Technikai kérdések alfórumból archivált kérdések és válaszok

Discussion in 'Segítség archívuma' started by Csocsoovb, Apr 16, 2014.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. mam5018

    mam5018 Haladó

    Sziasztok, a CCleaner-t honnan tudom letölteni?? A választ köszönöm:)
     
  2. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

  3. Hafanana

    Hafanana Járnitanuló

    Szia!

    Az alábbi hozzászólásban találsz 2 további linket ahonnan letöltheted a játékostársad által hozott linken kívül:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/böngésző-gyorsítótárának-cache-ürítése-a-sütik-cookies-törlése-ccleaner.6733/#post-21613

    Miután telepítetted zárd be a böngésződ és akkor futtasd a programot.
    Fontos, hogy a böngésző ne legyen megnyitva amikor fut a program, mert akkor nem tisztítja ki a gépet. A beállításoknál válaszd a haladó menüt, és a 24 óránál régebbi fájlok törlése sorból vedd ki a pipát!
    Ezt követően újra kell indítanod a gépet.
     
    genka53, Swartsch and Dolphin like this.
  4. mam5018

    mam5018 Haladó

    Köszönöm a gyors választ! Szép estét:)
     
    genka53 likes this.
  5. b-meg

    b-meg Haladó

    Sziasztok! meg próbálnám a null percezést kérnék egy ellenőrzést hogy jól van-e bepakolva minden az üvegházba. előre is kösz a választ.b-meg Id:53802292
     
  6. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    ezt Te is könnyedén tudod ellenőrizni, hogy mindent beraktál-e, ami a nullázáshoz szükséges.
    Egy földterületbe elveted a választott növény magját, s ellátod minden szükséges dologgal (pl. szupetrágya), amire az adott növényhez és a rúnákhoz szükséged van), s ha rögtön beérik, akkor jól pakoltál be mindent.
    Jelenleg nincs üres földterületed, ahol ellenőrzést lehetne végezni Nálad.
    Az Aranyrekeszekben úgy látom bent van mind a két Szupertrágyára ható terméked, és az Üvegházban is úgy látom, hogy aktiváltad a Krókusznál megszerzett rúnákat.
    upload_2024-2-27_13-1-34.png
    upload_2024-2-27_13-2-1.png

    A növényes Nullpercezéshez itt találsz információkat:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/event-segédlet-avagy-mit-hogyan.15707/#post-877441

    Sok sikert!
     
  7. Linzer72

    Linzer72 Junior szaki

    Sziasztok.
    Abban kérném a segítségeteket, hol találom a Piccolo láda oldalát, mik fejlődnek ki.
    Előre is köszönet!
     
  8. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Kuzdern, Dolphin and genka53 like this.
  9. bogisaci60

    bogisaci60 Fórum veteránja

    Sziasztok,

    Tűvé tettem mindenhol többször is, de nem találtam az "Alap szezonkitüntetés"-t. Aztán sikerült ráakadnom és rátettem a fejlesztést, így lett belőle Szezonkitüntetés 1. Ki is tettem a kergére, legalulra, középre. A gondom, hogy még mindig van egy szezonkitüntetés fejlesztésem, amit viszont képtelen vagyok rátenni :oops: Segítséget kérek szépen, hogy mit rontok el, hol tévedtem el? Köszönöm szépen előre is a fáradozásotokat :)

    farmnév: bogisaci60
    ID: 38303379
     
  10. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    nem lehet több Szezonkitüntetés fejlesztésed, amit ki tudnál még rakni. Eddig egy Szezon volt mióta az új alap szezon dekor érkezett, az abból kapott fejlesztést már felraktad, ezért Szezonkitüntetés 1. a neve.
    Az új szezonról ma érkezett információ:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/hóember-szezon-40.24620/
     
    -ágianyu33-, bogisaci60 and Swartsch like this.
  11. bogisaci60

    bogisaci60 Fórum veteránja

    Köszönöm szépen. Egy frissítés megoldotta a plusz fejlesztés problémáját :)
     
    aida2330 and Dolphin like this.
  12. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    a Központ kérdése, hogy fennáll-e még ez a problémád, vagy ki tudsz már lépni gond nélkül?
    Köszönöm, ha visszajelzel.
     
  13. merylu55

    merylu55 Fórumprofi

    Igen a probléma aktuális. Dühítő, hogy bent ragadok és észre sem veszem.Kösz, hogy nem felejtettél el.
     
  14. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    továbbítottam visszajelzésedet a Központ felé.
    Sajnálom, hogy még fennáll a problémád, hogy csak X-szel tudsz kilépni kliensből.
    Én továbbra is csak azt tudom javasolni, hogy töröld le a klienst (a Programok közül, a Letöltés mappából, és a Lomtárból is), majd futtass egy Ccleaneres géptakarítást, s ezt követően indítsd újra a gépedet és telepítsd újra a klienst.
    Természetesen, ha kapunk egyéb javaslatot a Központtól, jelezni fogjuk részedre.
    Megértésedet köszönöm!
     
    Sali~*.* and Swartsch like this.
  15. szemike50

    szemike50 Fórum parancsnoka

    Sziasztok! Félve írom, mert már nem tudom, hova írhatom, melyik topicba, vagy áttesznek -e máshová, vagy azt mondják, hogy ne is írjunk ilyeneket, de nem tudom, másnál is probléma-e, de nagyon lassú a party pörgetés. Többször megáll, 4-5 alkalommal is újra indul. A játék lassúságát már nem is említem, mert változás úgy sincs. Elnézést, és köszönöm.
     
    Sali~*.* and -Holdfeny-. like this.
  16. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    ha a megfelelő topikba teszed fel kérdésedet, nem fogjuk átmozgatni. Mivel Farm nevet és Farm ID-t nem hoztál, így nem tudom, hogy ellenőrzést szeretnél-e kérni, vagy csak jelezni szeretted volna a hibát. Azt sem írtad meg, hogy kliensben vagy böngészőben tapasztaltad-e problémát.
    Új event indulása után érdemes az első belépést követően kilépni, s visszalépni még egyszer, hátha az segít a problémádban.
    Böngészőnél javasolt belépés előtt a "Sütik" és a Gyorsítótár törlése.
    Végülis Segítségkérő topikba jöttél, így jó helyen van a bejegyzésed, de a Hibák jelzésének van egy másik altopikja, oda is írhattad volna:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/hibák-bugok-problémák-kezdők-haladók-részleg.19471/
    Én Chrome böngészőben jelzésed után pörgettem párat, s nem tapasztaltam fennakadást.
    Kérlek, végezd el a fentieket, s ha nem tapasztalsz javulást, akkor kérlek, hozz azonosítókat és a kérdésekre választ.
    Megértésedet köszönöm!
     
    Swartsch, szemike50 and Sali~*.* like this.
  17. szemike50

    szemike50 Fórum parancsnoka

    Köszönöm. A sebessége teljesen jó lett, az hogy háromszor irányt vált a másodperc tört része alatt, nem zavar, lehet eddig is váltott irányt, csak nem tünt fel.
     
    Dolphin likes this.
  18. Ganéj1

    Ganéj1 Fórum nagymestere

    Last edited: Mar 1, 2024
  19. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    a felreppenők érkezése véletlenszerű, egy-egy aratáskor nem feltétlenül fog ugyanannyi érkezni a farmokon. Szerencsére az event teljesítéséhez összesen 635 db-ra van szükség, remélhetőleg ez Nálad is meg fog érkezni az event végéig, még egy nap sem telt el az indulás óta.
    Én eddig 95-t adtam be, és most még 13 db-om van, de nem aggódok, messze még az event vége :)
    upload_2024-3-1_12-20-9.png
    Az event csevegőben adtak tippeket, mivel lehet segíteni a felröpik gyűjtését, ezt itt találod:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/nyolckarú-szörnyszitter-csevegő.24627/page-2#post-1375771
    Javasolták kirakni a hosszú érésű fákat is, illetve az új gazdaköri feladathoz tartozó új növény termelését is láttam már ötletként. Érdemes próbálgatni a javaslatokat, hogy megtaláld azt, ami Neked a leginkább segít a haladásban.
    Sok sikert a gyűjtéshez!
     
  20. Ganéj1

    Ganéj1 Fórum nagymestere

    Köszönöm! Nem az zavar hogy majd összeszedem ,
    hanem hogy a 238 szinten 2 ugyanúgy aratott és
    vetett dolgoknál 1 nap alatt 41db a különbség.
     
Thread Status:
Not open for further replies.