Általános témák alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 30.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
?

Melyik a népszerűbb állatcsoport?

  1. A normál Farmerama

    0 szavazat
    0.0%
  2. A megújuló Bahamarama

    0 szavazat
    0.0%
  3. Semelyik mindkettő béna

    0 szavazat
    0.0%
  4. A különböző Eventeken létrejövő állatok(vagyis a tenyészettek)

    0 szavazat
    0.0%
Több válasz kiválasztása lehetséges.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. soresne

    soresne Fórumfelvigyázó

    Köszönöm a választ. Megcsináltam ahogyan írtad,de mikor rá van pakolva a fejlesztések úgy sem engedi.
     
  2. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

  3. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    ha hozol Farm nevet és Farm ID-t, akkor be tudok nézni Hozzád, ezek nélkül én is csak annyit tudok írni, amit már Játékostársunk megtett előttem.
     
    soresne kedveli ezt.
  4. soresne

    soresne Fórumfelvigyázó

    -BombadilToma- és Dolphin kedveli ezt.
  5. -orgona-

    -orgona- Fórum ezredese

    Köszönöm szépen a segítségedet. Valószínüleg elnéztem, hogy mit vetek.
     
    Kuzdern kedveli ezt.
  6. varga1234

    varga1234 Fórum bárója

    Sziasztok! A kankalint szeretném kiváltani de nem tudom mert a csarab mennyiség nem elég és nem tudok többet termelni ! Mit tegyek?
     
  7. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia,

    Az Alpesi rózsára gondolsz, ami a Csarab kategóriába tartozik?
    A jelvények gyártásához bizonyos értékű növény kell, az meg tudod temelni bármennyi idő alatt. (731 db szükséges a rózsából egy 1-es szintű jelvényhez, ha 13 az értéke.)
    Nem értem, mire gondolsz azzal, hogy ''nem tudsz eleget termelni''....
    A növények mennyiségét tudod gombával növelni, ha minden második sorba azt ültetsz, és közéjük veted a rózsát.
    Bár szerintem ez nem éri meg, ha sok növény kell. Esetleg a megrendelők kiszolgálásához jó, amikor nem kell a növényekbőt túl sok, de ez egyéni véleményem.
    Használhatsz Kiterjesztőt, akkor 1 ágyással több lesz, ha jobb oldalt van üres hely, akkor tudod használni...
    Illetve használhatsz még Növényszinkronizálót, amely az összes növény érését a legalacsonyabb ágyáséra állítja, amivel rövidíthetsz az érési időn, illetve a Hajtass növény trágya 20%-ot cskkent az érésidőn.
    Így tudsz adott időn belül több növényt termelni.

    Ha nem segítettem, fejtsd ki kicsit bővebben, mire gondolsz.
    Kérdezhetsz tapasztaltabb gazdáktól a gyopáros csevegőben is: https://board-hu.farmerama.com/threads/gyopárvölgy.23080/page-827#post-1465332

    (Látom, megtaláltad. :) )
     
    varga1234, zsoxxya, kigyo51 és még 1 ember kedveli ezt.
  8. Ágimamácska

    Ágimamácska Fórumprofi

    Sziasztok ! A vízörvény áradat dekort keresem, de nagyon nehéz megtalálnom, tudnátok esetleg segíteni. Előre is köszönöm. farm név Ágimamácska ID 7851011
     
  9. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Elvittem ellenőrzésre a problémát.
    Amint lesz ellenőrzésre jogosult kolléga szolgálatban, hozom a választ.
    Szíves türelmedet kérem.
     
    -ágianyu33- kedveli ezt.
  10. Ágimamácska

    Ágimamácska Fórumprofi

    Köszönöm !
     
    Othep kedveli ezt.
  11. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia ismét,

    Kollégám ellenőrzése során az Erdei tisztáson találta meg a keresett dekort:

    upload_2025-9-13_18-35-32.jpeg

    További jó játékot. :)
     
    Dolphin, kigyo51 és -ágianyu33- kedveli ezt.
  12. Ágimamácska

    Ágimamácska Fórumprofi

    Nagyon örülök, szuper !
     
    Othep kedveli ezt.
  13. zsoxxya

    zsoxxya Fórum ismerője

    Sziasztok!
    A Kalozparadicsom eventnel mar csak 209 palackot kell beadnom az utolso feladatba es kesz vagyok az eventtel. A dekorokat ratettem a felhore es akkor lattam, hogy a Parti kincs dekorbol csak 1db. van, pedig abbol is kettonek kellene lenni, mert befejeztem a 11. feladatot. Nincs a pajtaba es nem tettem ki egyik teruletre sem. Kerlek nezzetek meg
    Elore is koszonom!
    Gazda: zsoxxya ID: 19684713
     
  14. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.
    Elvittem ellenőrzésre a kérésedet.
    Amint lesz ellenőrzésre jogosult kolléga szolgálatban, hozom a választ.
    Szíves türelmedet kérem. :)
     
    zsoxxya kedveli ezt.
  15. zsoxxya

    zsoxxya Fórum ismerője

    Koszonom szepen!
     
    Othep kedveli ezt.
  16. hannababa3

    hannababa3 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!
    hannababa3
    ID 56293437
    Nem tudom hová írjak a tenyésztős eventet megcsináltam de nem kaptam Picolló ládát a másik farmon megkaptam itt nem :(
     
  17. hannababa3

    hannababa3 Utánpótlás-írogató

    Szia!
    Nagyon szépen köszönöm a segítséget remélem kiderül mért nem kaptam meg :)
     
  18. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Kollégám ellenőrzése szerint az egyik dekor fent a helyén, a felhőn van.
    A másikat kiraktad a Világítótorony területre: alul középtájt fogod megtalálni.
     
    zsoxxya, Dolphin, GA-BI-O-Farm és 2 más kedveli ezt.
  19. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Kollégám ellenőrzése szerint ezen a farmodon 2025-09-13 (tegnap) 15:50:19-kor kaptad meg a "Piccolo" titokzatos ládát.
    Jelenleg 28 db van a Láda / Váza ikon alatt.
    Utoljára 2025-09-06-án 20:36:10-kor nyitottál ki "Piccolo" ládát: ebből Kicsobbanó öröm (+) dekor fejlődött ki.
     
    Dolphin, GA-BI-O-Farm és -ágianyu33- kedveli ezt.
  20. varga1234

    varga1234 Fórum bárója

    Köszönöm
     
    Othep kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.