Technikai kérdések alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 16.4.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    -ágianyu33- kedveli ezt.
  2. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    -ágianyu33- kedveli ezt.
  3. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    -ágianyu33- kedveli ezt.
  4. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Nem a Moderátorok, és Adminok a játék programozói.
    A mi feladatunk a játékosok kérdéseinek megválaszolása, az eventismertetők és hirdetmények készítése és a visszajelzések továbbitása a Központ felé.

    Kérlek, ennek érdekében az alábbi hirdetmény szerint járj el:
    https://board-hu.farmerama.com/thre...elépési-gondok-–-visszajelzések-kérése.26743/
     
    -ágianyu33- kedveli ezt.
  5. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Kérlek, az alábbi hirdetmény szerint járj el:
    https://board-hu.farmerama.com/thre...elépési-gondok-–-visszajelzések-kérése.26743/
     
    -ágianyu33- kedveli ezt.
  6. Csiziee

    Csiziee Törzsjátékos

    Köszönöm, még egy kérdés! Nem találok egy dekort, úgy emlékszem az is meglett! Váratlan felkeresés, Csiziee ID16474967! Köszi
     
  7. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    2 milliárd felett automatikusan megjelenik mindenkinek a mínusz karakter. Csak megjelenítési hiba, nem vonja le a TP-t.
     
    balu, kigyo51, -ágianyu33- és még 1 ember kedveli ezt.
  8. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Kollégám ellenőrzése alapján fent van az event felhősorán. (Bevezetés a farmmunkába felhősor 3.)
     
    -ágianyu33- kedveli ezt.
  9. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    GA-BI-O-Farm és -ágianyu33- kedveli ezt.
  10. Csiziee

    Csiziee Törzsjátékos

    Köszönöm, közben megtaláltam és kitettem. A szúrszop fákat megtaláltam. Az álkroki ólat is megszereztem, meg tudod nézni? A telihold event alatt nem láttam, hogy el tudnám készíteni! Köszi ID16474967
     
  11. macskafarm

    macskafarm Junior szaki

    Köszönöm ezt nem tudtam, Azért lehetne bőkezűbb is az adakozás ,viszont akkor lehetne már varázsfa vásárlásra lehetőség ! Vagy betenni valamiba nyereménynek. .
     
    Othep kedveli ezt.
  12. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Az eventnövény nem hosszúérésű növény, csak 6 órás.
    Ha csak azt ültetsz a főfarmon, akkor valóban nem lehet sok felröppenőt gyűjteni.
    Alapszabály, hogy minél hosszabb a növény alap érésideje, annál több felröppenőt lehet gyűjteni aratáskor. A felröppenők mennyiségét lehet növelni Páncél Pannik használatával, felröppenőre ható rekeszes termékkel.
    Bónuszlexikon:
    Felröppenő-KATT IDE
    Ezekről összefoglalva olvashattok az Event segédlet, avagy mit hogyan? topikban - a Felröpi 1x1 egy gondosan összeszedett írás, ajánlom figyelmedbe.
    Megoldás lehet az eventnövények hozamnövelővel történő termelése a Baha ültetvényen, a Főfarmon hosszú érésű nemesített növényekkel felröppenőt gyűjteni.
    Vagy több kör eventnövény ültetése /aratása után hosszúérésű növények ültetése a főfarmon. A lehetőségekhez képest csökkenteni az érésidejüket (Nemesített növény, rekeszes bónuszok használata, érésgyorsítók használata).

    Sok sikert, van még egy kis idő az eventből. :)
     
  13. -nagyani-

    -nagyani- Járnitanuló

    Sziasztok!
    A Váratlan felkeresés dekort égen - földön nem találom . Úgy rémlik megszereztem, ki is tettem valahová , mert plusszos volt, de sehol nem találom . segítenétek? Farm. -nagyani- ID 23777970 . Köszönöm előre is
     
  14. smoldering

    smoldering Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia!
    Kérésedet elvittem megvizsgálásra, türelmedet kérem, jelenleg nincs fent ellenőrzésre jogosult kolléga!
    Köszönöm!
     
  15. Doggyra

    Doggyra Haladó

    Sziasztok!

    Nem szokásom ilyeneket kérdezni de most muszáj sajnos megtennem, keresem az alábbit: Hóember-doboz, sajnos nem tudom, hogy anno megszereztem-e de nem találom sehol a farmon vagy lehetséges, hogy kitettem valahova. Farmnevem: Doggyra és ID: ******** utóbbit nem szívesen adom meg, mert félek, hogy visszaélnek vele de tudom anélkül nem lehet levizsgálni. Kedves Moderátor kérlek amint az ellenőrzés megtörtént töröld az id számom. Nagyon köszönöm. Jó játékot és sikeres eventeket. :D:D;)8)8)
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 30.8.25
  16. smoldering

    smoldering Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia!
    Kérésedet elvittem megvizsgálásra, türelmedet kérem, jelenleg nincs fent ellenőrzésre jogosult kolléga!
    Köszönöm!
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 30.8.25
    Doggyra kedveli ezt.
  17. smoldering

    smoldering Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia újra!
    Kollégám megvizsgálta a farmodat és nem talált nálad Hóember dobozt, ugyancsak nincs birtokodban a Róza doboz sem, ami szintén hiányzik a Felhődről.
    A mai nap folyamán mind a kettőt meg tudod vásárolni!

    https://board-hu.farmerama.com/threads/kerekkerék-főnyeremény-akció-2025-augusztus.26730/#post-1463246
    Sikeres vásárlásokat kívánunk!
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 30.8.25
    Doggyra kedveli ezt.
  18. Doggyra

    Doggyra Haladó

    Szia!

    Köszönöm a gyors ügyintézést. Kérésem alapján az id számom kérlek ne feledd törölni.

    Gondolkodom a megvételen. Ha most megveszem akkor a következő ilyen jellegű Kerekkerék-főnyeremény akciónál is meg lehet újra vásárolni?

    Üdv. 8)
     
  19. smoldering

    smoldering Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia Ismét!
    Kollégám megkereste neked az elkószált dekorodat!
    A Világító toronyhoz tetted ki, a bal felső területen találod meg.
    upload_2025-8-31_0-41-34.png
    További jó játékot kívánunk!
     
  20. smoldering

    smoldering Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia újra!

    Az ID szám közlése nem jár semmilyen hátránnyal, nem tudja senki más, semmire felhasználni, ez csak a Farmeramán egy játékos azonosító, mindenkinél egyedi!

    Azt, hogy milyen dekort és egyebeket, mikor lehet megvenni teljesen a KP hatáskörébe tartozik, erre nekünk nincs ráhatásunk!
    Ezeket most vedd meg, nem tudni lesz-e lehetőség még a megvételükre!
    Figyeld majd a Híreket, ott tudsz majd tájékozódni a jövőbeli lehetőségekről!
     
    Doggyra kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.