Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 16.7.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Sagittarius69

    Sagittarius69 Fórum admirálisa

    Szia!

    Továbbra sem működik.
     
  2. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Kérlek töröld a sütiket, ürítsd a gyorsítótárat, majd indítsd újra a gépet. Ha továbbra sem áll helyre a beadási ablak, akkor jelezz vissza kérlek.
    Köszönöm.
     
  3. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Kérek szépen ID számot és, hogy minek/miknek szeretted volna emelni az árát.
     
  4. szepesej

    szepesej Fórum ismerője

    Szeretnék választ kapni,
    Szeretném ha leellenőriznétek hogy én úgy emlékszem 132 hüllőtenyésztést tettem be krokodilból és nincs meg az az összes jelvényem , de lehet hog tévedek. Köszönöm előre is a segítséget.
    szepesej Azonosító: 16046490
     
  5. farmer_puma28

    farmer_puma28 Fórum biztosa

    Szia!
    Fürj és a tápja valóban be került a piacra,de az árak még mindig stagnálnak!Nem emelkednek!Széna,Lúd,Türingiai kecske,Filodendron magja ezek bisztos,hogy nem emelkednek de szerintem semmi más se.
    Gazda: farmer_puma28 ID: 20950683[/QUOTE]
     
  6. farmersanyi1

    farmersanyi1 Járnitanuló

    Szia! Szeretném meg kérdezni, hogy 1×1 kockába kell ültetni vagy 2×1 vagy 2×2-be? Melyikkel járok jobban, hogy több növény jöjjön ki. Köszönöm.
     
  7. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU

    [/QUOTE]

    Köszi, továbbítva a központba.
    Türelmet kérek.
    Köszönöm.
     
    farmer_puma28 kedveli ezt.
  8. farmer_puma28

    farmer_puma28 Fórum biztosa

    Köszi, továbbítva a központba.
    Türelmet kérek.
    Köszönöm.[/QUOTE]
    Köszöszönöm szépen,szép délutánt kivánok:)
     
    Luminary kedveli ezt.
  9. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!
    Ha, továbbra is problémád van akkor szükséges a farmnév és az ID szám megadása. Anélkül nem tudunk ellenőrzést végezni.
    Köszönöm.
     
  10. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Mivel itt nincs bónusz, mindegy, milyen földeket használsz. A nagyobb földekkel kevesebb mag kell (de a hozamod ugyanannyi), és kevesebb vizet és trágyát használsz el.
     
    farmersanyi1 és .dina1. kedveli ezt.
  11. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!
    Még nem adtad be az utolsó feladathoz az eventnövényt. Van elég a pajtában, csak be kell szállítani.
    upload_2025-11-28_17-11-42.png
    upload_2025-11-28_17-12-19.png

    Sok sikert!
     
  12. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!
    Ha, továbbra is problémád van akkor szükséges a farmnév és az ID szám megadása. Anélkül nem tudunk ellenőrzést végezni.
    Köszönöm.​
     
  13. macimami1958

    macimami1958 Fórummogul

    Sziasztok! Nekem eddig nem volt gondom a játékkal,de most engem is utolért. Felraktam 40db. kakadu tápot, de nem jelenik meg a piacon,sőt eltünt a listából is. Az árát és a darabszámot levonta
    macimami1958
    31461848
    Előre is köszönöm ha negnézitek!

    Közben a fürj tápot sem tudom feltenni a piacra,mivel nincs az eladási listámon.​
    Utoljára szerkesztett: Ma 16:12-kor
    macimami

    Miért csak a piaci árral foglalkoztok? A többi nem számít? Amikor elakarom adni,levon mindent és mégsem látszik a piacon, a fürjtáp pedig nem jelenik meg az eladáshoz. Türelmes ember vagyok, de ez már sok. Amit írtok ilyenkor mindent megcsinálok de ez már meghaladja a képességeimet. Örülnék neki ha írnátok valamit arról hogy mi van a piaccal.

    A fürjtápott sikeresen felraktam, de a kakadu táp sehol sincs,
     
    Utoljára szerkesztett: 28.11.25
  14. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!
    Jelenleg nem látok nálad problémát, jelezz vissza, ha még mindig gondod van.
    Köszönöm.
     
  15. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU

    Sziasztok!

    Központi belépési probléma nem volt a nap folyamán.
    Akinek még mindig gondja van a játékkal, az legyen kedves írjon újra és aki korábban nem hozott ID számot az pótolja!
    Köszönöm.
     
  16. Mártika1959

    Mártika1959 Fórum-zöldfülű

    Mártika1959 ID: 37218362 Sziasztok! Tegnap 16 előtt beadtam a 280 db skarlátpajzsot. Olvastam,hogy itt kell jelezni a problémát. Köszönöm.
     
  17. BenceRanch

    BenceRanch Fórum-zöldfülű

    Sziasztok. Szeretném az Éjszaki saga fejleszteni a hidat, de a régi, nem a csökkentett mennyiséget kéri.
    Megnéznétek. Köszönöm.
    BenceRanch ID: 28433273
     
    Utoljára szerkesztett: 28.11.25
  18. FK0413

    FK0413 Utánpótlás-írogató

    Sajnos továbbra is fennáll a probléma. Ugyanaz a helyzet, mint korábban.
     
  19. Berta-Mama

    Berta-Mama Fórum-zöldfülű

    Hali. Én is beadtam,a híd építésre, de nálam is a régi számokat kéri, nem a módosítottat.
    Berta-Mama ID: 46883064
     
  20. Dumber-Tanya

    Dumber-Tanya Utánpótlás-írogató

    Üdv. Nem tudom a hidat fejleszteni, mert a régi mennyiségű beadandókat kéri. Megnéznétek. köszi szépen :)
    Dumber-Tanya ID: 5671301
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.