Hibák, bugok, problémák (kezdők-haladók részleg)

Kategória: 'Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 19.1.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. |Tamás|

|Tamás| Board Administrator Team Farmerama HU

Kedves Játékos!

Ez a topic ahová betértél, játékkal kapcsolatos kérdéseidnek fenntartott hely, tehát úgynevezett
    "Help" topic Hibák, bugok, problémák témában.

Ennek megfelelően arra kérünk, itt csak kérdésedet tedd fel.

Mielőtt kérdésedet lejegyzed, érdemes benézned az Enciklopédiába, ahol ABC sorrendben találsz ismertetőket a játékban fellelhető összes dologról, és lehet, hogy már ott választ kapsz felmerülő kérdésedre:

Minden más jellegű hozzászólás, tehát ami nem kérdés, OFF-nak minősül, és törlésre kerül. Gondolok itt elsősorban a következőkre:

- tapasztalat megosztása bármivel kapcsolatban
    - vélemény valamiről
    - ötlet valamivel kapcsolatban
    - szomszéd keresés
    - trágár beszéd
    - másik játékos sértegetése​

Ha kérdésetek, problémátok van, mindig adjátok meg a farm neveteket és az User ID számotokat a segítségkérő postotokban, ezzel nagyban megkönnyítitek a munkánkat, elkerüljük a félreértéseket (nem ezen a farmomon van a probléma, hanem a másikon, stb.) és gyorsabban tudunk nektek segíteni.

A fórumra vonatkozó előírásokat az alábbiakban találod meg:
    Érdemes ezeket átolvasni, mert a szabályok nem ismerete nem mentesít senkit a felelősségre vonás alól.

Együttműködésedet köszönjük!

Eredményes fórumozást kíván

a Farmerama csapata

mariann62, Zsuzsa1955 és kajlakert kedveli ezt.
  2. 2nagyi5555

2nagyi5555 Fórum-zöldfülű

Tegnapi nap folyamán , eltüntek az állataim faterméseim, terményeim, mitt tegyek nem tudom folytatni a játékot!!!!

3. |Tamás|

Szia!

Pontosan hol nézted, hogy eltűntek?
    Szűrő mezőkbe nem maradt valami karakter, ami miatt úgy néz ki, mint ha üres lenne a pajtád?

4. 2nagyi5555

már mindenütt néztem! a pajtában 1 1 db állat van , amit ma begyüjtöttem termékeket nem tudok előállitani mert nincs miből, tenyészteni nem tudok mert nincs miből!!

a kerge kertből is tüntek el dolgok!

Moderátor által utoljára szerkesztve: 18.5.20
  5. |Tamás|

1: User ID szám
    2: Felhasználói név
    3: Kerge kertből pontosan mi tűnt el? Mennyi volt? Mennyi van meg? Mennyit nem találsz?

6. mam5018

mam5018 Aktív író

Sziasztok, a Gazdakörből eltünt a "Kiskacsa fürdik" feladatsor. Végre Tenyesztettem egy Pénzes kacsát, de nincs ahova betegyem. Kérlek nézd meg hova tünhetett. Köszönöm:)
    Farmernév: mam5018, ID 23834186

7. |Tamás|

Szia!

A teljesített feladatok között megtalálod a kiskacsa fürdik feladatot. (megcsináltad 100%-ban)

8. mam5018

mam5018 Aktív író

Köszönöm:)

Moderátor által utoljára szerkesztve: 18.5.20
  9. 2nagyi5555

sajnos nem tudom pontosan mi tünt el a kerge kertből!!! ID 20365324 , 2nagyi5555 nagyon köszönöm a segitséget!!!!!

10. Havasi_Gyopár

Havasi_Gyopár Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia 2nagyi5555!
    Az arra jogosult kollégám ellenőrizte a farmodat.
    Sajnos rossz hírről kell számot adnom.
    A farmodat illetéktelen személy károsította meg, mivel feltörték.
    Tudom, számodra az csekély vigasz, hogy elvették és végleg zárolták az illető farmját, de nálad az előző állapot visszaállítására legnagyobb sajnálatunkra nincs módunk.
    Javaslom, sürgősen változtass jelszót.
    Továbbá mindenkinek figyelmébe ajánlom az itt leírtakat:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/a-felhasználói-fiókok-biztonsága.6730/

jófarmerlány, rozo52 és -ágianyu33- kedveli ezt.
  11. kigyo51

kigyo51 Fórum-zöldfülű

Sziasztok!
    Ma azaz 2020.05.29.-én kb. 15 órakor learadtam a Bahama fő területet ahol Saguaro volt vetve. A kalóztanya V-höz azonban egyetlen halkeksz felröppenőt sem kaptam. Mi ennek az oka?
    A szédült szántón állatok vannak kitéve, de ugyanebben az időben az aratásukkor szintén nem kaptam egyetlen nagyító felreppenőt sem. Ennek is tudni szeretném mi az oka?
    Farm felhasználói nevem: kigyo51
    ID: 16990724

Válaszotokat előre is köszönöm!

12. Othep

Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia.

Halkeksz kizárólag tenyésztésből reppen fel.
    Bármit tenyészthetünk.
    Felröppenő:

Halkeksz

Érkezhet:
    • kizárólag 2020. május 29. 14:00 óra és 2020. május 31. 21:59:59 óra között "aratott" tenyésztésekből
    • Ajándékba küldhető
    • Varázsfa NEM adja
    • Gazdabolti vásárlással

A Nagyító pedig nem feltétele az event maradéktalan teljesítésének ezért felröppenési esélye alacsony.
    Lehetőségeidhez mérten, minél hosszabb "érési idejű" ólat tegyél ki.
    Az is előfordulhatott, ha 10-nél többfajta felröppenőt kaptál (cukor, só, barkács, stb.), akkor csak egyszerűen nem látszott a csíkon.
    Ha aratás óta még nem léptél ki a játékból, vagy nem frissítettél, a lap alján a Gazdanaplóban, nyomon követheted, mik reppentek fel.

13. kigyo51

kigyo51 Fórum-zöldfülű

Kedves Othep!

Köszönöm a gyors válaszodat! Úgy látszik ma egy kicsit zizi vagyok, amiért mellé olvastam a feladatot.
    Nagy kő esett le a szívemről, hogy én hibáztam, vagyis figyelmetlen voltam.
    Örök hálam neked!

jófarmerlány, Kuzdern és Othep kedveli ezt.
  14. palcsi100

palcsi100 Fórum-zöldfülű

Sziasztok!
    Segítséget kérnék, egy Impalila talányos tiki fát keresek a bahán, most tettem ki a talányos fákat, de csak az egyik Impalila van meg, a másikat nem találom.. rá tudnátok nézni kérlek? Gazda: palcsi100 ID: 13954488
    Nagyon köszi

15. mamarygen

mamarygen S-Moderator Team Farmerama HU

Szia!

Mennyivel rendelkeztél/rendelkezel a nevezett "Impalila" talányos tiki-fával?

Hol tettél szert rá? Mikor? Mennyi ez a mennyiség?

Kérlek, adj meg minél több információt a kereséshez! (egyetlen ilyen talányos tiki-fa érik az esőerdőben a farmodon)

16. palcsi100

palcsi100 Fórum-zöldfülű

Igen, egyet sikerült kitennem, de 2 volt a fáim között. A hol és mikor jó kérdés, annak jobban utána kell néznem, amint eszembe jut megírom. 4 helyet szabadítottam fel a tiki fáknak, azért tudom hogy 4nek kéne lennie :oops:

17. kigyo51

kigyo51 Fórum-zöldfülű

Szia!

Van egy hiba, legalábbis annak látszik. A teliholdas eventben Jack boltjában nem jelennek meg a vásárolható termékek. Magyarul teljesen üres minden mező.
    Gazda: kigyo51 ID: 16990724

Kérem a segítségedet, hogy megoldódjon ez a problémám!
    Üdv.: Gyuri (kigyo51)

18. cencebence

cencebence Járnitanuló

Szia a Jack boltba nem lehet be jutni !

19. -ágianyu33-

-ágianyu33- Fórum parancsnoka

Sziasztok !
    https://board-hu.farmerama.com/threads/telihold-event.19648/#post-1107566

Kuzdern és Havasi_Gyopár kedveli ezt.
  20. lenor

lenor Utánpótlás-írogató

Sziasztok! Segítsetek kérlek a farmárudába az általános felületen csak egy sima oldalt lehet látni, nincsenek ablakok és áruk . A különleges és a limitált felület normálisan látszik.
    Köszi
    lenr01ID: 16126162