolo ládát kaptam, amiket már ki is bontottam.
    Azt szeretném kérdezni h nem csak 1 Piccolo jár az event alatt? :)
    Esetleg jó kislány voltam és azért kaptam kettőt!? xD
    Viccet félre téve, megtennétek, h megnézitek? Nem szeretnék jogtalanul jutni semmihez!
    Farmnév: Swartsch
    ID:57393822
    Köszönöm szépen!


    UI: Megtaláltam az okát! :) A második Piccolot a szezonból kaptam, mert elértem az event alatt kapott szezonpontokkal a 38. szintet. :)
    Bocsánat! :)
     
    Utoljára szerkesztett: 1.2.24
    Kuzdern, aida2330, Dolphin és 2 más kedveli ezt.
  19. -menthol-

    -menthol- Fórum-zöldfülű

    Sziasztok! Kiraktam a bal felső sarokban lévő képet,de nem adta meg a jutalmat,sőt azt jelzi mintha meg sem csináltam volna.

    Kérlek nézzétek meg mi a probléma! Köszönöm!

    Farmnév: -menthol- ID:2868729
     
  20. SparrowC

    SparrowC Törekvő

    Kedves fraudragon!

    Kérlek írd le még egyszer pontosan, hogy mikor hány db hány órás Farmunkás kupont aktiváltál és mikor tapasztaltad, hogy nem aktív a kuponod.

    Köszönöm előre is!
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.