Általános témák alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 30.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
?

Melyik a népszerűbb állatcsoport?

  1. A normál Farmerama

    0 szavazat
    0.0%
  2. A megújuló Bahamarama

    0 szavazat
    0.0%
  3. Semelyik mindkettő béna

    0 szavazat
    0.0%
  4. A különböző Eventeken létrejövő állatok(vagyis a tenyészettek)

    0 szavazat
    0.0%
Több válasz kiválasztása lehetséges.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Szia!

    Ezzel az eventtel a játékba kerül egy új állat és a hozzá tartozó új ól:

    Új állat neve: Vigyori
    Új ól neve: Vigyoritanya

    Új állat és a hozzá tartozó ól ismertetése
    Vigyori
    [​IMG]
    Teliholdas állat
    Szükséges szint: 3.
    Kategória: Holdfényes állatok
    Pajtaérték: 4.888
    Tenyészthető: nem
    Terményese: nincs
    Táp hozzávalója: 2 db Bagolyszemvirág, 3 db Rémtök, 2 db Démoni tölgytermés
    Táp keverési ideje: 20:00 perc
    [​IMG]

    Vigyoritanya
    Jack boltjából NEM váltható ki.
    Szükséges szint: 3.
    Tárgy mérete: 2x2
     
    Sali~*.* kedveli ezt.
  2. Zsazsa59

    Zsazsa59 Utánpótlás-írogató

    Köszönöm a tájékoztatást.
     
    Dolphin kedveli ezt.
  3. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    itt válaszolok a Pletyka topikos kérdésedre.
    Az előzetes event naptárból hozom az információt:
    "Események, amelyeket nem tüntettünk fel külön itt a naptárban:
    - Október folyamán minden nap nyitogathatjuk a Halloween naptárt
    - A Teliholdas terület október 2-től egész hónapban nyitva lesz
    - Az 54. szezon október 10-én fog kezdődni
    - Új matrica sorozat indul 2025. október 30-án"


    Ez alapján várhatóan holnap fog kezdődni, de figyeld a hivatalos híreket, s akkor nem maradsz le róla.
    További jó játékot!
     
    Sali~*.*, Kuzdern, kigyo51 és még 1 ember kedveli ezt.
  4. béka

    béka Haladó

    Sziasztok. Hol a manóba van az elátkozott hegyek teljesíthetőségének lehetősége? Szuperoztam a kártyákat is és annyi lett nekik. Lehet, hogy gyengeelmélyü vagyok ehhez az eventhez. Köszi a tájékozhatósági választ!!!!!!!
     
    Utoljára szerkesztett: 9.10.25
  5. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    az Utazás az elátkozott hegyre event tegnap este 22:00 órakor véget ért.
    <<Ismertető>>
    Megértésedet köszönöm!
     
    Sali~*.* és -ágianyu33- kedveli ezt.
  6. bativa

    bativa Járnitanuló

    Üdv Mindenkinek! Lehet nem vagyok elég figyelmes, de én semmit nem találok, a vízköpő terményes ólról. Hol a manóban van erről bármiféle tájékoztatás???
     
  7. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    több helyen is megtalálható az Enciklopédiában :)
    Az egyik az Állatok, termények, ólak topik, ahol minden ólat, terményes ólat megtalálsz:
    <<Vízköpő>>

    A másik hely a Vízköpő tenyésztés ismertetője, <<ITT>>, amely elérhető a Teliholdas újdonságokból is.

    Harmadik hely a Teliholdas ismertető, kattints <<IDE>>.

    További jó játékot!
     
    kigyo51 és Sali~*.* kedveli ezt.
  8. bativa

    bativa Járnitanuló

    Köszönöm szépen! Sokat segítettél. :)
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 9.10.25
    Dolphin kedveli ezt.
  9. macimami1958

    macimami1958 Fórummogul

    Sziasztok. az lenne a kérdésem, hogy a bankban miért több pénz von le mint ami a kiválasztott FA-nál ír ki.
     
  10. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    nem értem a kérdésedet. Ha forint alapú bankkártyával fizetsz, forintos bankszámláról, akkor annyit kell levonnia, amennyit a játékban a banki felület mutat.
    Amennyiben eltérést tapasztalsz, akkor a Supportot kell felkeresned, az ilyen jellegű ügyek oda tartoznak.
    A bejelentésben adj meg minden információt részletesen (mikor vásároltad, milyen FA összeget vettél, mennyit fizettél, stb.), s csatolj banki kivonatot, vagy egyéb igazolást a levont összegről.
    A bejelentésben olyan e-mailcímet adj meg, amit rendszeresen olvasol, mert a választ oda fogod megkapni (a rendszer által beírtat tudod módosítani, ha szükség lenne rá). A Supporttal folytatott levelezésből már ne hozz semmit a Fórumra, mert levéltitoknak minősül.
    A Supportról itt találsz bővebb információt:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/a-support.6729/
    Ha esetleg problémába ütközöl a "Nem vagyok robot" igazolásában, akkor a képernyőméretet kell csökkenteni, ezt a CTRL és - gomb, vagy a CTRL és egérgörgő segítségével tudod megtenni. A bejelentés beküldése után visszaállíthatod a méretet (CTRL és + gomb, vagy egérgörgő segítségével).
    További jó játékot!
     
    Sali~*.* és macimami1958 kedveli ezt.
  11. macimami1958

    macimami1958 Fórummogul

    Köszönöm a válaszodat. Csak azért kérdeztem meg,mert emiatt nem tudtam megvenni a kívánt FA-at. Amikor kértem,a bank írta hogy nincs fedezet és ott volt hogy többe kerül. Végül vettem, kevesebbet,de az is többe került. Most nem írok a supportra, majd legközelebb ha megint így járok. További jó játékot és türelmet hozzánk játékosokhoz. Legyen nagyon szép éjszakád és minden játékos társamnak is.

    *idézést javítottam / Dolphin
     
    Zsuzsikan és Sali~*.* kedveli ezt.
  12. mamóka1cc

    mamóka1cc Fórumgróf

    Sziasztok!
    Tudna valaki segíteni?
    Milyen hatása van a Virágos dallamok+ dekornak?
     
  13. farmerSS

    farmerSS Fórumőrült

    Szia

    Sima dekor, általában ha ezt kapom, azonnal törlöm, mivel csépéért ma már nem érdemes kint tartani.
    Utána szintszorzós lesz

    [​IMG] Érési idő: 21:00 óra
    Méret: 1x1
    Hozam: 0 Nem ad TP-t és TTP-t sem
    Egyéb bónusz: szint x 50 CSP : Aratható 5 alkalommal!
    [​IMG] Érési idő: 21:00 óra
    Méret: 1x1
    Hozam: 145 TP / TTP x farmszint / bahaszint kihelyezéstől függően
    Egyéb bónusz: Nincs
     
    Dolphin, kigyo51, macimami1958 és 5 más kedveli ezt.
  14. milanzs

    milanzs Fórum biztosa

    Segítséget szeretnék kérni... hol van a bahán ez a fa? Mert én nem találom...mi a neve? szúrszóp név alatt nincs.
     
  15. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Áthoztalak ide, egy Segítségkérő topikba, mert a Pletykatopik a farmos pletykákról való beszélgetésre szolgál, nem hiányzó dolgok keresésére.
    Ha szereztél Szúrszop fát, és nem tetted ki területre, akkor a Bahamás Láda / Fa ikon alatt találod meg.
    Azonban ez egy különleges fa, mert az eventben az Ál-Szúrszop-változat szerepelt, amelye(ke)t az event végén visszaváltottak.
    Hogy szereztél-e ilyen fát, vagy hová tetted ki, azt csak a farmneved és ID-számod birtokában tudjuk ellenőrizni.
    Ha ellenőrzést szeretnél, kérlek, add meg az adatokat.
     
    milanzs és -ágianyu33- kedveli ezt.
  16. milanzs

    milanzs Fórum biztosa

    Köszönöm szépen
    farmnevem: milanzs, ID: 2441609
    De szerintem nincs ilyen fám... :-(
     
    Utoljára szerkesztett: 12.10.25
  17. farmeres53

    farmeres53 Fórumgróf

    Szia! Az elöbb olvastam valahol hogy a hüllő vízköpő fejlesztett ólat ad! Időre megcsináltam de nem találom!Megnéznéd hol van,mert nem találom Köszönöm! id: 21356122
     
  18. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Megtörtént az ellenőrzés.
    Kollégám vizsgálódása szerint valóban nem szereztél maradandó Szúrszop fát.
    De ne szomorkodj emiatt. Remélhetőleg lesz még alkalmunk megszerezni eventeken, akciókon, esetleg valamelyik elkövetkező Cserenapon. :)
     
    -ágianyu33-, macimami1958 és milanzs kedveli ezt.
  19. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    A szétválogatós eventben 38 lejátszott játék ad egy Hüllő vízköpőt:
    upload_2025-10-12_11-35-45.png

    https://board-hu.farmerama.com/threads/eszes-akciók.26881/#post-1468560


    A Tenyésztős eventben 2 Szőrös Vízköpőért kapunk egy Sárga Csörgődobstúdiót:

    upload_2025-10-12_11-47-36.png
    https://board-hu.farmerama.com/threads/temető-órája-tenyésztős-event-2025-október.26873/#post-1468479

    Eventkosarakban is vannak színes ólak és színes terményes ólak:
    Vízköpő kosár L
    https://board-hu.farmerama.com/threads/temető-órája-tenyésztős-event-2025-október.26873/#post-1468481

    Én nem találtam Vízköpőért színes ólat.
    Honnan, miből kellene kapnod, véleményed szerint?
     
    -ágianyu33- kedveli ezt.
  20. Klárika51

    Klárika51 Junior szaki

    Sziasztok!
    klárika51 ID:36255600 vagyok vettem 1 db.rémítő vadaskertet farmaranyért és nem érkezett meg.
    Segítségeteket előre is köszönöm.Kiléptem a játékból aztán újból beléptem és akkor sem volt.ott.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.