Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 16.7.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Innen szerezhetsz Turbómamut alapfát:

    3.[​IMG]Turbó mamutfa36:00 óra
    1000 TP
    32:24 óra
    1500 TP
    25:12 óra
    2000 TP
    Kacsa Kata turbótrágyája- Fagőzös;
    - A hobbikertész gazdakör;
    - Talányos fa ládája adhatja;
    - Csírázó csemetéből is kifejlődhet (Farmer csodás facsomag)

    - Alapfa + XL Eventboltból volt kiváltható: >>Májusi játéknap event - 2022. május<<
    - Alapfa + XL Eventboltból volt kiváltható: >>Baráti összejövetel event - 2023. április<<
    - Felszereléses láda XI adhatja
    Infó a fákról: https://board-hu.farmerama.com/threads/fák-a-játékban.17269/#post-926058
    Infó a ládákról: https://board-hu.farmerama.com/threads/minden-amit-egy-láda-rejt.14444/#post-1005645
     
    Dolphin, -ágianyu33- és Kuzdern kedveli ezt.
  2. kigyo51

    kigyo51 Fórum nagymestere

    Szia Othep!
    Nálam is rosszul működik a víztartály megjelenítése. Böngészőben és kliensben is. Mind a 3 farmomon. Ez böngésző takarítás után is így van, klienst újra telepítve is így van.
    Gazda: kigyo51 ID: 16990724 Böngészőben.

    [​IMG]
     
    farmeres53 kedveli ezt.
  3. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Köszönöm a jelzést. :)
    Továbbítottam a kollégák felé.
     
    kigyo51 kedveli ezt.
  4. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia ismét.

    Ez a víztartályos hiba bő 2 hete ismert.
    Egyenlőre nincs nincs információnk róla, mikor lesz javítva.
    Csak megjelenitesi hiba.
    Frissitve, területet váltva helyreáll a kép is...
     
    Swartsch és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  5. évaauth

    évaauth Törekvő

    Sajnos újraindítás után is a növények aratásakor,ültetésekor ismételten lefagy.A víztartály újraindítás után is üresnek látszik. Megpróbáltam 2-3 percet várni, de nem vált be. Csak újraindításnál működött egy darabig. Egyébként én is a klienssel játszom.
     
  6. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    minden újraindításkor újra kell töltődnie mindennek a szerverről, minden adatbázisnak be kell töltenie a háttérben.
    Amit javasolni tudok, hogy töröld le a kliens a gépedről (minden mappából - a Programok közül, a Letöltés mappából, és a Lomtárból is), majd végezz el egy Ccleaneres géptakarítást és ezt követően telepítsd újra.
    A víztartályos megjelenítési probléma ismert, már kb. két hete. A Központ tud róla, az első ilyen bejelentéskor jeleztük feléjük, de nincs információnk mikor kerül javításra. A vízmennyiséget a számformában mindenhol helyesen jelöli, így a játék működését nem befolyásolja.
    Megértésedet köszönöm!
     
    -ágianyu33- kedveli ezt.
  7. imike911

    imike911 Fórum hercege

    Kérdés.
    Miért kezdte el a chrome feldobni a reklámokat a játék mellé, amikor olyan farmmal lépek be, amivel már vásároltam?. A firefox nem teszi ezt. A ccleanerezés megvolt, csak most kezdte el csinálni. Reggel még semmi gond nem volt vele.

    U.i.
    Most ráengedtem az adblockot, eddig nem volt, pillanatnyilag eltünt, de akkor is.
     
    kigyo51, bakfis és farmeres53 kedveli ezt.
  8. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    továbbítottuk a Központ felé a Chrome-ban tapasztalt jelenséget.
    Megértésedet köszönöm!
     
  9. sznekata0924

    sznekata0924 Törzsjátékos

    ID: 33746229
    Ez a ronda hirdetés - hát itt is megjelent - most vettem észre....
    Nagyon zavar....
    Mondhatnám úgy is, hogy kimondottan ingerel.....
    Angolul vannak kiírva a tiltások - nem tudom elolvasni....
    Ráklikkeltem az egyikre, a hirdetés eltűnt, de a fehér helye
    ott maradt és ez elveszi a területemet....
    Hogy lehet teljesen eltüntetni úgy, hogy a helye se maradjon ?
    Előre is köszönöm a választ.
     
  10. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    jeleztük már a Központ felé a megjelent reklámokat, a vizsgálat folyamatban van.
    Türelmedet köszönjük!
     
    genka53, Swartsch és -ágianyu33- kedveli ezt.
  11. -mascara-

    -mascara- Utánpótlás-írogató

    Nálam is megjelent a hirdetési sáv azzal, hogy ha egyszer is vásárolok, el fog tűnni, majd a baki oldalra vezetett.
    Vettem 150 aranyat, de nem tűnt el a sáv.
    Hűű, ez így nagyon inkorrekt.
     
  12. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    ahogy feletted is írtam, jelzésre került a reklám megjelenési probléma a Központ felé, vizsgálják a probléma okát.
    Megértésedet, türelmedet köszönjük!
     
    genka53, -ágianyu33- és Swartsch kedveli ezt.
  13. papirocska

    papirocska Fórumlakó

    Sziasztok ! Az állatok nullázásáról hol olvashatok. Köszönöm bárkinek aki válaszol , végre megvan a hozzá szükséges dekorom.
     
  14. évaauth

    évaauth Törekvő

    Köszönöm!
     
    farmeres53 kedveli ezt.
  15. franyo121

    franyo121 Fórum admirálisa

    inanna11 kedveli ezt.
  16. Edythke

    Edythke Fórumlakó

    Nálam is ott vannak a hirdetések és én is többször vásárolok egy hónapban. most direkt vettem farmaranyat, de a hírdetések továbbra is ott figyelnek. Rém dühösítő!
     
    kigyo51 és bakfis kedveli ezt.
  17. angyalom7070

    angyalom7070 Fórum-zöldfülű

    Üdvözlök mindenkit. Szeretném megkérdezni hogy ha van 5 virágfestésem és az a tölgyhöz van kirakva akkor csak a tölgynél tudok 0 percezni vagy minden oldalon? Köszönöm
     
  18. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia!
    Röviden, 5 virágfestéssel bármelyik területen tudsz nullázni állatokkal.
    Bővebben itt: #7017 és itt: #4746
    Sok sikert, szép napot kívánok!:)
     
    Kuzdern, Swartsch, Dolphin és 2 más kedveli ezt.
  19. kigyo51

    kigyo51 Fórum nagymestere

    Szia!
    Kliensben nincs reklám, és Firefox böngészőben sincs reklám, Brave böngészőben sincs reklám. E mellett a Brave böngészőben sokkal gyorsabban fut a játék, mint Chrome böngészőben. Mert a Brave sokkal kevesebb fizikai memóriát használ a gép memóriájából.
    Az erő legyen veled! 8)
     
    aida2330 és imike911 kedveli ezt.
  20. imike911

    imike911 Fórum hercege

    Egyébként, ha ráengedem az adblockot csak erre az oldalra (farmerama) és újratöltöm egyszer az oldalt, innen is eltűnik. Mármint a Chrome-ból. És egész nap úgy marad, lépkedhetek a különböző farmokra ki-be.
     
    aida2330 kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.