Technikai kérdések alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 16.4.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. interlala

    interlala Fórum ismerője

    Köszönöm a gyors és
    kielégítő válaszod,
     
    Dolphin kedveli ezt.
  2. csobánka1

    csobánka1 Aktív író

    Sziasztok! Volna egy kérdésem.A szivárványhal megegyezik a szivárványos pisztránggal? Keresem de nem találom a választ!Nagyon szépen megköszönöm ha válaszoltok! Szép estét kívánok . csobánka1
     
  3. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Szia!
    Nem. A szivárványhal a hal tenyésztett fajtája. :) A halaknál keresd.

    Egy régebbi eventen volt megszerezhető
    Szivárványospisztráng-medence
    Gazdaboltban nem megvehető.
    Szükséges szint: 3. szint a farmon
    Tárgy mérete: 2x2

    Kép
    ............................
    NévTulajdonságokÉpítőanyagJátékba kerültMegjegyzés
    [​IMG]Szivárványospisztráng-medenceTermény: 1 szivárványos pisztráng
    Érési idő: 8 óra
    Tapasztalatpont: 80 TP
    Trágya mennyisége: 2db
    -2021. Vadon állatai XV. event idején eventnyereményként-
     
    Utoljára szerkesztett: 11.4.24
    Swartsch kedveli ezt.
  4. csobánka1

    csobánka1 Aktív író

    Köszönöm válaszod! gen a szivárványhal meg van de nem találom a szivárványos pisztrángot és ez kellene a játékba!
     
  5. b-meg

    b-meg Haladó

    Sziasztok! Melyik állat terményese a sajtgyár. köszönöm szépen a választ.
     
  6. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Szia!
    Az egér terményese. :)
     
    Swartsch, GA-BI-O-Farm és alex0824 kedveli ezt.
  7. csobánka1

    csobánka1 Aktív író

    Nagyon szépen köszönöm válaszaidat! Ezek szerint nekem nincsen meg,sajnos.Kedves vagy ,hogy foglalkoztál a problémámmal! Szép estét kívánok. vargamarika
     
    Ninett79 kedveli ezt.
  8. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Szivesen. :)
    Hónap végén lesz csere event, ott is szerezhetsz. :)
     
  9. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    köszönöm a türelmedet. Ticketszám nélkül hosszadalmasabb megkeresni a bejelentésedet. Megérkezett a Supportra április 8-án a bejelentésed, s 9-én kaptál a Supportos Kollégától választ is. Problémád az illetékes részére továbbításra került, türelmedet kérjük az ügyed kivizsgálásáig, e-mailben fogsz választ kapni.

    A közvetlen bankkártyás fizetés mellett van más opció is a vásárlásra, többen használják ezeket a Játékosok közül - nézz körül, hátha vmelyik megoldás lehet átmenetileg számodra is:
    - az egyik a Paysafecard (PSC), amit Postákon, illetve bizonyos benzinkutakon lehet beszerezni, itt találsz egy térképes keresőt:
    https://www.paysafecard.com/hu/ertekesitesi-pont-megtalalasa-1/
    Érdemes az oldalon az általános tudnivalókat is elolvasni róla.
    Itt találsz információt a PSC-vel történő fizetés menetéről:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/paysafecard.2301/
    - a másik megoldás a PayPal-lel történő fizetés lehet (itt is bankkártyával fizetsz, csak közvetetten), ezen megoldásról itt olvashatsz, ha nem ismered még: https://www.paypal.com/

    További türelmedet és megértésedet köszönjük!
     
    -ágianyu33- kedveli ezt.
  10. JópofaKofa

    JópofaKofa Járnitanuló

    Kedves Modik!
    Nem tudom mi lehet az oka, de csak egyesével tudom elindítani a tenyésztéseket, nem lehet darabszámot beállítani. A + és a - jel szürke, és értéket sem lehet beírni. Segítséget kérek.
    Köszönöm, ha megoldjátok, mert így elég időigényes a majdnem 500 tenyésztést megcsinálni.
    Gazda: Jópofa_Kofa ID: 22099792
     
  11. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Az ok, hogy valószínűleg nincsen aktív tenyésztőrobotod.
    Aktiválj egy munkáskupont, vagy vegyél a Piros kosár alól csak tenyésztőrobotot 3 farmaranyért.
     
    -ágianyu33- kedveli ezt.
  12. JópofaKofa

    JópofaKofa Járnitanuló

    Köszönöm a segítséget, valóban az volt az oka.
     
    Othep kedveli ezt.
  13. atyka88

    atyka88 Kivételes tehetség

    szaisztok.
    szeretnem kerdezni hogz a smylikat hogy kell csinalni itt a csevegesbe?
     
  14. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Kattints a hozzászólás-doboz tetején a fejecskére (bekarikáztam).
    Ezzel tudod előhozni őket.

    upload_2024-4-14_19-50-48.png
     
    Swartsch, Sali~*.* és -ágianyu33- kedveli ezt.
  15. atyka88

    atyka88 Kivételes tehetség

    koszi szepen megven:D:D:D:D

    megvan
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 14.4.24
    Othep kedveli ezt.
  16. merylu55

    merylu55 Fórumprofi

    Van egy kis gondom a játékkal. Elindul és már a piacon van akkor hirtelen átvált és nem középen van a monitoron, hanem felugrik a bal sarokba és ott lehet játszani. Eddig a monitor közepén.
     
  17. sticzmaria55

    sticzmaria55 Járnitanuló

    ID:4678918 sticzmaria55 Az alpesi kerttel van gondom. Tegnap óta nem engedi learatni," szerver hiba" üzenetet ír ki. Légyszi nézzetek már utána. Köszönöm.
     
  18. aida2330

    aida2330 Fórumfelvigyázó

    Szia!
    Szerintem teli van a raktárod, azért nem tudsz aratni. Ilyenkor szerverhibát ír ki. Ellenőrizd, hogy így van-e! - ha, belépsz a raktárba, azonnal látod, hogy hol van telítettség, mert egy piros, vagy narancssárga csengő jelenik meg az adott kategória mellett.
    Megoldás lehet, ha kiszolgálod a megrendelőket, jelvényt gyártasz, vagy az átalakítóba dobálsz be a növényekből.;):)
     
    Kuzdern, GA-BI-O-Farm és Swartsch kedveli ezt.
  19. sticzmaria55

    sticzmaria55 Járnitanuló

    ok köszönöm
     
    aida2330 kedveli ezt.
  20. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    hogy a képernyődön hol jelenik meg a játék, ebben mi itt a fórumon nem tudunk segíteni. Ha Te nem tudod visszarendezni, s a gép újraindítása sem segít a helyzeten, akkor kérlek, kérj segítséget, Családtagtól, Ismerőstöl, aki ott a gépednél tud segíteni a problémádban. Mi nem látunk rá a gépedre.
    Megértésedet köszönöm!
     
    Swartsch és -ágianyu33- kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.