Általános témák alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 30.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
?

Melyik a népszerűbb állatcsoport?

  1. A normál Farmerama

    0 szavazat
    0.0%
  2. A megújuló Bahamarama

    0 szavazat
    0.0%
  3. Semelyik mindkettő béna

    0 szavazat
    0.0%
  4. A különböző Eventeken létrejövő állatok(vagyis a tenyészettek)

    0 szavazat
    0.0%
Több válasz kiválasztása lehetséges.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. jollygazda66

    jollygazda66 Járnitanuló

    Nagyon szépen köszönöm a kimerítő segítséget!
     
    Dolphin kedveli ezt.
  2. Hedike20

    Hedike20 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!
    Moderator segitseget kerem!
    Nem tudtam, hogy a farmaruda nem mukodik rendesen, es valahogy sikerult meg 1x kivaltani a zuhatagok szigeten a 400ba kerulo teruletet.
    Kerlek nezzetek meg! Koszi elore is!
    Gazda: Hedike20 ID: 14962578
     
  3. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    továbbítottam jelzésedet, türelmedet kérjük a válaszig.
     
    Sali~*.* és jófarmerlány kedveli ezt.
  4. pampamo

    pampamo Fórum-zöldfülű

    Sziasztok! A piacom össze-vissza mutat mindent... Tudtok ezzel esetleg valamit csinálni?
    pampamo ID: 57350891
     
  5. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    a piacon fennálló problémáról tud a Központ, minden Játékost érint, nem csak Téged (több topikban is találsz ilyen bejegyzést, pl. a piacos segítségkérőben is).
    A hiba javítása folyamatban van, türelmedet kérjük a javításig.
     
    macimami1958 és pampamo kedveli ezt.
  6. pampamo

    pampamo Fórum-zöldfülű

    Köszönöm a gyors reagálást! :)
     
  7. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    köszönöm türelmedet.
    Az ellenőrzést követően jóváírásra került a 400 Farmpengő a farmodon, jelenleg 500 Farmpengőd van.
    A Farmáruda most már rendben működik, <<ITT>> találod a Közleményt.
    További jó játékot!
     
    Sali~*.*, Hedike20 és macimami1958 kedveli ezt.
  8. kixxxy

    kixxxy Utánpótlás-írogató

    sziasztok,

    van egy kacsa kata szupertrágya fám, olyan kérdésem van, hogy ehhez hasonlóan sima szupertrágyához is van fa vagy bármi amivel betakarítható lenne? :p
     
  9. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    3 féle mamutfa van játékban, itt találsz róla információt - a bekezdés alján:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/fák-a-játékban.17269/#post-926058
    Szupertrágyát többek között tudsz nyitni ládákból, tudsz pörgetni a kerekkerékről, tudsz szerezni eventekből.
    További jó játékot!
     
    kigyo51 és Sali~*.* kedveli ezt.
  10. kixxxy

    kixxxy Utánpótlás-írogató

    köszönöm szépen, ezeket a mamutfákak a későbbi eventek alkalmával lesz még lehetőség begyűjteni?
     
  11. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    vélhetően lesz még mód a beszerzésükre a jövőben is. De, hogy mikor és milyen formában, erre nem tudjuk a választ megadni.
    Figyeld a hivatalos információkat, az eventek leírását, s akkor biztos nem fogsz Te sem lemaradni róla.
    Amit még tudok javasolni: nézd meg, van-e a Pajtádban Felszereléses láda XI, illetve Talányos fa ládája, ha igen, ezeket nyisd ki, ezek is adhatnak mamutfát.
    További jó játékot!
     
  12. zsoxxya

    zsoxxya Fórum ismerője

    Hogy lehet az, hogy a mostani akciot megvettem £30.99ert es ugyanazt a csomagot magyarorszagon megvettek 8800ftert. Nem az osszeg miatt irok, hanem azert mert en csak 20 piccolot, 20 bonuszladat, es mindenbol kevesebbet kaptam, mig aki otthon vette meg az 30-at kapott piccolobol, bonuszladabol, es mindenbol is sokkal tobbet kapott mint en! Ez hogy lehet? Ha mas csomagot, vagy akciot vettuk volna meg, akkor ertheto lenne, de igy? Elore is koszonom a valaszt!
     
  13. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    ezek egyedi akciók, amelyek megjelentek a farmokon.
    A csomagok tartalma többféle volt, s a tartalomtól függően volt az áruk is meghatározva - ezt láthatod a Különleges akciók csevegőjében is, itt is többféle csomagról hoztak információt a Játékosok.
    HUF-ért csak azok tudnak vásárolni, akik Magyarországon játszanak.
    Erről itt olvashatsz bővebben:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/geo-ip-problémák-elkerülése.13482/
     
  14. zsoxxya

    zsoxxya Fórum ismerője

    Nem is akartam HUFert vasarolni, tudom, hogy azt nem tudom megtenni! De ugyanazt a csomagot vettuk meg, nem kulonbozot! Ha tudtam volna, hogy igy atvernek, akkor nem vettem volna semmit! Raadasul 6 ladabol eddig 2 havermacko volt!

    *idézést javítottam / Dolphin
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 19.6.25
  15. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    mint írtam többféle csomag volt akciós ajánlatban, nem mindenkinél jelent meg ugyanaz a csomag. Nem tudom miből gondolod, hogy átverés történt volna. A csomag tartalmát a vásárlás előtt ellenőrizni tudtad, s ez alapján döntöttél a vásárlás mellett. Azért mert másoknál másik ajánlat volt elérhető, az vélhetően abból adódik, hogy más a költési szokásotok.
    - Számtalan bónusz csomag, amiben 20-20 láda volt a PP és Páncél Panni mellett
    - Pazar bónusz csomag, amiben 30-30 láda volt a PP és a Páncél Panni mellett
    - Bónuszbőség csomag, amiben 2-2 láda volt a PP és Páncél Panni mellett
    - Temérdek bónusz csomag, amiben 6-6 láda volt a PP és a Páncél Panni mellett.

    Ha hozol Farm nevet és Farm ID-t, meg tudom nézni, hogy a Te farmodon melyik csomag volt elérhető.
     
    zsoxxya, -ágianyu33- és zsani_apja kedveli ezt.
  16. zsoxxya

    zsoxxya Fórum ismerője

    Koszonom a valaszod, de elengedem! Eldontottem, hogy a kockazos event utan abbahagyom a jatekot! Remelem most mar nem csak honapokra, hanem vegleg!
     
  17. mamuci44

    mamuci44 Fórumlakó

    Segítséget szeretnék kérni nagyon lassú a játék a farmonom nem hiszem hogy a gépemmel lenne a híba mert két hete hoztam haza a szerelőtöl fellett gyorsítva nem tudom mit kezdjek vele!! ebbe kérem a segítséget köszönöm
     
  18. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    nem tapasztaltunk a játékban lassulást, fennakadást.
    Ableotory TL javaslatait hozom Neked lassú, akadozó játékhoz:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/javaslatok-a-lassú-akadozó-játék-ellen.24566/#post-1373268

    Ezenkívül a szokásos dolgokat tudom még javasolni:
    - internet sebesség ellenőrzése
    - számítógép és Wifi router / modem kikapcsolás és újraindítás egy rövid pihentetést követően (pár perc)
    - Ccleaneres takarítás
    - böngészőben Gyorsítótár ürítése és Cookiek (Sütik) törlése - ezt rendszeresen javasolt elvégezni, akár naponta többször is (főleg akkor, ha több farmod is van)
    - másik böngésző kipróbálása, vagy a kliens telepítése, ha böngészőben szoktál alapvetően játszani
    - kliens törlése és újratelepítése, ha klienssel játszol

    Remélem ezek segítenek Neked is, hogy jobb legyen a Játékélményed.
     
  19. cicimsincs

    cicimsincs Törzsjátékos

    Szia!
    Nem akarlak zavarni, de az létezik, hogy valaki a cserekereskedelembe 80 szakuracseresznyefát kér 1 páncél panniért? Mert, ha igen akkor nem is nézem tovább az ajánlatokat.
     
  20. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Létezhet igen ; vannak ilyen elszállt ajánlatok. Ezekkel nem kell foglalkozni.
    Ennek ellenpontjaként szuper dolgokat is ki lehet fogni, ha nem adja fel a gazda a keresgélést ezek miatt.
    Sok sikert. :)
     
    genka53, -ágianyu33-, cicimsincs és 2 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.