Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 16.7.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Kérek farmnevet és ID-t.
    Böngészőben vagy kliensben játszol?
     
  2. ádám1014

    ádám1014 Fórum ismerője

    Köszönöm a rám szánt idődet!
    Sok mindent szinte úgy teszek ahogyan javasoltad(az előző szezon végigment(beruháztam bérletre is pl.), az utolsó sor kb 10-szer,az eventeknél is ugy teszek, ahogy javasoltad)
    De például a cserenapi, ajándékozási dolgokat még alaposan átnézem ez eszemben sem volt! Van tennivaló bőven, nem is gondoltam erre amikor újra kezdtem :)
     
    smoldering, Luminary és Othep kedveli ezt.
  3. kelemeny

    kelemeny Fórumgróf

  4. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Köszi az adatokat. :)

    A jelenségről már tud a Központ.

    Én személy szerint úgy láttam, hogy másik fülre átlépés után, 1-2 másodperc várakozás után helyreállnak a dolgok.
    Kicsit lassabban játssz egyelőre, ennyit tudok javasolni.
     
    menyusxoxo kedveli ezt.
  5. kelemeny

    kelemeny Fórumgróf

    Köszönöm a válaszodat !
    Szép napot Neked !
     
    menyusxoxo és Othep kedveli ezt.
  6. vicaszabo83

    vicaszabo83 Fórum-zöldfülű

    Hol tudom megnézni az USER ID számomat?
    vicaszabo83
     
  7. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    A farmnév és az User ID szám, a játék böngészős verziójában a játékkeret alján található meg, klienses verzió esetén a játékbeállításokban tekinthető meg, a jobb felső sarokban lévő fogaskerékre kattintva:

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  8. Sarkibence

    Sarkibence Fórum-zöldfülű

    Szia!
    A Klienssel játszom . Nem tudom végig leszedni anövényeket, fákat, állatokat, mert a fej rögtön kiléptet.Utána még egyszer belépek, kiirja hogy elfogadom vagy nem. Ekkor megint kiléptet , és csak utána enged játszani.Ezt már több esetben észleltem, de eddig nem csinálta. Ugyanez a gondom a többi farmommal.
    Gazda: Sarkibence ID.55705162. A választ előre is köszönöm.
     
  9. vicaszabo83

    vicaszabo83 Fórum-zöldfülű

    Kőszönöm a segítséget.
    vicaszabo83
    USER ID:15977712
     
    Othep kedveli ezt.
  10. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Próbálkozz meg a kliens újratelepítésével:
    Töröld a játékot a Programok, a Letöltés és Lomtár mappákból, majd egy takarítás után telepítsd újra.

    Jelezz vissza kérlek, sikerrel jártál-e.
     
    Dolphin és -ágianyu33- kedveli ezt.
  11. Juditka1966

    Juditka1966 Járnitanuló

    Sziasztok! Juditka1966 ID: 7393786
    Segítséget kérnék, a szezon jutalmakból nyertem egy 150%-os nyereményt, ami nem került be tárgyaim közé.
    Merre keresem, régen odakerült akkor használtam amikor akartam. Nagyon köszönöm.Judit
     
  12. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Pontosan milyen nyereményre gondolsz?
    Ha valaki minden megrendelőt kiszolgál, akkor kb. a 13. sorig lehet eljutni.
    A 4. bérletes sorban 150.000 TP, a 10.-ben 150.000 CSP van.
    Itt ránézhetsz a nyereményekre: https://board-hu.farmerama.com/threads/szorgos-méh-szezon-51-2025-június.26384/#post-1451963
     
    Dolphin, Kuzdern és -ágianyu33- kedveli ezt.
  13. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU


    Közben az ellenőrzés is megtörtént: kiváltottad a szezonboltból 1 Szezonzseton ellenében a bónuszt.
    Ez azonnal indul, ahogy az ismertetőben is szerepel (Nem volt sosem kamrapolcra kerülő).
    2025-06-08-án (ma) 16:06:43-kor történt az aktiválás és 1 órán át fejtette ki a hatását.
    Köszönöm a türelmedet. :)
     
    Dolphin, Kuzdern és -ágianyu33- kedveli ezt.
  14. Juditka1966

    Juditka1966 Járnitanuló

    Nagyon szépen köszönöm.
     
    Othep kedveli ezt.
  15. rozsazsuzsa

    rozsazsuzsa Fórum veteránja

    szeretném megkérdezni,hogy a sárkányfogó felhősor mihez tartozik. Átsiklottam felette, és nem találok semmi támpontot. Köszönöm a választ előre is.
     
  16. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Dolphin és -ágianyu33- kedveli ezt.
  17. rozsazsuzsa

    rozsazsuzsa Fórum veteránja

  18. smoldering

    smoldering Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia!
    Valószínű kitetted őket egy területre, vagy bent van még a bal oldalon >>Láda/Váza ikon alatt, vagy végső esetben feltetted őket egy nem tematikus felhőre.
    Nézz alaposan körül, ha mégsem találod őket, kérjük, jelezz vissza!
    Sikeres keresést kívánunk!

    Kérünk szépen, ne írj csupa nagy betűvel, mert az az internetes kommunikációban kiabálásnak számít

    Köszönjük, ha legközelebb így teszel!
     
    Dolphin kedveli ezt.
  19. rozsazsuzsa

    rozsazsuzsa Fórum veteránja

    Már kerestem, mivel mostani event volt nem tehettem ki sehová, és sajnos baloldalon sincs. Kérlek. aki teheti nézze meg. Köszönöm.
     
  20. smoldering

    smoldering Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia újra!
    Köszönjük a visszajelzésedet, elvittem a kérésedet ellenőrzésre, türelmedet kérem, jelenleg nincs fent ellenőrzésre jogosult kolléga! Köszönöm!
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.