Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 16.7.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. belfegor02

    belfegor02 Fórum-zöldfülű

    Szia! Kérdésem, hogy magnókazettát hol lehet előállítani? ID10109202-a számom Előre is köszi a választ
     
  2. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Mindentudó orákulum

    -ágianyu33-, Luminary és Kuzdern kedveli ezt.
  3. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Az új tenyészállat a tigris. Ennek a tenyésztése során a szivecskés házikóban minden tenyésztés alkalmával 1 db magnókazetta is a birtokunkba kerül.
    a tigristenyésztés elérhetőségéről további információt itt olvashatsz:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/bahamarama-avagy-trópusi-farm.5871/page-3#post-1389731
    További jó játékot!:)
     
  4. Sebsike

    Sebsike Járnitanuló

    Sziasztok! Nagyon szégyenlem, de hol van a foci event? A pecázós ok, de a focisra emlékszem és itt nincs olyan. Vagy mi is van? Egy kicsit nem vagyok képben. Bocsánat. De köszönöm, ha válaszoltok.
     
  5. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    A Farmkupa pecás event, amiről szó van.
    Itt olvashatsz róla: https://board-hu.farmerama.com/threads/farmkupa-eventeken-átívelő-pecás-event.25042/
    Az eventórából éred el.
    4 eventen ível át, vagyis 4 eventet kell teljesítened az összes jutalomért.
    Lesz majd egy Esti foci event később, ami az utolsó az eventsorozatban.
     
  6. eva19650120

    eva19650120 Junior szaki

    Sziasztok
    Aktiváltam a tigris tenyésztést de nem tudok tenyészteni kérnék segitséget hogy mi a oka
    ID54496745 Köszönöm
     
  7. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Mindentudó orákulum

    Szia!
    A tenyésztés jogát az 5 kamrában tudod kiváltani. A 7 kamrába csak a kezdőcsomagot, illetve egy magasabb szintű tigris
    lehet kiváltani.
     
    Kuzdern és Swartsch kedveli ezt.
  8. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Jelenleg nincs ellenőrzésre jogosult kolléga szolgálatban.
    Megérkezéséig szíves türelmedet kérem. :)
    Azt esetleg Te is megnézheted addig a Szentélyben, hogy biztosan a megfelelő szobrot aktíváltad-e az 5. kamrában, mint felettem írja a gazdatárs.
     
    GA-BI-O-Farm és Swartsch kedveli ezt.
  9. eva19650120

    eva19650120 Junior szaki

    Köszönöm szépen a segtséget meg találtam és müködik

    köszönöm megoldódott a probléma
     
    GA-BI-O-Farm és Othep kedveli ezt.
  10. pulykamama

    pulykamama Junior szaki

    Sziasztok!
    Én a kincsesládával kinlódom: HOL HOGYAN TUDOK ELINDULNI Itt elvesztem!
    Segítséget kérek. Köszönöm Pulykamama ID 5979155
     
  11. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Kollégám ellenőrzése alapján nem látszik szinte az event bejáród a sok fától.
    De a ládák etetése aktív, a pipa benne van.
    A Főfarmon, alul a széleken jelenik meg ez a csúnyácska láda, azt kell etetni:

    upload_2024-6-16_22-13-6.png
     
    Swartsch és pulykamama kedveli ezt.
  12. Titokzatos85

    Titokzatos85 Fórumszaki

    Sziasztok!

    Kiváltottam a tigris tenyésztést, de a feladat sor között nem jelenik meg! Miért?

    Köszönöm.
     
  13. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    A tenyésztés jogát az 5 kamrában tudod kiváltani. Ott váltottál ki valamit?
    (A 7 kamrába csak a kezdőcsomagot, illetve egy magasabb szintű tigrist lehet kiváltani.)
    Infó: https://board-hu.farmerama.com/threads/tigristenyésztés-2024-június.25047/
    Farmnév és ID hiányában ennyit tudok csak mondani. :)
     
    -ágianyu33- kedveli ezt.
  14. Titokzatos85

    Titokzatos85 Fórumszaki

  15. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

  16. mamóka1cc

    mamóka1cc Fórumgróf

    Szevasztok!
    Kérem, segítsetek!
    Nem tudom, miért állítódott el a piacom: A legdrágább ár jelenik meg elsőnek. Hogyan állíthatom be, hogy a legolcsóbb legyen az elején?
    Köszönöm
     
  17. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!
    Ha még nem sikerült visszaállítanod, akkor farm nevet és ID-t hozz légyszíves!
    Köszönöm:)
     
    Swartsch kedveli ezt.
  18. Titokzatos85

    Titokzatos85 Fórumszaki

  19. kabai5050

    kabai5050 Fórum-zöldfülű

    Segitséget szeretnék kérni! Miért tűnik el megtermelt tápom?
     
  20. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Erre kapásból az a válasz, hogy nem tűnik el. Viszont ahhoz, hogy bárki is kiderítse, mi lehet a probléma, nem ártana egy-két részlet. Milyen tápot hiányolsz? Honnan gondolod, hogy eltűnt? És ha ellenőrzésre kerül a sor, farmnév és ID szám nélkül az sem lehetséges.
     
    Dolphin, genka53, Swartsch és 4 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.