Visszajelzés Különleges akciók csevegője | Archívum

Discussion in 'Egyéb témák archívuma' started by Csocsoovb, Nov 9, 2013.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. genka53

    genka53 Fórum elő legendája

    Szia!
    Dettó, magam is így vagyok vele. :)
    Különben is, jön a Karácsony, előtte meg még 3 születésnap, 1 névnap, úgyhogy kell a zsozso az unokákra. ;):)
     
  2. Ableotory

    Ableotory Team Leader Team Farmerama HU

    Szia!
    A sima dekor is mehet a kúriába, most érkezett a megerősítés a központtól. :)
     
    Dolphin, -Holdfeny-. and Swartsch like this.
  3. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Nézhetjük így is... spórolni jóóóó:p:inlove:
    Ettől még nem lett sokkal erősebb a dekor, de köszi
     
    Swartsch likes this.
  4. Swartsch

    Swartsch Fórumgróf

    Szia! :)
    Köszönöm szépen a tájékoztatást! :)
    Ha a BP az árát is felezné, akkor elgondolkodnék a többszörös vásárláson is. :D
    Így viszont annak ellenére, h mehet a kúriába is a dekor, marad az eredeti terv. :)
     
  5. Ableotory

    Ableotory Team Leader Team Farmerama HU

    Nem akarok rábeszélni senkit sem, de volt már rá példa, aki elfelejtette, ezért megkérdem: rászámoltad a 33% kedvezményt?
     
    Swartsch likes this.
  6. Swartsch

    Swartsch Fórumgróf

    Köszönöm, hogy ezt írtad, de sajnos igen :D
    Nem felejtettem el a 33% kedvezményt. :)
    Számolok az én esetemmel: az alap ár nekem 34 euro. A 33% kedvezménnyel lesz 23 Euro.
    23 Eurot kiadni részemről ( a farmom jelenlegi dekoros erősségét tekintve ) egy 6666 TP/TTP x farmszintes dekorra, még akkor is, ha a kúria erősségét nézem ...háááttttt.... nem megérős. :) Sajnálom, mert nagyon vártam ezt az akciót, de ez nekem ár-érték arányban tényleg nagyon sok! :)
    Ha az ára feleződne, vagy az adott TP-je növekedne pl. 1000-el, akkor nem is gondolkodnék egy percig sem, h hajrá.... :D
     
    Last edited: Oct 30, 2025
  7. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    őőőő ez szinszorzós dekor...:eek:o_O na megyek olvasom újra és átgondolom...
    Ebből nem lesz spórolás:oops: hiszen kicsit jobb mint a most a kúriában lévő pocolkégyfogók8)
     
    Last edited: Oct 30, 2025
    Swartsch likes this.
  8. ádám1014

    ádám1014 Fórum ismerője

    Szia!
    Én gondolkodom egy csomag vásárlásán! Viszont az fentebbi hozzászólás alapján kissé elbizonytalanodtam, hogy valamit elnéztem. Magyar forintban a legdrágább csomag (átszámolva) is ~ 30 Euró. Amiről meg szó volt az ~16-17 Euró átszámolva.
    Vagy ekkora különbség van az árakban, hogy ki hol lakik?
    Nem ma regisztráltam, de több év kihagyás után idén tavasszal kezdtem újra, és ilyen akcióval még nem találkoztam.
    Ezért lenne a másik kérdésem, hogy ha vissza kell zárni 8-szor, (mert nem fog jönni elsőre 33% az tuti)akkor 80 szupertápért cserébe kapok 33%kedvezményt, és kiválaszthatom a nekem tetsző csomagot rögtön az első körben?

    Előre is köszönöm a választ!
     
    Swartsch likes this.
  9. Ableotory

    Ableotory Team Leader Team Farmerama HU

    Szia!
    Magyarországon 50%-al olcsóbb (szinte) minden a többi országhoz viszonyítva, 2012 óta. További információkat itt találsz: https://board-hu.farmerama.com/threads/Új-árak-a-farmerama-ban-2012-11-28.780/

    A kérdésedre a válasz szerepel az akció ismertetésében:
     
    Luminary and Swartsch like this.
  10. ádám1014

    ádám1014 Fórum ismerője

    Szia!
    Nagyon szépen köszönöm a választ! A linkeltet is! Mert anno tuti olvastam is, de régen volt és nem emlékeztem erre, így csak sejtettem, hogy ilyesmiről lehet szó!
     
    Luminary and Swartsch like this.
  11. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Van e-mailben kapott bónuszkód:

    amivel kapsz 15 szupertápot, 10 party pörgetést, 15 Kacsa Kata trágyáját és 20 Kacsa Kata turbótrágyát.

    2025.11.13-ig beváltható.
     
  12. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Ez tök jóóóóó:inlove: több 100 kisfarmon be tudnám váltani...:p
    A fő farmon más az email cím...8) s macerás a megváltoztatása:music:
     
    Baby72 likes this.
  13. PaySkin

    PaySkin Fórum hercege

    Sziasztok!

    A mostani eventhez kapott hírlevélben van bónuszkód is, nézzétek meg, bár nekem nem fogadja el, így nem tudom mit tartalmaz!
    A kód nem érvényes, bár nálam a matricás rész sem jó jelenleg!
     
  14. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    kapsz 15 szupertápot, 10 party pörgetést, 15 Kacsa Kata trágyáját és 20 Kacsa Kata turbótrágyáját :)
    11.13.- ig lehet beváltani
     
  15. Zsuzsikan

    Zsuzsikan Fórumgróf

    Nekem is jött e-mail, be is tudtam váltani.
     
  16. Kuzdern

    Kuzdern Fórum elő legendája

    Szia!
    Az jó, nekem is megvan xD
     
  17. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Kuzdern, farmerSS and GA-BI-O-Farm like this.
  18. farmerSS

    farmerSS Fórumőrült

  19. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Az idén sok játékos ötlet megvalósult... :inlove:
    bár nem pot így lett ötletelve de kezdetnek jó... :p
    Bár értékét veszítik a neon ólak... de inkább több legyen...:music:
     
  20. farmeres53

    farmeres53 Fórumgróf

    Szia! Nem oszt nem szoroz,banán van bőven !
     
Thread Status:
Not open for further replies.