Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 16.7.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Köszönöm a türelmedet.
    Mindhárom dekorod fel van pakolva a felhőre, csak aktiválni kell. - lehet, hogy megtaláltad időközben.
    upload_2025-6-9_6-43-4.png

    További jó játékot!
     
    smoldering, Dolphin és Othep kedveli ezt.
  2. rozsazsuzsa

    rozsazsuzsa Fórum veteránja

    azért nagyon köszönöm.
     
    smoldering, Luminary és Othep kedveli ezt.
  3. julio5555

    julio5555 Aktív író

    Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni. A Viking saga eventnél a baltadobálásnál beragadt a fejeknél a játék. Kiléptem újrainditottam a gépet, de nem működik.
    ID:18194097 julio5555
     
  4. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Opera böngészőben az ellenőrzés során én nem látok nálad problémát, ki tudom választani a fejet és tudnám folytatni a játékot. Javaslom, hogy töröld a sütiket és ürítsd a gyorsítótárat.
    Jelezz vissza kérlek, hogy megoldódott-e a probléma!
    Sok sikert!
     
    smoldering kedveli ezt.
  5. zizzina

    zizzina Járnitanuló

    sziasztok.Szeretném megkérdezni hány darab PIAC van a játékban?Nézem a top játékosokat de a piacon nem találkozok velük.üdvözlettel
     
  6. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Piacos témában az alábbi linkre kattintva tudsz tájékozódni. Itt megtalálod hogy mennyi piac van és azt is, hogy te melyik piacon vagy.
    https://board-hu.farmerama.com/threads/piac-mit-miért-érdemes-venni-eladni.17364/

    A Piac egy lehetőség minden játékos számára, de nem feltétlenül találsz meg mindenkit. Sokan nem szeretnek piacozni, inkább önellátóak és csak időnként látogatnak ki a piacra. Természetesen olyan játékosok is vannak, akiknek a piac mindennapos tevékenység és leginkább a piacra termelnek.

    Jó piacozást neked is!
     
    smoldering és Dolphin kedveli ezt.
  7. julio5555

    julio5555 Aktív író

    Szia! Kliensel játszom, megpróbáltam chrome és edge böngészővel is, töröltem a sütiket.
    Sajnos továbra sem tudok játszani. Opera nincs telepítve a gépemre.
     
  8. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    van egy megkezdett játékod, ezt kell befejezned. Az 5. baltadobás következik:
    upload_2025-6-9_12-40-22.png

    upload_2025-6-9_12-37-55.png

    upload_2025-6-9_12-38-12.png

    Mint láthatod, bármelyik fejet ki tudom választani Nálad, utána kell még Nyél és Rúna, s amint mindhármat kiválasztottad, akkor zöld lesz az indítógomb.
    Ha Te továbbra sem tudsz kiválasztani fejet, akkor írd meg, hányadikat választanád balról számolva, s eldobom Neked a baltát. A Nyél és Rúna egyértelmű, mert abból megtaláltad már az ötpöttyöset.
    Várom visszajelzésed!
     
    aida2330 kedveli ezt.
  9. julio5555

    julio5555 Aktív író

    Köszönöm a segítséget! Sikerült
     
    aida2330 és Dolphin kedveli ezt.
  10. Lenczy

    Lenczy Fórum félistene

    Sziasztok! Kérném a segítséget, nem találom a paszulyon azt, ami a farmos fák érésének idejét gyorsítja. Vagy esetleg valamelyik dekor?
     
  11. cicimsincs

    cicimsincs Törzsjátékos

    Sziasztok!
    Szeretném kérdezni, hogy az normális, ha kettőből van telitalálatom, ha ötből van, akkor is csak 20 érmét kapok.
     
  12. petya2007

    petya2007 Fórum hercege

    Sziasztok

    Tudtok már valamit a kimaradt Rackós dologról?A játék hibájából nem tudtam átvenni az aznapi Rackót....
     
  13. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    igen, normális. Ahogy az az ismertetőben is szerepel, minden telitalálat esetén 20 Csillagos érme a jutalmunk a játék során.
    "(1.) Belső gyűrű (citrom sárga) - ez a telitalálat: 20x Csillagos érme [azaz telitalálat]"

    Minden elsőre elért telitalálat esetén plusz Csillagos érméket kapunk az alábbiak szerint, ez egyszeri jutalom, ahogy az kiemelve szerepel (a képet is a fenti linkről hoztam):
    upload_2025-6-9_15-32-6.png

    További jó játékot!
     
    aida2330 és cicimsincs kedveli ezt.
  14. cicimsincs

    cicimsincs Törzsjátékos

    Köszönöm!
    Szép napot!
     
  15. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    ezen kérdésedben a Bónuszlexikon tud segíteni Neked.

    A Fák érési idejére ható felhőket, bónuszokat itt találod:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/bónuszlexikon.2179/page-3#post-953018

    Farmos fák érési idejére ható dekor és felhő nincs jelenleg játékban, a Bölcs tölgyön tudod a Fafellendülés rúnát Csillagokért kiváltani. Ez mellett a Kacsa Kata turbótrágya használatával tudod csökkenteni az érési időt.

    További jó játékot!
     
    cicimsincs és Lenczy kedveli ezt.
  16. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    nem kaptunk még jelzést ebben a témában a Központtól. Amint kapunk, hozzuk, ahogy a többi információt is hoztuk!
    Megértésedet köszönöm!
     
    petya2007 kedveli ezt.
  17. Lenczy

    Lenczy Fórum félistene

    Köszönöm! Ám így továbbra is rejtély marad, hogy kb. hetente nem18.40 körül hanem16-17 órakor aratom a farmos fákat. Persze ez okés, csak kíváncsi voltam.
     
    cicimsincs kedveli ezt.
  18. robogosandras

    robogosandras Utánpótlás-írogató

    Sziasztok. A mutyákszarvas mikor és hol jelent meg,vagy hol be szerezhető? Már másodszor kéri a szezonnál. köszi a választ előre is
     
  19. *Napsugárlány*

    *Napsugárlány* Utánpótlás-írogató

    Szia!
    Muntyákszarvas
    [​IMG]

    Farmos állat
    Titokállat

    Szükséges szint: 3.
    Kategória: Emlősök
    Pajtaérték: 4.111
    Tenyészthető: nem
    Terményese: nincs

    Eleség (táp) hozzávalója: 2 db Jegenyefenyő toboza, 4 db Körte, 3 db Saláta
    Eleség (táp) keverési ideje: 00:06:40 perc (400 másodperc)

    [​IMG]

    [​IMG]


    Muntyákszarvasól
    Gazdaboltban NEM megvehető.
    Szükséges szint: 3.
    Tárgy mérete: 2x2
    .

    Kép
    .............................
    Név
    ...........................
    TulajdonságokÉpítőanyagJátékba kerültMegjegyzés
    [​IMG]MuntyákszarvasólTermény: Muntyákszarvas
    Érési idő: 12:00 óra
    Tapasztalatpont: 250 TP
    Trágya mennyisége: 3 db
    -2025. február
    "Kalahári" talányos
    tenyészet
    - A Tojásfestő (50.) szezon bérletes nyereménye
    A Muntyákszarvas piacképes!
    Minden állatot megtalálsz az Enciklopédiában az alábbi linken:
     
    Dolphin, Kuzdern és Sylja kedveli ezt.
  20. google_bc3926de2a229

    google_bc3926de2a229 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!

    Olyan kérdésem van, hogy esetleg valahol nincs összegyűjtve hogy melyik növény hova kell a gazdakörben? Azt tudom, hogy ha rámegyek a feladatokra akkor meg tudom nézni, de egyszerűbb lenne ha tudnáp például hogy a búza kell a "Műzlifaló" és a "Pékek gyöngye" feladathoz.

    A segítséget előre is köszönöm!



    google_bc3926de2a229
    ID: 57850592
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.