Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 16.7.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Mi az a ''minden'', amit rögzíteni szeretnél?
    Egyetlen képet kérünk egy esetleges hibaüzenetről.
    Szeretnél segíteni az IT-csapatnak a képpel és leírjam ide, mit kell tenni? Megpróbálod?
     
    macimami1958 és zsuzsa-mama kedveli ezt.
  2. zsuzsa-mama

    zsuzsa-mama Fórum admirálisa

    Köszönöm a kedvességed, nekem ez már meghaladja a képességem. Így elengedem.:)
     
    macimami1958 és Othep kedveli ezt.
  3. zsomci

    zsomci Utánpótlás-írogató

    51464 csatolmány mutatása
    Szia Othep!
    Elég nehezen, de megcsináltam, amit kértél!
    Korábbi hozzászólásaimat kiegészíteném azzal, hogy tapasztalatom szerint, nálam csak akkor áll meg a játék, ha ugyanazt a műveletet többször csinálom, legyen az virágvásárlás, valdemár, gazdaköri beadás, kert átalakítás, területekre lépegetés, pörgetés, stb.
    Köszönöm szépen a segítséged! zsomci
    Farmerama.png
     
  4. Szirák

    Szirák Utánpótlás-írogató

    Szirák ID: 57262973
    Internet: Vodafon
    T. Moderátor!
    A türelmem most fogyott el.
    Hetek óta belépés után nincsenek meg az oldalsávok. Másik területre lépés, és vissza, akkor jelenik meg. A szomszédok oszlopa végig zöld színű. Egyik területről nem lehet átmenni a másikra, csak frissítés után. És egyéb problémák.
    Szerencsére a játék elég gyors, mivel gyors és jó az internetem, és a számítógépem is.
    Nem nálam van a probléma. Meg kell nézni a Farmerámás Fb. csoportot, mindenki panaszkodik és mérgelődik a sok hiba miatt.
    Köszönöm, és remélem sikerül végre kijavítani a sok hibát.
    Ez így nem szórakoztató, főleg nem mulatságos.

    https://alicdn-oss-prod.farmerama.com/gp/5/72/25/57262973_1762615650.jpg
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 9.11.25
    jólóbarát, varga1234 és zsuzsa-mama kedveli ezt.
  5. lilijázmin05

    lilijázmin05 Aktív író

    Köszönöm szép napot.
     
    Othep kedveli ezt.
  6. egrobi

    egrobi Fórum-zöldfülű

    zsuzsa-mama és macimami1958 kedveli ezt.
  7. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Ezzel a Közleménnyel találkoztál, ugye? https://board-hu.farmerama.com/threads/unity-frissítés-várhatóan-2025-11-05-én-14-órától.26993/

    Ellenőrizted, frissítetted a böngésződet?

    A szokásos dolgokat a játékélmény biztosítása érdekében el szoktad végezni?
    - számítógép és Wifi router / modem kikapcsolás és újraindítás rövid pihentetést követően
    (Először a gépet, majd a routert kapcsold ki, majd pár perc pihenő után először a routert, majd a gépet kapcsold vissza.)
    - Térj át wifi-ről kábelre, mert ott erősebb a jel; zárj be minden felesleges ablakot.
    - internetsebesség ellenőrzése
    - Ccleaneres takarítás vagy
    - böngészőben Gyorsítótár ürítése és Cookie-k (Sütik) törlése - akár naponta többször is, főleg, ha esetleg több farmon is játszol
    (Itt van hozzá Dolphin Kolléga segítsége, Sütik / Gyorsítótár törléséhez:
    https://board-hu.farmerama.com/thre...ések-és-válaszok.10981/page-5997#post-1459676
    Előzmények törléséhez:
    https://board-hu.farmerama.com/thre...ános-témák-részleg.19446/page-29#post-1469913)

    - másik böngésző kipróbálása, vagy kliens letöltése, ha böngészőben szoktál játszani
    - kliens törlése és újratelepítése, ha klienssel játszol
    (Ügyelj arra, hogy újratelepítés előtt mindenhonnan töröld a régit: a Programok közül, a Letöltés mappából és a Lomtárból is.
    Csak ezután telepítsd újra.)

    Ableotory TL javaslatait is hozom Neked, nézd meg, hátha Neked is segít, hogy jobb legyen a játékélményed:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/javaslatok-a-lassú-akadozó-játék-ellen.24566/#post-1373268


    Ha a böngésződ is frissült, és a probléma még mindig fennáll, akkor kérlek, hogy a Központ kérésének megfelelően a múlt vasárnap leírtaknak megfelelően hozz képet a böngészőkonzolban esetlegesen előforduló hibaüzenetről.

    Itt a kérés: https://board-hu.farmerama.com/thre...ők-haladók-részleg.19471/page-36#post-1472307

    Akkor kell a képet hozni, amikor a problémák jelentkeznek.
    Köszönjük.


    A Facebook-on mérgelődőknek is ezt tanácsolom:
    Ha semmiképp sem oldódnak meg a dolgok, akkor hozzanak képet a Központ kérésének megfelelően.

    Nem a Facebook-ról szerezzük az értesüléseinket.
    Azért van a játéknak fóruma, hogy itt nyújtsunk segítséget, illetve a játékosok itt tájékozódjanak a játékbeli eseményekről, történésekről, az eventcsevegőkben pedig rengeteg tippet, trükköt találhatnak a nehezebb eventek megoldásához.
    Ne mérgelődni jöjjenek, annak semmi értelme. De hozzatok képet, minél többet.
    Köszönjük.
     
  8. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Egyelőre nincs több ötletem.
    Rákérdezek.
    Hétvége lévén hosszabb időt is igénybe vehet, szíves türelmedet kérem.
     
  9. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    A hibaüzenetben az EPERM az jogosultsággal kapcsolatos probléma.
    Rendszergazdaként futtatod a klienst?
    Próbáld meg, jobb egérklikk a Farmerama ikonra és a futtatás rendszergazdaként opciót válasz a lenyíló ablakban.
     
    macimami1958 kedveli ezt.
  10. csabi9911

    csabi9911 Törzsjátékos

    Sziasztok, mar ket hete nem kapok a gyoparvolgyon egyetlen metszoollot sem? Nem tudom hogy ez hiba e vagy csak en csinalok rosszul valamit. Valaki segitsen :)
     
  11. csabi9911

    csabi9911 Törzsjátékos

    Sziasztok, mar ket hete nem kapok a gyoparvolgyon egyetlen metszoollot sem? Nem tudom hogy ez hiba e vagy csak en csinalok rosszul valamit. Valaki segitsen :)
     
  12. genka53

    genka53 Fórum elő legendája

    Sziasztok! Szia Toma!
    Hoztam egy képet az F12 konzolról, de mivel én analfabéta vagyok ez ügyben, halvány lila gőzöm sincs, hogy jót, vagy rosszat, avagy mit mutat. :oops:
    Hátha ti valamit kiokoskodtok belőle, hogy ez mit jelent?
    [​IMG]
    Egyébként ezen az új gépen jól fut a Farmerama, gyorsabban tölt be, és a műveletek időszükséglete is jelentősen javult, de amig pl. a korábbi gépemen a kliensben is legalább kétszer lefagyott és kiirta, hogy "nem válaszol", majd becsuktam és újra inditottam a farmot.
    Most ezen az új gépen egyszer mindenképp kidob egy nagy aratás közben, és volt amikor kiirta ezt, van amikor azt se, csak kidobott, és újból nyitnom kellett a farmot:
    [​IMG]
    Tudok ez ügyben valamit korrigálni, vagy javitani? S ha igen, mit és hogyan? Vagy ne foglalkozzak vele, csak nyissam újra a farmot?
    Köszönöm előre is a segitségeteket.
    További szép napot! :)
    Kiegészitésként még annyit, hogy mielőtt megkaptam az új (nekem az, amúgy 1 éves, alig használt), az unokám mindent letörölt róla és újra telepitette a Windows-t, és a Chrome is zsir új rajta.
     
    Utoljára szerkesztett: 9.11.25
    jólóbarát és macimami1958 kedveli ezt.
  13. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Semmit nem csinálsz rosszul.
    Ez a felröppenők sajátossága a Gyopin. Először alig csurran-cseppen, aztán eljön az idő, amikor majd dúskálsz benne és nem tudod hová tenni.
    Nem hivatalos megfigyelés szerint, ha segítőkkel aratsz több jön, vagy kézzel minél gyakrabban érdemes aratni.
     
    Dolphin és -ágianyu33- kedveli ezt.
  14. Szirák

    Szirák Utánpótlás-írogató

    Köszönöm a választ!
    Amit javasoltál, azt mind végig csináltam. Sajnos, semmi változás nincs.
     
    macimami1958 kedveli ezt.
  15. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Nagyon sajnálom.
    Jelenleg ennyi segítséget tudok nyújtani.

    Ha a böngésződ is frissült, és a probléma még mindig fennáll, akkor kérlek, hogy a Központ kérésének megfelelően a múlt vasárnap leírtaknak megfelelően hozz képet a böngészőkonzolban esetlegesen előforduló hibaüzenetről.

    Itt a kérés: https://board-hu.farmerama.com/thre...ők-haladók-részleg.19471/page-36#post-1472307

    Akkor kell a képet hozni, amikor a problémák jelentkeznek.

    Mivel látom, hogy számodra nem okoz gondot képet feltölteni, még inkább bíztatlak, hogy hozz képet. Sokat segítenél vele.

    Köszönjük. :)
     
    Dolphin, genka53 és macimami1958 kedveli ezt.
  16. boldika88

    boldika88 Fórum bárója

    Sziasztok!
    Böngésző EDGE volt (Verzió: 142.0.3595.65 (Hivatalos build) (64 bites)

    Ma 2x futottam bele ebbe a hibaüzenetbe:
    [​IMG]
    Fejlesztői panelon ez volt:
    [​IMG]

    Gazda: boldika88 ID: 48712846
     
    Sali~*.* kedveli ezt.
  17. stefano0606

    stefano0606 Fórumlakó

    Sziasztok, hát csoda történt a mai nap, ma reggeltől ben vagyok a farmon és hihetetlen 0 azaz Nulla hibával, olyan mint ha megtáltosodott volna a farm xD Lehet köszönhető tudásomnak is :p minden illesztőprograpot átnéztem a gépen Tegnap este ) a videókártya el volt maradva azt kézzel kelet telepítsem automatikusan nem akarta...mind 1 lényeg a lényeg ,vagy csináltak a farmon a szerkesztők valamit, vagy hogy frissítettem így helyre állt a rend., Csak azért írom hogy ne mindig a negatív , a rossz dolgokkal jöjjek elő.xD
     
  18. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Köszönöm, hogy leírtad.
    Nagyon örülök, rendeződött a helyzet, és minden rendben.
    További jó játékot. :)
     
  19. Sagittarius69

    Sagittarius69 Fórum admirálisa

    Sziasztok!

    Kaptam egy ilyet:
    [​IMG]
    Magakasztotta még a youtube-os videót is és újratöltött a játék.
    Ha nem lehet a farmtól videót vagy podcast-et hallgatni, nem kérdés, hogy mi fog futni a gépen.
    Nagyon nem megy ez a játékfejlesztés, ha már más programokra, tartalmakra is kihat.
     
    jólóbarát, Szirák és Judy_Csiki kedveli ezt.
  20. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Továbbítottuk a problémát a Központba.
    Hétvége lévén nem biztos, hogy hamar jön válasz.
    Szíves türelmedet kérem, amíg megérkezik.
     
    -ágianyu33- kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.