Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 16.7.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Mégis nekiduráltam magam, és csináltam egy gif-et:
    [​IMG]
     
    Swartsch, GA-BI-O-Farm, vihence és 3 más kedveli ezt.
  2. libuskafarm

    libuskafarm Fórumőrült

    Légy szíves nézzétek meg el vagyok-e vetve :)

    libuskafarm ID: 30029076
     
    GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  3. szepesej

    szepesej Fórum ismerője

    Gazda: szepesej Azonosító: 16046490
    Én is szeretném kérni az ellenőrzést hogy meg van az elvetett földem csak én nem látom és így aratni sem fogom tudni
     
    GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  4. pipásjani

    pipásjani Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! A Fadöntőnél mit jelent: ingyen ?
     
  5. Marika312

    Marika312 Fórum császára

    Az elültetett növényem eltűnt az eventes területről. Teljesen üres területet látok. Kiléptem, CCleanereztem, visszaléptem. Üres.
    Gazda: Marika312
    ID: 49267527
     
    GA-BI-O-Farm és libuskafarm kedveli ezt.
  6. libuskafarm

    libuskafarm Fórumőrült

    detto, nekem már újra fel is ajánlja hogy válasszak
     
    GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  7. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU

    Sziasztok!

    Az ellenőrzés folyamatban, még egy kis türelmeteket kérem.
    Köszönöm.
     
  8. Marika312

    Marika312 Fórum császára

    Köszönöm ha intézkedtek, ugyanis 3/4 8-tájékán aratnom kellene az eltűnt (beültetett) 5 órás gazt.
     
    GA-BI-O-Farm és Luminary kedveli ezt.
  9. Calibaby

    Calibaby Fórumprofi

    Sziasztok! Nálam ez a Fadöntő Rajmund 0-a Dolgozót kér. Van 96 db. Zöld a szállítás, de nem engedi leadni. Ilyenkor "mivaaan"? (Másik farmon engedi mind a kettő).
    Ráadásul mindig vissza kerülök oda, hogy 5 vagy 10 órás növényt szeretnék-e ültetni? Most akkor van növényem, vagy nincs? Mert én úgy látom, hogy van. Calibaby01 ID.: 34380707
     
  10. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Ha, van növényed, akkor ne csinálj semmit, várd meg amikor beérik és arass! Ha, aratás után bármi problémát tapasztalsz, akkor gyere vissza kérlek! A megrendelők hibájának a javítása folyamatban van, erről továbbra sem tudok neked nyilatkozni. Amint lesz információnk jelezni fogjuk.
    Illetve, ha te tapasztalod, hogy megjavult a beadási felület, akkor jelezz vissza kérlek.
    Köszönöm.
     
    Swartsch, GA-BI-O-Farm és Calibaby kedveli ezt.
  11. Marika312

    Marika312 Fórum császára

    Kedves Módi !
    Azt meg lehetne oldani, hogy megkapjam a 10 órás növény magját, hogy legalább azt el tudjam ültetni, és akkor ezzel indítanám az eventet. Mert ugye az 5 órás beültetett növény eltűnt, sőt a földek is eltűntek. Kb. most kellene az 5 órást aratnom, de nincs.
    Köszönöm, ha tudsz segíteni.
     
    GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  12. Calibaby

    Calibaby Fórumprofi

    Okés! Köszi!
     
  13. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU


    Szia!

    Köszönjük a türelmedet.
    Jóváírásra került 25 db 5 órás növény, így azzal tudod folytatni a játékot, amivel eredetileg kezdtél.

    Sok sikert az event további részében!
     
  14. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Köszönjük a türelmedet.
    Jóváírásra került 25 db koponya, eventnövény a farmodon. Azzal tudod folytatni a növényültetést.
    Sok sikert az event további részében!
     
  15. andzsel

    andzsel Törekvő

    Sziasztok!
    Szeretnék ellenőrzést kérni - Prém tag vagyok és nem volt csak 5 koponya eventgaz a kezdésnél
    Köszönöm

    andzsel
    ID: 42996786
     
  16. Marika312

    Marika312 Fórum császára

    Kedves Dolphin, és Luminary ! Nagyon köszönöm az intézést !!
     
    Luminary és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  17. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Köszönjük a türelmedet!
    A 25 db beadott Ammoniteszért kapott jutalmak visszavonásra kerültek nálad.

    A kétszer megvásárolt S kosár után járó 15-15 db Ammonitesz, Koponya növényt megkaptad - 2x, mivel 2x vásároltad meg a kosarat (szóval 30-30 db). Ezenfelül kaptál 55 db Koponya növényt, a hiba miatt kimaradt aratás miatt. illetve az 5 db koponyát is visszakaptad, amit beadtál a feladatsorba.

    Jelenleg 35 db Ammonitesz eventnövényed van. (30 kosárból, +5 db a kezdés)

    Sok sikert a továbbiakban!
     
    Dolphin, Swartsch és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  18. szepesej

    szepesej Fórum ismerője

    Köszönöm a segítséget.
     
    Luminary kedveli ezt.
  19. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Jóváírásra került a hiányzó kezdőnövény a farmodon.
    További jó játékot kívánok.
     
    Swartsch és andzsel kedveli ezt.
  20. libuskafarm

    libuskafarm Fórumőrült

    Szia.
    Hát köszönöm, de semmim nincs. Frissítettem.
    Légyszi segíts vagy bezárok, ha nem megy. Aztán holnap valamikor benézek.

    Mindenesetre roppant bosszantó, hogy már egy menet leérett volna. Erre sem 5 db, sem semmi.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.