Visszajelzés Őszi fesztivál + TOP 4000 | 2025 - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Ableotory, témanyitás ideje: 19.11.25.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
?

Mennyire tetszett az event? Kérjük, értékeld!

Szavazás lezárva: Szombat, 14:01-kor.
  1. 1

    51 szavazat
    23.0%
  2. 2

    3 szavazat
    1.4%
  3. 3

    5 szavazat
    2.3%
  4. 4

    3 szavazat
    1.4%
  5. 5

    11 szavazat
    5.0%
  6. 6

    4 szavazat
    1.8%
  7. 7

    10 szavazat
    4.5%
  8. 8

    18 szavazat
    8.1%
  9. 9

    12 szavazat
    5.4%
  10. 10

    105 szavazat
    47.3%
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. apumbiapa

    apumbiapa Fórum biztosa

    Szia!

    Igen igazad van, egyetlen egy mondat sem említi. Csak ebből a beadási képből sejthető, Beadhatók:
    [​IMG]
    A malomtermék is az event része ezért az event tárgyak kategóriában fog szerepelni szerintem. Kellemes napot.
     
  2. farmerSS

    farmerSS Fórumőrült

    Szia

    Ha teljesítetted az alap eventet, vagyis mind a 3 bódéba beadtál mindent és már a TOP 4000-be akarsz beszállítani, akkor Te döntöd el, hogy a malomban bekevered e malomtermékké a tovább termelt eventnövényt és felröppenőket vagy nem.
    Az eventnövény pajtaértéke: 5.000 /db.
    Töklé : 100.000/db.
    Fahéjrúd : 10.000/db.
    Ha viszont ezt a 3 "terméket" malomban bekevered, akkor 399.000/db. pajtaértéket kapsz.

    Ehhez kell:


    Malomtermék
    KépNévKeveréshez szükséges hozzávalókKeverési időKeverhetőAzonnali keverési lehetőségVisszaváltási értékPajtaérték
    [​IMG]Tökös latte6x Szökőkútfű,
    3x Töklé,
    6x Fahéjrúd
    15 másodpercFarmos, Bahás malomban1 farmarany
    / db áron
    47.880x TP,
    47.880x TTP, 63.840x CSP
    / db
    399.000
    [​IMG]
     
    maszilva, csio70, Sylja és 9 más kedveli ezt.
  3. Ms.AbyZu

    Ms.AbyZu Fórum biztosa

    Jó reggelt!
    Jutok ameddig jutok. Hát ha.
    2. bódé pipa, kosár nélkül.
    Át néztem mit is tudnék a topba betenni.
    Ami érték van 1 db búvárhód, aranyszamár, gazdag zombijuh, polkapulyka, sziámi macska,4 db repülő elefánt
    Mind kell a gazdaköribe.:oops:

    Maradnak a kicsi tételek. Egyszer meg próbáltam, egyik küszöbön se jutottam be.xD

    Ettől féltem
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 21.11.25
    Swartsch, Kuzdern, jucus100 és 4 más kedveli ezt.
  4. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    A TOP-nál soha ne a tenyészállatokkal számolj. Azokat nem érdemes beadni, pláne ha nem is vagy teljesen biztos abban, hogy benn tudsz maradni. Csakis olyasmit szabad bedobálni, amit nem sajnálsz, ha a semmiért áldoztad fel...
    A búvárhód értéke például mindössze 2 300 000. A piacon az értéke kb. ennek a 30-szorosa (ami nyilván erősen piacfüggő, de a nagyságrend stimmel; nálunk 77 millió). Olyat érdemes keresni, ami a piacon értékében, vagy legfeljebb ahhoz képest néhányszoros áron van. Pl. az amaránt értéke 1250, a piacon (nálunk) 11 ezer, azaz kb. 9-szeres. A búvárhód 1840 amaránttal egyenértékű, aminek az ára 20 millió CSP (de van olyan piac, ahol ennek csak kb. a harmada).
    A nullázások kora előtt pont ez volt az éves TOP-ra készülődés lényege: olyat termelni, ami az értékéhez képest drága a piacon, eladni; majd az árból venni olyat, ami olcsóbb. Így folyamatosan lehetett növelni a pajtaértéket.
     
    zagimichna, ZitaGAZDA03, éva5111 és 20 más kedveli ezt.
  5. Zsuzsikan

    Zsuzsikan Fórumgróf

    Én a 22-s piacon 34 milláért látom a búvárhódot / 5 db /..szóval szétszórtak az árak
     
    csio70, Swartsch, genka53 és 2 más kedveli ezt.
  6. Ms.AbyZu

    Ms.AbyZu Fórum biztosa


    Szia.
    Igen igazad van. Sajnálnám is beadni, alapból szükségesek.
    köszönöm.
     
    csio70, Swartsch, -BombadilToma- és 3 más kedveli ezt.
  7. pecanegra1976

    pecanegra1976 Fórumgróf

    Sziasztok
    Első bódé kész. Le se merem írni, hogy a piccoloból ismét pocok légyfogó lett :(
     
    tompaker, Zsuzsikan, Swartsch és 4 más kedveli ezt.
  8. nsziszy

    nsziszy Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!
    Hol találom hogy a tökös latét miként tudom felhasználni miután a malomba elkészítettem?
     
  9. farmerSS

    farmerSS Fórumőrült

    Szia

    Egyszerű rá a magyarázat : bevonzodxD
    Olyan sokszor gondolsz rá, le is írod, így azt gondolja a piccoló, hogy vágysz ráxD, hát ad xD
    Csak tudnám, Fekinél miért nem működik ez a virágfestésre?xD

    Én össze-vissza adogatok befeléxD
    Így már mind a 3 kapott 1 csillagot.
     
    csio70, vihence, tompaker és 6 más kedveli ezt.
  10. feki13

    feki13 Fórum admirálisa

    Hello! :D

    Eljutottam a kiemelt sorig és megállt bennem az ütő, azt hittem azzal folytatódik nyitottál 3-atxDxD Innentől elkezdek vágyni valami másra, hátha beadja :music::D

    Kettes bódé nálam is tele, tegnap reggel random kaptam egy 100% bónuszt 2PP-ből, mondjuk én csak ilyenkor pörgetek, de nem extráztam túl, maradt a RACS-os vetés a keresősnél, itt pedig döcögök, majd az első bódét megcélzom és jövök a szuper nyereményemmel:p
     
    jucus100, Swartsch, Kuzdern és 4 más kedveli ezt.
  11. pecanegra1976

    pecanegra1976 Fórumgróf

    Aha. Akkor mást kéne leírnom, hogy mit szeretnék? Lehet kipróbálom!
    ( virágfestés-farmaranyfa-Jackajándéka-gyepekura-virágfestés-farmaranyfa-Jackajándéka-gyepekura-virágfestés-farmaranyfa-Jackajándéka-gyepekura-virágfestés-farmaranyfa-Jackajándéka-gyepekura )
    Ennyi csak elég lehet.
    Vegyes ültetésnél 17 töklé került a pajtába
     
    Fuhur, jucus100, Swartsch és 4 más kedveli ezt.
  12. Sziszi1950

    Sziszi1950 Fórum biztosa

    A felhősort a z event nem adja, azt csak a top-ba való beszállitás után lehet megkapni, mennyi összegü beszállitás szükséges?
     
    pecanegra1976 kedveli ezt.
  13. pecanegra1976

    pecanegra1976 Fórumgróf

    Szia. Ha a felhő a cél, akkor ehhez az első 1000be kell lenned. 2024ben 6,98milliárd volt az alja, idén lehet akár a duplája is. Nehéz megmondani előre.
     
    jucus100, Swartsch, Sziszi1950 és 3 más kedveli ezt.
  14. vízöntő

    vízöntő Fórum admirálisa

    Vadász a fákra, 10000- vel rakják majd a piacra, elég jó a pajta értékük némelyiknek, nekem ez a tapasztalatom, az előző topokról.
    Hát hogy mennyi lesz az annyi még sejteni se lehet, de a vége felé észnél kell lenni, mert pillanatok alatt zuhanhatsz akár 100-at is.
    Sok sikert.
     
    hóóvirág, jucus100, Sziszi1950 és 2 más kedveli ezt.
  15. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    lásd a #222-es bejegyzésben.
    Érdemes kicsit visszaolvasni kérdés írás előtt, már több alkalommal adtunk erre a kérdésre választ itt a topikban.

    Az ismertetőben is látható, az Event tárgyak kategóriába tartozik ez is.
    upload_2025-11-21_10-39-19.png

    Sok sikert!
     
    Ayrin67, Swartsch, farmerSS és 2 más kedveli ezt.
  16. doraemon24

    doraemon24 Törzsjátékos

    Sziasztok!
    Ti milyen kockán termesztetek? 2*2 és a maradékra 1*1 vagy csak 1*1?
     
  17. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halo!
    Gondoltam ma időben haza értem, picit nullázok. Több százat indítottam. 1 db +1 termés növényre lett idáig. Bepánikoltam :D
     
    Hahacska, inanna11, SnéDóri és 3 más kedveli ezt.
  18. Klikkelgeto

    Klikkelgeto Fórum-zöldfülű

    A tökös latte mire jó?
     
    inanna11, xansula és apumbiapa kedveli ezt.
  19. apumbiapa

    apumbiapa Fórum biztosa

    Szia!

    Egy nagyon finom kávé , épp most ittam egyet.:inlove::) Egyébkét a top beadásásra egy lehetőség.;)
     
    inanna11, vihence, tompaker és 5 más kedveli ezt.
  20. Fukar

    Fukar Fórum-zöldfülű

    Ha valaki kosarat vásárol, olyan előnyhöz jut, amit más – a második, a harmadik, és így tovább – nem engedhet meg magának. Persze a BP ebből él „tisztességesen”, és könnyen előfordulhat, hogy éppen emiatt csúszik le valaki 1000 alá, mert többen is a pénztárcájukkal vagánykodnak. Félreértés ne essék: nem sajnálom senkitől, mindenkinek szíve joga valópénzt a játékra költeni! De akkor ne hurrogjunk le senkit, főleg azt ne, aki a BP szabályai szerint játszik, akárhány farmmal – hiszen ez ugyanúgy az ő szíve joga megdolgozott érte. Itt is vannak tehetős játékosok vagy ráérős emberek, akik százszámra küldözgették a piccolo ládát a kisebb farmjaikról a nagyokra. Akkor hát hol is kezdődik tisztesség, és hol ér véget?
     
    vihence és zsani_apja kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.