Technikai kérdések alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 16.4.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. ballamarika44

    ballamarika44 Fórum parancsnoka

    Sajnos 4 napja nem tudok játszani.A talicska csak hintázik,ha betudok lépni a farmra,de nem .tudok tovább játszani
    Sajnos az óra sem müködik, meg a szomszédaim is el tüntek nincs egy sem.
    gazda . ballamarika44
    ID 10542004.
    Előre is köszönöm a segítséget .
     
  2. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Én rendelkezem Vizicsúszdával (ami csak egyszer vásárolható meg), és jelenleg nem is jelenik meg a megvásárolható tételek között a farmomon.
    Így nem értem pontosan a kérdésedet.
    Kérlek, fejtsd ki bővebben, mire gondolsz.

    Sajnos arra, hogy mit, mikor és miért tesznek elérhetővé a Központban, nincs ráhatásunk, és információnk sem.

    Szomorkodni ezek miatt nem érdemes, mindig van esély arra, hogy hiányolt dolgok újra játékba kerülnek. :)
     
    Kuzdern, -ágianyu33- és Doggyra kedveli ezt.
  3. Doggyra

    Doggyra Haladó

    Szia!

    Ezt mit takar pontosan vagyis a KP "KP hatáskörébe tartozik" ?

    A kérdésem az, hogy én is rendelkezem Vizicsúszdával de mégis megvásárolható, nem gond ez sőt örülök csak akkor a tájékoztatás megtévesztő. A következő vásárlási lehetőségnél se lesznek azon tárgyak megvásárolhatóak melyekből már van nekünk? Valahol olvastam (már rég volt és linkelni nem tudom), hogy vásárolható volt vagy vásárolható lesz többször is vagy legalább kétszer, igaz ez?

    Üdv. 8)
     
  4. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    A KP Központot jelent, azaz a céget, a Bigpointot, akié a Farmerama játék.

    Mint írtam, én is rendelkezem Vízicsúszdával és nem is jelenik meg a vásárolható tételek között.
    Nem kevered esetleg másik farmoddal, másik csúszdával?
    Elviszem a Kollégáknak, ezt az esetet.
    Erről a farmodról van szó, aminek a Hóember-doboz kapcsán megadtad már az ID-det?
    Ha esetleg másikról, annak kérlek add meg a nevét, ID-számát.
     
    zsani_apja és Doggyra kedveli ezt.
  5. Doggyra

    Doggyra Haladó

    Szia!

    Köszönöm a magyarázatot. Nem keverem és igen ezen a farmomon. Rendben és köszi.

    Üdv. 8)
     
    zsani_apja és Othep kedveli ezt.
  6. nimre56

    nimre56 Járnitanuló

    Sziasztok nálam sem működik rendesen 1 nap jó másnap nem mióta megszűnt a flasch azóta nem igazán megy jól- nimre56 ID: 17446478 telekom
     
  7. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Kollégám benézett a farmodra, mindent rendben talált.
    A 12 szomszédod is megvan. Bár egy pirosban van. Ha nem aktivizálja magát, akkor lehet, hogy Őt hamarosan elveszted.

    Először is a szokásos dolgokat tudom számodra javasolni, hátha helyi problémáról van szó.

    - CCleaner-es géptakarítás (vagy süti és gyorsítótár-törlés)
    - A gép illetve a router újraindítását is javaslom.
    (Először a gépet kapcsold ki, utána a routert. Majd néhány perc pihenő után kapcsold vissza a routert, aztán a gépet.)
    Az is segíthet ilyenkor, ha áttérsz vezetékes netre a Wifi helyett. Legalább a játék idejére.
    (Egy nagyon egyszerű dolog, de valakinek ez is okozott már problémát: nézd át, hogy minden csatlakozó rendesen be van-e dugva.)

    Ha semmi sem segít, még néhány javaslat Ableotory kollégától: https://board-hu.farmerama.com/threads/javaslatok-a-lassú-akadozó-játék-ellen.24566/#post-1373268

    Ha semmi sem oldja meg a problémát, akkor lehet, hogy Te is a mostani belépési problémások közé tartozol.
    Ebben az esetben kérlek, olvasd el ezt a hirdetményt, amit a Központ kérésére teszünk közzé, és járj el eszerint: https://board-hu.farmerama.com/thre...elépési-gondok-–-visszajelzések-kérése.26743/

    Hogy milyen órád nem működik, arra sajnos nem sikerült rájönnöm, de lehetséges, hogy a mostani problémákkal függ össze.
     
    kigyo51, Kuzdern és -ágianyu33- kedveli ezt.
  8. böbe764

    böbe764 Fórum ismerője

    Köszönöm a válaszodat,de szerintem a focinál igen csak szükséges a labda ide-oda pattogtatása.Az adatok meg adásáról ne beszéljünk!;)
     
  9. smoldering

    smoldering Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia kedves Doggyra!
    Sajnálom, hogy a KP rövidítésem gondot okozott neked, valóban NEM kellett volna rövidítsek, elnézést Kérek érte!
    Ahogy kollégám jelezte is neked, KP a válaszomban Központot takart! ;)
    Mégegyszer elnézést , további sikeres játékot kívánok!
     
    kigyo51 és Doggyra kedveli ezt.
  10. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Kollégám benézett a farmodra, és mindent rendben működőnek talált.

    Használod-e a klienst? Az jóval kevesebb erőforrást igényel, mint egy böngésző.
    Azokat ajánlanám még, amit a feletted író kedves játékosnak is:

    - CCleaner-es géptakarítás (vagy süti és gyorsítótár-törlés)
    - A gép illetve a router újraindítását is javaslom.
    (Először a gépet kapcsold ki, utána a routert. Majd néhány perc pihenő után kapcsold vissza a routert, aztán a gépet.)
    Az is segíthet ilyenkor, ha áttérsz vezetékes netre a Wifi helyett. Legalább a játék idejére.
    (Egy nagyon egyszerű dolog, de valakinek ez is okozott már problémát: nézd át, hogy minden csatlakozó rendesen be van-e dugva.)

    Ha semmi sem segít, még néhány javaslat Ableotory kollégától: https://board-hu.farmerama.com/threads/javaslatok-a-lassú-akadozó-játék-ellen.24566/#post-1373268

    Ha semmi sem oldja meg a problémát, akkor lehet, hogy Te is azon játékosok közé tartozol, akiket érint a mostani lassulás.
    Ebben az esetben kérlek, olvasd el ezt a hirdetményt, amit a Központ kérésére teszünk közzé, és járj el eszerint: https://board-hu.farmerama.com/thre...elépési-gondok-–-visszajelzések-kérése.26743/
    (Láttam megadtad a netszolgáltatód is, de rossz topikba jöttél.)
     
    kigyo51 kedveli ezt.
  11. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia ismét.

    Megkérdeztük a Központot a Csúszdával kapcsolatban:
    Válaszuk szerint semmi probléma. Ha meg tudod venni, nyugodtan vásárold meg. :)
     
    kigyo51, zsani_apja és Doggyra kedveli ezt.
  12. Doggyra

    Doggyra Haladó

    Szia!

    Köszönöm, hogy levizsgáltattad és a segítséget is. Viszont akkor itt - kattints - nem teljesen fedi a valóságot de természetesen örülök neki.

    Jó játékot és sikeres eventeket! 8)

    Kedves smoldering!

    Semmi probléma és nem kell elnézést kérni ezért. Valahol gondoltam, hogy központot jelent csak nem voltam teljesen biztos benne. Köszönöm a segítségeket.

    Jó játékot és sikeres eventeket! 8)
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 8.9.25
    zsani_apja, smoldering és Othep kedveli ezt.
  13. nemethnelzsuzs02

    nemethnelzsuzs02 Fórumelemző

    Miért nem látom a szomszéd gazdáim listáját?
    Némethnelzsuzs02
    ID: 7055495
     
  14. szivarvany20000

    szivarvany20000 Törzsjátékos

  15. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Megtörtént az ellenőrzés, Kollégám mindent rendben talált.
    Kérlek, végezz el egy süti- és gyorsítótártörlést, vagy egy CCleaner-es tisztítást.
     
    -ágianyu33- kedveli ezt.
  16. nemethnelzsuzs02

    nemethnelzsuzs02 Fórumelemző

    Köszönöm!
    Minden rendben.
     
  17. -nagyani-

    -nagyani- Járnitanuló

    Sziasztok!
    A Répa imádó nyuszi dekort keresem,úgy emlékszem megszereztem, de most nem találom. Segítenétek?
    -nagyani- ID 23777970.Köszönöm előre is
     
  18. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Pár napja kerestem neked a Váratlan felkeresést. Ugyanott megtalálod a Répa imádó nyuszit. Világító torony, fent középtájon.
    upload_2025-9-1_7-44-33.png

    Sok sikert!
     
    Swartsch és -ágianyu33- kedveli ezt.
  19. gelu59

    gelu59 Törekvő

    Sziasztok ! krokieleség bekeveréséhez kell a szurszóp fa,hogy lehet megszerezni?
     
  20. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!
    Ha a Kockás mocsár történetei event alatt nem szerezted meg, akkor jelenleg nem lehetséges.
    Figyeld a híreket, eventismertetőket, hogy amikor nyereményként - vagy vásárlással - elérhető lesz, akkor ne maradj le róla te sem. Azt nem tudjuk megmondani, hogy a központ mikor, milyen formában teszi ismét elérhetővé.
    Sok sikert!
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.