Kérdések, amikhez nem találtál topicot (Általános témák részleg)

Kategória: 'Általános témák', témanyitó: Othep, témanyitás ideje: 20.7.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Othep

Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

Üdv' Gazda!

Ez a topic ahová betértél, játékkal kapcsolatos kérdéseidnek fenntartott hely, tehát úgynevezett
    "Help" topic Piac, kereskedelem, avagy Mit? Hol? Miért? témában.
    Ennek megfelelően arra kérünk, itt csak kérdésedet tedd fel.

Mielőtt kérdésedet lejegyzed, érdemes benézned az Enciklopédiába, ahol ABC sorrendben találsz ismertetőket a játékban fellelhető összes dologról, és lehet, hogy már ott választ kapsz felmerülő kérdésedre:
    A Piac ismertetőjét az alábbi linken éritek el:

Minden más jellegű hozzászólás, tehát ami nem kérdés, OFF-nak minősül, és törlésre kerül. Gondolok itt elsősorban a következőkre:

- tapasztalat megosztása bármivel kapcsolatban
    - vélemény valamiről
    - ötlet valamivel kapcsolatban
    - szomszéd keresés
    - trágár beszéd
    - másik játékos sértegetése​

Ha kérdésetek, problémátok van, mindig adjátok meg a farm neveteket és az User ID számotokat a segítségkérő postotokban, ezzel nagyban megkönnyítitek a munkánkat, elkerüljük a félreértéseket (nem ezen a farmomon van a probléma, hanem a másikon, stb.) és gyorsabban tudunk nektek segíteni.

A fórumra vonatkozó előírásokat az alábbiakban találod meg:
    Érdemes ezeket átolvasni, mert a szabályok nem ismerete nem mentesít azok be nem tartása alól.

Együttműködésedet köszönjük!

Eredményes fórumozást kíván

a Farmerama csapata

2. Othep

Üdv' Gazda!

Ez a topic ahová betértél, játékkal kapcsolatos kérdéseidnek fenntartott hely, tehát úgynevezett
    "Help" topic Kérdések, amikhez nem találtál topicot témában.
    Ennek megfelelően arra kérünk, itt csak kérdésedet tedd fel.

Mielőtt kérdésedet lejegyzed, érdemes benézned az Enciklopédiába, ahol ABC sorrendben találsz ismertetőket a játékban fellelhető összes dologról, és lehet, hogy már ott választ kapsz felmerülő kérdésedre:

Minden más jellegű hozzászólás, tehát ami nem kérdés, OFF-nak minősül, és törlésre kerül. Gondolok itt elsősorban a következőkre:

- tapasztalat megosztása bármivel kapcsolatban
    - vélemény valamiről
    - ötlet valamivel kapcsolatban
    - szomszéd keresés
    - trágár beszéd
    - másik játékos sértegetése​

Ha kérdésetek, problémátok van, mindig adjátok meg a farm neveteket és az User ID számotokat a segítségkérő postotokban, ezzel nagyban megkönnyítitek a munkánkat, elkerüljük a félreértéseket (nem ezen a farmomon van a probléma, hanem a másikon, stb.) és gyorsabban tudunk nektek segíteni.

A fórumra vonatkozó előírásokat az alábbiakban találod meg:
    Érdemes ezeket átolvasni, mert a szabályok nem ismerete nem mentesít azok be nem tartása alól.

Együttműködésedet köszönjük!

Eredményes fórumozást kíván

a Farmerama csapata

3. sikezsu1

sikezsu1 Fórum-zöldfülű

Szia!
    A segítségedet szeretném kérni, mert nem értem, hogy a kockázáskor miért kapok mindig csak 20 csillagos érmét?
    Farm: sikezsu1
    ID: 44536581

4. Othep

Szia.

Mert mi mást vársz?

Csillagos érme (különleges kellék)
    Beszerezhető: Minden minijátékkal kapunk 20 db-ot

Felhasználható: Az eventhez tartozó boltban
    Visszaváltási értéke: 23 TP, 13 BTP, 37 CSP / db

A sikeres kombinációkért (a kockadobás során) haladási pontokat kapunk.

A haladási pontokért jutalmakat, az érmékért pedig a boltban vásárolhatunk.

Kérlek olvasd el újra az eventismertetőt: https://board-hu.farmerama.com/threads/kockázatos-kihívás-6-2021-március.20693/

-dia58- és -ágianyu33- kedveli ezt.
  5. sikezsu1

sikezsu1 Fórum-zöldfülű

Elnézésedet kérem, hogy feleslegesen raboltam az idődet, nem tudom miért 40 érmére emlékeztem.
    További szép napot kívánok!

varga1234 kedveli ezt.
  6. Othep

Szép napot Neked is!
    Nem raboltad az időnket, ezért vagyunk! :)
    De tényleg csak 20 érme jár!

sikezsu1 és -ágianyu33- kedveli ezt.
  7. Edythke

Edythke Törzsjátékos

A problémám a tenyésztési idővel még most is aktuális, ezek után, hogy bízhatok benne, hogy a dekorok amiért pénzt adok ki tényleg működnek?

8. |Tamás|

|Tamás| Board Administrator Team Farmerama HU

Szia!

Ki kellene próbálni, hogy semmi mást nem aktiválsz, mint azokat. Akkor kiderül, hogy van-e különbség, ha van, akkor tovább keresni a különbséget a 2 farm között.
    Úgy nehéz megtalálni, ha aktiválsz 100-200 bónuszt egyszerre.

-dia58- és ChocoBounty kedveli ezt.
  9. HéricsBáró

HéricsBáró Fórum elő legendája

A tölgyön nincsen esetleg kiváltva az időcsökkentő tenyésztési rúna ?

Bölcs tölgy rúna
    KépeNeveHatásBónusz mértékeSzükséges
    csillag
    [​IMG]Gyors tenyésztés rúnaGyorsabb állattenyésztés a tenyészterepen1 órával rövidül a tenyésztés alapideje:
    6 óráról 5 órára
    50 db

10. Edythke

Edythke Törzsjátékos

A legközelebbi tenyésztésnél csak az idevonatkozó felhőket aktiválom kíváncsi leszek

HéricsBáró kedveli ezt.
  11. .Khrone.

.Khrone. Törzsjátékos

Sziasztok!

Nem tudom a Felhasználói felméréssel kapcsolatban hova lehet írni.
    Mindkét farmomon megpróbáltam kitölteni. Szerencsére nekem viszonylag jól megy a játék, így mindenhol elég jó értékeléseket adtam. Ennek ellenére rám akarja erőszakolni, hogy "mostanában nem nagyon tetszettek az eventek".
    Nem tudok és akarok három dolgot bejelölni, hogy miért nem tetszik, ha úgy értékeltem, hogy tetszik. Minden áron azt akarják , hogy ne tetszen? Ha 7/10 vagy 8/10 a válasz pozitív irányba, miért gondolják, hogy nem tetszik? Lehet, csak a 10/10 az elfogadható számukra, nem gondolom, hogy ennyire maximalisták. Minden esetre jól felhúztam magam, szeretném a teszt összeállítást is értékelni.
    Van infó az elvárásról, vagy mindenkinél azt dobja fel, hogy elégedetlenek vagyunk?

Köszi, ha segítetek, mert most nem tudom befejezni így.

Andy2500 kedveli ezt.
  12. Havasi_Gyopár

Havasi_Gyopár Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia .Khrone.!
    A Panaszkönyvbe bármilyen panaszt le lehet írni, és az onnan továbbításra is kerül.
    Parancsolj, itt a linkje: https://board-hu.farmerama.com/threads/panaszkönyv.14375/
    Ez most az én egyéni véleményem lesz, amit leírok.
    Én is ott akadtam meg, ahol te, mert hosszú évek óta mindig eventezek, és nincsen velük semmi problémám.
    Ez a felmérés inkább azoknak a játékosoknak készült, akiknek problémájuk van.
    Detto, max egyet tudok bejelölni: "Túl sok eventtel kapcsolatos technikai hibával és programhibával találkoztam." Bár ez sem teljesen igaz, mert szerencsére nem éltem át, de olvastam róla a fórumon, és moderátorokként segítettünk a játékosoknak megtalálni a vetőmagot, a malomterméket stb., ami menet közben eltűnt egyeseknél. Bármi mást bejelölnék melléje, az nem lenne teljesen igaz.
    Azért ki lehet választani azt a választ ennél a két kérdésnél is amely a legközelebb áll a valósághoz.

ChocoBounty és BriGitta75 kedveli ezt.
  13. mahal

mahal Aktív író

Mi a vélemény kérdewztétek, de már a kérdőivre adott válaszokkal is probléma van, eldöntendő pontozásos kérdés (piros csillag) jelölés ellenére, végén nem adatam meg elég váálaszt?! Ez a kérdxőiv se igazán sikeres

GoodX kedveli ezt.
  14. Havasi_Gyopár

Havasi_Gyopár Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia mahal!
    Mindegyik kérdésre megadták a válasz lehetőségek számát.
    Ha az szerint töltöd ki a kérdőívet, akkor végig tudsz menni rajta hibátlanul.

ChocoBounty kedveli ezt.
  15. peter1022

peter1022 Junior szaki

Sziasztok!

Egy gépről csak egyszer lehet kérdőívet kitölteni?
    Több farmom is van, de a többinél azt írta, hogy már kitöltöttem.
    Jó lesz ez a kérdőív, ha lesz utána érdemi változás.
    Utolsó kérdés utolsó sorába be írtam a mobil applikációt :D :D :D hátha észreveszik, hogy van rá igény :D :D :D

16. ChocoBounty

ChocoBounty Team Leader Team Farmerama HU

Szia!
    A kérdőívet egy IP címről csak egyszer van lehetőség kitölteni.

peter1022 és Havasi_Gyopár kedveli ezt.
  17. bond

bond Járnitanuló

Kár,hogy nem lehet farmonként kitölteni a kérdőívet, a legkisebb ( 89) farmon kitöltöttem az ottani adatok szerint...
    ezen a farmon teljesen más a helyzet, néhány dolgot másképp töltöttem volna... ez van..

18. ChocoBounty

ChocoBounty Team Leader Team Farmerama HU

Szia!
    Egy IP címről csak egyszer van lehetőség kitölteni a kérdőívet.

Fatther és Havasi_Gyopár kedveli ezt.
  19. boszi52

boszi52 Kivételes tehetség

Sziasztok,a Piccoló láda tulajdonságai kellene. Már többször kerestem a fórumba ,hogy hol lehet a GYIK nál is néztem és nem találtam.

20. -Palika17-

-Palika17- Fórum admirálisa

Szia boszi52!

"Piccolo" titokzatos láda
    Érési idő: 05:00 óra
    Mérete: 2x2
    Amit ad: 500 TP/BTP
    3 farmaranyért azonnal kibontható.
    Kihelyezhető: főfarm, szédült szántó, erdei tisztás, kerge kert, baha ültetvény, esőerdő, zuhatagok szigete, kincses sziget

"Piccolo" titokzatos ládából az alábbi dekorok fejlődhetnek ki:
    Virágcsokor (+)
    Kicsobbanó öröm (+)
    Fényfesztivál (+)
    Pogó show (+)
    Levéltánc (+)
    Havermackó (+)
    Jack ajándéka (+)
    Gyepek ura (+)
    Virágfestés (+)
    Kukacoskodás (+)
    Multitaszking zseni (+)
    Ingrid tanítványa (+)
    A varázskalap (+)
    Tündér termálforrás (+)
    Végtelen kincskeresés (+)
    Virágos dallamok (+)
    Pöttyös ernyőgomba
    Pocok légyfogó
    Élőholt kincs
    Varázsfa
    Farmaranyfa

Fatther, Kuzdern és jófarmerlány kedveli ezt.