Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 16.7.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. vazulneni8

    vazulneni8 Törekvő

    Sziasztok!
    Nálam a kliensben rendesen megy a farm,nincs semmilyen problémám.
     
    kigyo51 és macimami1958 kedveli ezt.
  2. genka53

    genka53 Fórum elő legendája

    macimami1958, Dolphin, Galadriel és 3 más kedveli ezt.
  3. eva19650120

    eva19650120 Junior szaki

    Sziasztok nálám még mindig csk döcög nem haladok semire a Klienst le töltöttem de nem adja ki teljes képernyöre igy azzal sem tudok játszani már tenyleg meg untam ezt a sok huza vonát
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 14.11.25
    jólóbarát kedveli ezt.
  4. farmerSS

    farmerSS Fórumőrült

    Szia

    Kliensben is tudsz nagy képernyőn játszani.
    Jobbra fent kattints a középső ikonra (karika), majd lent a villáskulcsra.
    Középtájt megtalálod a Zoom-ot és mellette a nyilat.
    Kattints arra és te döntöd el, hogy milyen %-ra akarod állítani.
    Én 120 %-os méretben játszom. Ha kiválasztottad, lent kattints a mentésre és már a nagyobb képernyős kliensed lesz.
    Ha még nagyobbat szeretnél, akkor újra fent... nagyobb %, mentés...
     
    kigyo51, Szirenn, Swartsch és 4 más kedveli ezt.
  5. eva19650120

    eva19650120 Junior szaki

    Köszönöm szépen meg probálom
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 14.11.25
    farmerSS kedveli ezt.
  6. Titokzatos85

    Titokzatos85 Fórumszaki

    ID: 32574067
     
  7. theresia26

    theresia26 Haladó

    Szia
    Köszönöm,sikerült letöltenem és tudok játszani is. Csak egy kérdés. A mostani eventnövényt nem látom a magok között a mobil verzióban. Azaz nem is tudom visszaültetni. Ebben tudnál segíteni? Köszönöm
     
  8. vampire_hunter

    vampire_hunter Fórum ismerője

    Sziasztok!
    Tökéletesen működik nálam a farm. :inlove:
     
    kigyo51, Othep és macimami1958 kedveli ezt.
  9. szepesej

    szepesej Fórum ismerője

    Köszönöm a válaszod én nem figyeltem eléggé.
     
    macimami1958 kedveli ezt.
  10. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Nem minden event játszható az applikációban, illetve nem is működik minden funkciója, mivel béta állapotban van.
    Valószínűleg a mostani event sem.
    De akinek a mobilja alkalmas rá, böngészőben (általában Edge-t, Chrome-t használnak a játékosok) lehet farmozni.
     
    genka53, theresia26, macimami1958 és 5 más kedveli ezt.
  11. 51lalusm

    51lalusm Utánpótlás-írogató

    Szia, Végig vittem a tenyésztés eventet,nem találom a Lamantin emlöst! Segitséget kérek! Köszönöm ID 2128327
     
  12. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Mindentudó orákulum

    Szia!
    A Bahán kerested már?
     
    Swartsch, Bokalmgazda, farmerSS és 4 más kedveli ezt.
  13. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Kollégám ellenőrzése alapján a megnyert ól és a fejlesztése is benn van a Láda / Barifej ikon alatt a Bahamán.
    Ha szükséges, használd a keresőt.
     
  14. 51lalusm

    51lalusm Utánpótlás-írogató

    Köszönöm megvan.
     
    macimami1958 és Othep kedveli ezt.
  15. kannap

    kannap Junior szaki

    Sziasztok! A mostani tenyésztős event matricáit nem lehet beragasztani a gyűjtőalbumba, vagy csak én nem tudom? És egyébként rossz százalékot is mutat mindegyik színű albumnál.
    Gazda: kannap ID: 56296165
     
    Utoljára szerkesztett: 15.11.25
  16. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Csak a Központ által kijelölt matricákat lehet beragasztani egy-egy sorozatban.
    Ha jól emlékszem, ebben a sorozatban 630 db-ot, és nem az összeset.
    Vélhetően a legújabbakat sem.
    A %-ot illető problémádat elviszem ellenőrzésre, de jelenleg nincs ellenőrzésre jogosult Kolléga szolgálatban.
    A válaszig szíves türelmedet kérem. :)
     
    macimami1958 és kannap kedveli ezt.
  17. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia ismét.

    Matricaalbumos problémádat továbbítottuk a Központnak.
    Válaszuk megérkezéséig további szíves türelmedet kérem.
    A hétvége miatt ez hosszabb időt is igénybe vehet. :)
     
    macimami1958, -ágianyu33- és kannap kedveli ezt.
  18. PaySkin

    PaySkin Fórum hercege

    Sziasztok!

    Állatos event esetében a szívecskés háznál egyszer sem láttam miket kaptam, csak gondolkodott és pörgött, vagyis minden alkalommal frissítenem kellett! A beadásoknál szintén ez volt, egyet végigcsináltam, a következő előtt megint frissítés!
    Már a teliholdasnál is jelentkezett az, ha a démonit betettem a rekeszbe, nem jelent meg és frissítésig nem is volt aktív; most ugyanez a háznál, sem az e. csemege, sem a rózsa zselé nem volt látható, sem aktív - szintén frissíteni kellett!
    Kérlek kíméljetek meg az általános megoldásokkal, mert nem a géppel vagy a nettel van a probléma, a játék használhatatlan és komplett katasztrófa így ebben a formában - nem az a gond, hogy a pénz érdekli őket, mert fenn kell tartani a játékot, de oda kéne figyelni a problémák megoldására is közben!!!
     
    macimami1958, szyszy és -Arturka- kedveli ezt.
  19. csibe-falat

    csibe-falat Járnitanuló

    Sziasztok! Hogyan hozzak képet a leírtak alapján, ha kliensben játszom?
    Nem azért alkották meg, hogy a kisebb teljesítményű gépeken is élvezhető legyen a játék?
    A böngészőben ha próbálok belépni be se tölt. Várok én ameddig bírja a türelmem, de nem
    sikerült elérnem a belépést. Kliensben is rettentően rossz, de valamennyire lehet ezt-azt csinálni. No, nem mindent, a gyopáron pl. elővarázsolni egy jelvénykészítést, vagy begyűjteni a kész fákat, növényeket komoly vérnyomásemelő hatással bír.
    Szóval hoznék képet a Kliensből (!) ha van olyan, kérlek írjátok le hogy lehet.
    Böngésző nem érdekel. Az nekem használhatatlan.
    Köszönöm.
     
    zsuzsa-mama és macimami1958 kedveli ezt.
  20. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Sajnos, kliensből nem lehet ilyen képet készíteni.
    A jobb játékélményhez megpróbáltad már törölni a klienst, ez alapján és egy CCleaneres takarítást követően újra telepíteni?
    Többeknek segített ez a megoldás is.
     
    macimami1958 kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.