Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 16.7.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. mujak12

    mujak12 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!
    Érdeklődni szeretnék, h a nyugis délután eventnél miért kerültek visszaváltásra a csillagos érmék?
    Felugró ablak értesített, ahogy beléptem ( sajnos nem fényképeztem le ) és eltűnt az eddig összegyűjtött 120 érmém. Nem vásároltam belőle semmit.
    Válaszotokat köszönöm!

    Gazda: mujak12
    ID: 57656894
     
  2. piros53

    piros53 Fórumprofi

    sziasztok
    vissza váltották a csillagos érméimet ma reggel
    kérem vissza
    id.1567580 aranyhal2012
    köszönöm
     
  3. hamuska

    hamuska Fórummogul

    Hamuska ID18415499 csillagos érme 100 db visszaváltás nálam is . Kérem vissza!
     
  4. ladislaw11

    ladislaw11 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Nekem is eltünt 80 csillados érmém a nyugis délután eventben reggelre. ID: 36988308
     
  5. henna21

    henna21 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Nálam is ugyanez a probléma, nem vásároltam semmit és reggel 20 db csillagos érmémet visszaváltottak :-(
    ID 34222349
     
  6. vje0315

    vje0315 Fórum nagymestere

    Kedves Moderátor!
    Ma reggel 100 csillagos érmét visszaváltott a rendszer, szeretném visszakapni.
    ID 38154239
    Gazda vje0315
    Előre is köszönöm a segítséget.
     
  7. Ableotory

    Ableotory Team Leader Team Farmerama HU

    vazulneni8 kedveli ezt.
  8. Zsuana55

    Zsuana55 Fórum hercege

    Szép reggelt!

    A rendszer a tegnap szerzett 60 csillagos érmémet ma reggel beváltotta. Vajon miért? ID 24442836
     
  9. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    a választ itt találod (s pont feletted is ott a jelzés a hibáról):
    https://board-hu.farmerama.com/threads/nyugis-délután-téves-csillagos-érme-átváltások.25293/#post-1398261
    Érdemes bejegyzés írása előtt egy-két bejegyzést visszaolvasni (ezt a Fórum szabályzat is tartalmazza), hátha már van információ a felmerült problémáról.
    Megértésedet és türelmedet köszönöm!
     
    *Pacsirta és gesztenyeguszti61 kedveli ezt.
  10. KicsiVid

    KicsiVid Járnitanuló

    Sziasztok, ma reggelre a gyopáron elkészült 5 db mandzsúriai barackfa. Szerettem volna kitenni a területre, de sehol nincs meg a fa. Megnéznétek? Köszi
    Gazda: KicsiVid ID: 24706985
     
  11. CoraQueen

    CoraQueen Fórum ezredese

    Helló, eventben most teljesítettem a 31. pályát újra, és most tutira időn belül voltam, voltam, mégsem jelzi, a csillag nincs mellette.
    Gazda: CoraQueen ID: 16560255
     
  12. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

  13. szivarvany20000

    szivarvany20000 Törzsjátékos

    Gazda: szivarvany20000 ID: 19473108

    Nincs a piacon trágya! Szeretnék vásárolni de a limit kicsi!
    Köszönöm!
     
  14. cirmi54

    cirmi54 Rutinos

    Sziasztok!
    Az új beléptetéssel kapcsolatban lenne kérdésem: Rackó nem mutatja az új lehetőséget, alatta a számláló 65 belépést mutat. A gazdakörben csak a hétfő-kedd-szerdai feladatokat tudtam elvégezni, a többit nem mutatja. Mit tehetek?
    Üdv. cirmi54
    cirmi54 ID: 13455264
     
  15. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    jelezd ebben a topikban, hogy vennél trágyát, add meg a piacszámodat is, s akkor hátha van olyan gazda, aki ki tud tenni a piacodra.
    https://board-hu.farmerama.com/threads/piac-mit-miért-érdemes-venni-eladni.17364/
    Mi moderátorok ebben nem tudunk Neked segíteni.
    Megértésedet köszönöm!
     
    Sylja kedveli ezt.
  16. HOPIHE1978

    HOPIHE1978 Járnitanuló

    Szia. van ez a tollas macska event a gazdakorbe , én ugy emlékszem a mult héten meg csináltam ,meg tudnád nézni nekem hogy végeztem e vele HOPIHE1978 ID10705929
     
  17. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    ellenőrzésem alapján mind a 14 Ajándékcsomagot átvetted már az Élet a farmon programból, több ajándékcsomag nincs, ezért nincs már ott a Napi ajándék átvételi felületen a második fül.
    A programhoz tartozó küldetések folytatásához lépj be a Gazdaköri feladatokhoz, s várj kicsit, míg a rendszer be tudja tölteni az adatbázisból az adatokat, s akkor a soron következő lesz elérhető a lista tetején.
    A kép Nálad készült:
    upload_2024-8-16_11-4-32.png

    Megértésedet köszönöm!
     
  18. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    a Tollas macska event 3 hétvégén zajlik, most van a 2. küldetés Mindenkinek. Múlt hétvégén senkinek nem volt ezzel tennivalója.
    Itt találod az ismertetőt:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/a-tollas-macska-hétvégi-küldetések.25233/
    Az első hétvégi küldetést ellenőrzésem alapján teljesítetted.
    Sok sikert a 2. küldetéshez is!
     
    HOPIHE1978 kedveli ezt.
  19. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    nem kell növényt venned, Mindenki kap kezdőkészletet, amit a Baha Ültetvényen tudsz elültetni és termeszteni.
    Itt találod a 2. küldetésről az információkat:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/a-tollas-macska-hétvégi-küldetések.25233/#post-1396030
    Ha netán mind felhasználtad, akkor várnod kell, míg a rendszer 5 óra elteltével ad újra 5 magot Neked.
    Farm nevet és Farm ID-t nem hoztál, így benézni nem tudok Hozzád.
    Megértésedet köszönöm!
     
    -ágianyu33- kedveli ezt.
  20. HOPIHE1978

    HOPIHE1978 Járnitanuló

    köszönöm hogy megnézted. csak azért kérdeztem hogy nekiálljak e megcsinélni mert kér a feladat 2 borostyán követ, ami nekem nincs . ha megcsináltam akkor azt hol keressem
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.