Általános témák alfórumból archivált kérdések és válaszok

Discussion in 'Segítség archívuma' started by Csocsoovb, Nov 30, 2013.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
?

Melyik a népszerűbb állatcsoport?

  1. A normál Farmerama

    0 vote(s)
    0.0%
  2. A megújuló Bahamarama

    0 vote(s)
    0.0%
  3. Semelyik mindkettő béna

    0 vote(s)
    0.0%
  4. A különböző Eventeken létrejövő állatok(vagyis a tenyészettek)

    0 vote(s)
    0.0%
Multiple votes are allowed.
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. soresne

    soresne Fórumfelvigyázó

    Köszönöm a választ. Megcsináltam ahogyan írtad,de mikor rá van pakolva a fejlesztések úgy sem engedi.
     
  2. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

  3. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    ha hozol Farm nevet és Farm ID-t, akkor be tudok nézni Hozzád, ezek nélkül én is csak annyit tudok írni, amit már Játékostársunk megtett előttem.
     
    soresne likes this.
  4. soresne

    soresne Fórumfelvigyázó

    -BombadilToma- and Dolphin like this.
  5. -orgona-

    -orgona- Fórum ezredese

    Köszönöm szépen a segítségedet. Valószínüleg elnéztem, hogy mit vetek.
     
    Kuzdern likes this.
  6. varga1234

    varga1234 Fórum bárója

    Sziasztok! A kankalint szeretném kiváltani de nem tudom mert a csarab mennyiség nem elég és nem tudok többet termelni ! Mit tegyek?
     
  7. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia,

    Az Alpesi rózsára gondolsz, ami a Csarab kategóriába tartozik?
    A jelvények gyártásához bizonyos értékű növény kell, az meg tudod temelni bármennyi idő alatt. (731 db szükséges a rózsából egy 1-es szintű jelvényhez, ha 13 az értéke.)
    Nem értem, mire gondolsz azzal, hogy ''nem tudsz eleget termelni''....
    A növények mennyiségét tudod gombával növelni, ha minden második sorba azt ültetsz, és közéjük veted a rózsát.
    Bár szerintem ez nem éri meg, ha sok növény kell. Esetleg a megrendelők kiszolgálásához jó, amikor nem kell a növényekbőt túl sok, de ez egyéni véleményem.
    Használhatsz Kiterjesztőt, akkor 1 ágyással több lesz, ha jobb oldalt van üres hely, akkor tudod használni...
    Illetve használhatsz még Növényszinkronizálót, amely az összes növény érését a legalacsonyabb ágyáséra állítja, amivel rövidíthetsz az érési időn, illetve a Hajtass növény trágya 20%-ot cskkent az érésidőn.
    Így tudsz adott időn belül több növényt termelni.

    Ha nem segítettem, fejtsd ki kicsit bővebben, mire gondolsz.
    Kérdezhetsz tapasztaltabb gazdáktól a gyopáros csevegőben is: https://board-hu.farmerama.com/threads/gyopárvölgy.23080/page-827#post-1465332

    (Látom, megtaláltad. :) )
     
  8. Ágimamácska

    Ágimamácska Fórumprofi

    Sziasztok ! A vízörvény áradat dekort keresem, de nagyon nehéz megtalálnom, tudnátok esetleg segíteni. Előre is köszönöm. farm név Ágimamácska ID 7851011
     
  9. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Elvittem ellenőrzésre a problémát.
    Amint lesz ellenőrzésre jogosult kolléga szolgálatban, hozom a választ.
    Szíves türelmedet kérem.
     
    -ágianyu33- likes this.
  10. Ágimamácska

    Ágimamácska Fórumprofi

    Köszönöm !
     
    Othep likes this.
  11. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia ismét,

    Kollégám ellenőrzése során az Erdei tisztáson találta meg a keresett dekort:

    upload_2025-9-13_18-35-32.jpeg

    További jó játékot. :)
     
    Dolphin, kigyo51 and -ágianyu33- like this.
  12. Ágimamácska

    Ágimamácska Fórumprofi

    Nagyon örülök, szuper !
     
    Othep likes this.
  13. zsoxxya

    zsoxxya Fórum ismerője

    Sziasztok!
    A Kalozparadicsom eventnel mar csak 209 palackot kell beadnom az utolso feladatba es kesz vagyok az eventtel. A dekorokat ratettem a felhore es akkor lattam, hogy a Parti kincs dekorbol csak 1db. van, pedig abbol is kettonek kellene lenni, mert befejeztem a 11. feladatot. Nincs a pajtaba es nem tettem ki egyik teruletre sem. Kerlek nezzetek meg
    Elore is koszonom!
    Gazda: zsoxxya ID: 19684713
     
  14. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.
    Elvittem ellenőrzésre a kérésedet.
    Amint lesz ellenőrzésre jogosult kolléga szolgálatban, hozom a választ.
    Szíves türelmedet kérem. :)
     
    zsoxxya likes this.
  15. zsoxxya

    zsoxxya Fórum ismerője

    Koszonom szepen!
     
    Othep likes this.
  16. hannababa3

    hannababa3 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!
    hannababa3
    ID 56293437
    Nem tudom hová írjak a tenyésztős eventet megcsináltam de nem kaptam Picolló ládát a másik farmon megkaptam itt nem :(
     
  17. hannababa3

    hannababa3 Utánpótlás-írogató

    Szia!
    Nagyon szépen köszönöm a segítséget remélem kiderül mért nem kaptam meg :)
     
  18. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Kollégám ellenőrzése szerint az egyik dekor fent a helyén, a felhőn van.
    A másikat kiraktad a Világítótorony területre: alul középtájt fogod megtalálni.
     
  19. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Kollégám ellenőrzése szerint ezen a farmodon 2025-09-13 (tegnap) 15:50:19-kor kaptad meg a "Piccolo" titokzatos ládát.
    Jelenleg 28 db van a Láda / Váza ikon alatt.
    Utoljára 2025-09-06-án 20:36:10-kor nyitottál ki "Piccolo" ládát: ebből Kicsobbanó öröm (+) dekor fejlődött ki.
     
  20. varga1234

    varga1234 Fórum bárója

    Köszönöm
     
    Othep likes this.
Thread Status:
Not open for further replies.