Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 16.7.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    továbbításra lerült a Központ részére jelzésed, a válaszig türelmedet kérem.
     
  2. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Sziasztok,
    tudtok konkrét példákat is hozni a hiba jelzés mellé?
    Mert ezzel így érdemben nem tudunk semmit tenni.
    Megértéseteket köszönjük!
     
  3. gelu59

    gelu59 Törekvő

    id 18367072 Északi saga nincs egy db felröppenő ivókürt 2x leszedtem
     
  4. zsuzsa-mama

    zsuzsa-mama Fórum admirálisa

    Szia !
    Köszönöm szépen a válaszod !
    Bármit csináltam akkor nem javult meg. Böngészőn keresztül sikerölt beadogatnom. Másnap reggelre viszont megjavult , annak ellenére, hogy hozzányultam volna, azóta hasít nálam a kliens. :)
     
  5. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    vélhetően nem olvastad elég figyelmesen az event ismertetőt.
    Idézek belőle:
    "az Ivókürt felröppenő, ami 2025-12-03-án 14:00-tól az event végéig röppen fel a fő farmon és a szédült szántón."
    Sok sikert!
     
  6. lovardatanya

    lovardatanya Fórum biztosa

    Jó reggelt.
    Beadogattam a híd fejlesztést és a 6.-nál még 425- skarlát pajzsot kér. Így nem kapom meg a keserű pengét tehát hiába keltem fel éjjel nem lehet elvetni.
    Farm név: lovardatanya ID: 44159918

    Ccleaner meg volt, kliensben játszom de próbáltam crom böngiben is úgysem jó.
     
  7. farmerSS

    farmerSS Fórumőrült

    Szia

    Jól kéri :

    Híd
    [​IMG]
    Az épületek követelményeit 21:01-kor frissítettem /-Sudden-
     
    Luminary és Swartsch kedveli ezt.
  8. lovardatanya

    lovardatanya Fórum biztosa

    Ezek szerint én az összesre gondoltam a 280-ra javítást. Pedig tudom, hogy hol kell hinni.....xD
     
    genka53 és farmerSS kedveli ezt.
  9. farmer_puma28

    farmer_puma28 Fórum biztosa

    Szia!Filodendron magja próbálom feljebb vinni az árat de stagnál,a lúd és a türingiai kecske ára sem emelkedeik.piaci előzményeknél még látszika a 27.eladásaim.
     
    Utoljára szerkesztett: 28.11.25
  10. Sagittarius69

    Sagittarius69 Fórum admirálisa

    Szia!

    Nem értem a kérdést.
    Egyszerűen nem működik a piac.
    Nem dinamikus, be vannak állva az árak.
    Volt már ilyen hiba régebben is és akkor is még aznap megoldották, most meg már lassan egy napja nem lehet emelni az árakat, pedig 15 percenként lehetne.
    Ez így nagy kiesés, főleg, hogy újdonságok is vannak a játékban.
    A fürj sem látszik még a piacon.
     
    farmer_puma28 kedveli ezt.
  11. helena64c

    helena64c Junior szaki

    600 skarlátpajzsot adtam be.
    helena64c
    ID 4502571
     
  12. chili48

    chili48 Fórumlakó

    SZIASZTOK! AZT SZERETNÉM KÉRDEZNI HOGY AZ IVÓKÜRT MIKORTÓL RÖPEN FEL MERT EDDIG EGY DARABOT NEM ADOTT ARATÁSKOR!
     
  13. FK0413

    FK0413 Utánpótlás-írogató

    Kedves Modi!
    Az Északi Saga eventben a hídépítésnél nem tudok a 3 szintnél tovább lépni, mert ugyan felajánlja a játék a fejlesztést, de nem lehet beadni oda semmit. Nem is jelenik meg a teljesítéshez szükséges mennyiség.

    ID: 19636946, a farm neve: fk0413

    köszönöm szépen
     
  14. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    December 3. 14 órától.
    (Valószínűleg nem tudod, de a csupa nagybetűs írás az interneten kiabálásnak minősül...)
     
    kigyo51, rozo52, Luminary és 3 más kedveli ezt.
  15. chili48

    chili48 Fórumlakó

    Bocsi! B
     
    -BombadilToma- kedveli ezt.
  16. szivarvany20000

    szivarvany20000 Törzsjátékos

    Az oldal betöltése most jelenleg miért nem működik? Még reggel van!
     
    csibegazda2014 kedveli ezt.
  17. Dinó6464

    Dinó6464 Utánpótlás-írogató

    Szia nem lehet semmit csinálni nem lehet vetni tovább lépni
     
  18. piros53

    piros53 Fórumprofi

    Sziasztok
    Már fejlesztve van a híd.2 terület feloldva.Ültettem is keserű pengét.Aratás előtt vettem kosarat.Learattam
    és most nem tudok ültetni mert a hid nincs fejlesztve ??? Hova lett ??
    Aranyhal2012
    id:1567580
     
  19. Evettke31

    Evettke31 Utánpótlás-írogató

    sziasztok! Nem lehet területet váltani, nem enged semmit sem csinálni-.
     
  20. Anyukája

    Anyukája Utánpótlás-írogató

    Én sem tudok vetni csak aratni
    Anyukája
    ID 15296728
    Köszi a segítséget!
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.