Visszajelzés Őszi fesztivál + TOP 4000 | 2025 - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Ableotory, témanyitás ideje: 19.11.25.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
?

Mennyire tetszett az event? Kérjük, értékeld!

Szavazás lezárva: 20.6.26.
  1. 1

    51 szavazat
    23.0%
  2. 2

    3 szavazat
    1.4%
  3. 3

    5 szavazat
    2.3%
  4. 4

    3 szavazat
    1.4%
  5. 5

    11 szavazat
    5.0%
  6. 6

    4 szavazat
    1.8%
  7. 7

    10 szavazat
    4.5%
  8. 8

    18 szavazat
    8.1%
  9. 9

    12 szavazat
    5.4%
  10. 10

    105 szavazat
    47.3%
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Na vééégre. Tehát, mint Géza fejedelem. :D Értem.
    Kiszsunak kellene felmennie és akkor csak az A betű hiányzik.
     
    genka53, GA-BI-O-Farm, mya100 és 5 más kedveli ezt.
  2. feki13

    feki13 Fórum admirálisa

    Köszi! :) CSalóka ám, ez mind csak arra kellett, hogy a dekorok amiket a szintekért kapunk meglegyenek :D Ez még a 2500 is kevés lesz, közben kezd megindulni a rózsa selyemakác ára, egyre jobban húzok afelé, hogy eladom. Végre nem lenne gondom a CSP-vel :)
     
    GA-BI-O-Farm, mya100, cili53 és még 1 ember kedveli ezt.
  3. SnéDóri

    SnéDóri Fórum félistene

    Ha jól láttam az előbb ott a Magyarország végénél lett valami gubanc
     
    genka53, GA-BI-O-Farm, mya100 és 4 más kedveli ezt.
  4. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Igen, láttam alattatok, azért gondoltam, hogy bemegyek a végére. :)
    [​IMG]
     
    vihence, genka53, GA-BI-O-Farm és 6 más kedveli ezt.
  5. kiszsuzsi

    kiszsuzsi Törekvő

    Bocsánat matek egyes ,kicsit túltoltam .Ez nem olyan egyszerű.:(
     
    GA-BI-O-Farm, kukori80 és mya100 kedveli ezt.
  6. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Nem lett ott gubanc. Most, hogy zsu lehagyott bennünket, inkább, de csak a betűket kellene átírni. Így nekem maradhatna a végén a G
     
    vihence, genka53, GA-BI-O-Farm és 4 más kedveli ezt.
  7. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Jaaa, jól van. :D Csináld azt, ami a farmodnak a legjobb.
    Elakadt a Z betű.
    Az A betűn dolgozunk. :)
     
    vihence, genka53, GA-BI-O-Farm és 4 más kedveli ezt.
  8. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Most láttam zsut. Akkor a legjobb lenne, ha betűt cserélnénk és maradna mindenki a helyén. Akkor Mya lenne az M. Zsu az A....stb.
    Csak a többiekkel meg kellene beszélni.
     
    vihence, genka53, GA-BI-O-Farm és 2 más kedveli ezt.
  9. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Én ráérek, reggel 7- re megyek.
    Ezt írtam én is. :D
     
    genka53, GA-BI-O-Farm, Ayrin67 és 4 más kedveli ezt.
  10. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Közben bejött forrest A-nak. Akkor csak a Z hiányzik. Zsu legyen az M és a többiek alatta.
     
    vihence, genka53, GA-BI-O-Farm és 3 más kedveli ezt.
  11. SnéDóri

    SnéDóri Fórum félistene

    Kezdek idegbejönni. Megint tolják a birkák aaaaaa valamit a talicskába. Alig jutottam be a beadáshoz.
    Közben mindennel is foglalkozom a keresgélés helyett :) Jól ráfáztam ezekkel a sötét helyszínekkel. Na mindegy, nyomom. Vagy 10 már lejátszottam :)
    A listán egyelőre az 1000 alján szambázok. Nyomatom a lattékat.
     
    hóóvirág, vihence, genka53 és 4 más kedveli ezt.
  12. Swartsch

    Swartsch Fórumgróf

    OK, váltok Z-re :)
     
  13. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Várjál, mert Goranékkal még nincs megbeszélve. Remélem olvassák a fórumot. Vagy betűt cserélünk, vagy emelünk, de az emelésben sok hibalehetőség van.
     
    vihence, genka53, Ayrin67 és 2 más kedveli ezt.
  14. Swartsch

    Swartsch Fórumgróf

    5-kor megyek dolgozni, hátha addigra tisztázódik. :)
    A betű váltás telóról nem gond, de az emelés kicsit neccesebb lenne. :)
     
    vihence, SnéDóri, genka53 és 3 más kedveli ezt.
  15. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Vagy keresünk egy Z-t és akkor mindenki maradhat.
     
  16. kiszsuzsi

    kiszsuzsi Törekvő

    Akkor átírom M-re
     
  17. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Előkerült akire vártunk és ő is túltolta, de sokkal. Oda már nem megyünk fel.
     
    vihence és Swartsch kedveli ezt.
  18. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Sziasztok :)
    @Pokimoki72
    @judit.delfin

    Egy HUNGARY felirathoz megvagyunk :D

    A tavalyihoz hasonlót most is ki tudunk rakni

    [​IMG]
     
    Utoljára szerkesztett: 23.11.25
    Kuzdern, Hahacska, rozo52 és 15 más kedveli ezt.
  19. Swartsch

    Swartsch Fórumgróf

    A "Z" egy nehéz betű ma nekünk! :D
     
    vihence, genka53, klaudia06 és 2 más kedveli ezt.
  20. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    :D:D:D:D Csak rakjuk ki ezt valahogy. :D Nekem jó a betűcsere, nem baj, ha van egy kis rés. :D
     
    mya100 és Swartsch kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.