Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 16.7.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Az ellenőrzést Opera böngészőben végeztem, minden területed betöltődik nálam gond nélkül. Nincs visszajelzésünk a központból semmilyen belépési problémára, vagy lassulásra.
    Kérlek töröld a böngészőben az előzményeket, sütiket és ürítsd a gyorsítótárat, majd indítsd újra a gépedet.
    Átmenetileg kikapcsoltam nálad a földek animációját.
    Jelezz vissza, hogy megoldódott-e a probléma, tudod-e folytatni az eventet!
    Sok sikert!
     
  2. macimami1958

    macimami1958 Fórummogul

    Nagyon szépen köszönöm a munkádat.
     
    Luminary kedveli ezt.
  3. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Az ellnőrzést Opera böngészőben végeztem. Gond nélkül betöltődik a játék és a területváltások is gördülékenyek.
    Kérlek töröld a böngésződ előzményeit, töröld a sütiket, illetve ürítsd a gyorsítótárat. Ha, több böngésző van a gépeden, akkor ezt mindegyiknél tedd meg, majd indítsd újra a gépedet.
    Ha nem böngészőben játszol, hanem kliensben, ezt akkor is érdemes időnként megcsinálni. Illetve próbálj másik böngészővel belépni, vagy válts kliensre.
    Sok sikert!
     
  4. ádám1014

    ádám1014 Fórum ismerője

    Sziasztok!

    A T.Moderátor felé fordulnék a kérdésemmel, ami nem is tudom, hogy hiba e?
    Most jutottam oda, hogy elkezdtem olvasgatni, meg csinálni is a matrica albumomat. Azért még eléggé nem értek hozzá, nem ismerem.
    Mióta újra itt vagyok (idén április) elég sok matricát szereztem. Eljutottam oda, hogy már a narancs albumot elkezdtem. Namármost, ez a fő farmom. A piros album nyilván még zárolva.
    Kíváncsiságból benéztem egy "mellékfarmom" matrica albumába, és ott a kb. negyed annyi matrica van egy párat már leraktam "össze-vissza" a sárga albumban még el se értem a bal oldali sávban a jelet, hogy a "narancs album felodása". De fel van oldva, kb 60+ %-on áll, és a piros is feloldva és 100%-on áll(na oda tuti nem raktam be semmit!
    Akkor ez most hiba? Vagy hogyan is van ez?
    Ami farmra be-be nézek 100%-on áll, amit meg igyekszem komolyan csinálni ott ugyanez még zárolva..(bár a mellékfarmon a bónusz sávban csak a fa-bónusz jel van)
     
  5. Marcsifarmja

    Marcsifarmja Aktív író

    Sziasztok! Azért furcsa, hogy most hirtelen mindenkinek gondja van a böngészőkkel, és takarítani kellene. Nekem is tegnap gondom volt a chrommal és az operával, így áttértem a firefoxra.
     
    Utoljára szerkesztett: 29.11.25
    Farmeranyu39, farmerSS és macimami1958 kedveli ezt.
  6. farmer_puma28

    farmer_puma28 Fórum biztosa

    A dinamikus piac nem müködik,fürj és tápja nálam is pont úgyan ennyi.
     
    macimami1958 és Sagittarius69 kedveli ezt.
  7. csdávid8

    csdávid8 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Most vettem meg az 1790Ft-os kosarat, de nem skarlát pajzs nőtt meg egy terméssel 48 órára hanem a keserű penge! A hídon még nem tudtam átmenni, így feleslegesen vásároltam meg. Az event leírásban a kosaraknál is azt írja hogy a skarlát pajzs nő eggyel 48 órára. Köszönöm a segítséget!
     
  8. Sagittarius69

    Sagittarius69 Fórum admirálisa

    Szia!

    Az egész piacon nem működik, az új terménynél sem és sok fa, növény esetében szintén állandó az ár.

    Szia!

    A játékban állandósult lassulás tapasztalható, komoly gond már a betöltés is, a területváltások is nehézkesek.
    Csináljanak valamit, mert már hetek óta problémás a játék.
    A piacot meg tegyék rendbe, nincs értelme az újdonságoknak, ha nem lehet velük semmit sem kezdeni a piacon.
    Gondolom elég sokat vagy játékban, tegyél egy próbát bármely elem árának az emelésével és máris látod, hogy a játék piaci része miért játszhatatlan már második vagy harmadik napja.
    A piac nem egy ótvar event, annak folyamatosan működőképesnek kellene lennie.
    Köszi!
     
    macimami1958 kedveli ezt.
  9. Farmeranyu39

    Farmeranyu39 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok. Itt is gond van a böngészőkkel - kivéve a firefoxot - hiába a takarítás.
     
    macimami1958 és Sagittarius69 kedveli ezt.
  10. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Ha tudomásod szerint nem ragasztottál be semmit, és mégis 60%-on áll az albumod, akkor az minimum érdekes.
    A Belépési adataidhoz nem férhet hozzá senki, ugye?
    Kérlek, add meg azoknak a farmoknak a nevét és ID-számát, ahol furcsaságot tapasztalsz, és bekukkantunk, minden rendben van-e.
     
    ádám1014 és macimami1958 kedveli ezt.
  11. genka53

    genka53 Fórum elő legendája

    macimami1958 kedveli ezt.
  12. bordánbea0

    bordánbea0 Fórum-zöldfülű

    bordánbea0 ID 9266112
    Tegnap óta nem müködik a vetés funkció. Sem kézzel sem géppel nem tudok ültetni. Aratni enged.Tudnának segiteni?
     
  13. ádám1014

    ádám1014 Fórum ismerője

    Szia!

    Nem, nem volt idegen belépés az biztos.

    Az említett farmom
    ádimanó ID:18289357

    Megj: kérlek ne nézd az össze-vissza rakást, abszolút "a matrica albumot még csak kapisgálom" szinten vagyok ebben :)
     
  14. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Nálam meg a CCleaner mutat egyszer 13 GB, egyszer 2, egyszer meg 5 GB eltávolítandó szemetet.
    Ez is furcsa. Nem tudom, miért van ez.
    Az internetezés több összetevőből álló játék. Nem mindig tudjuk, épp hol van a gond. Időnként a böngészők is vacakolnak.Aztán meg nem.
    A legokosabb, amit tehetsz, hogy böngészőt váltasz, ha szükséges.
    Viszont farmnév és ID nélkül egy segítségkérőbe írt megjegyzés, csak csevegés. Vagy panasz.
    A segítségkérő topikok pedig nem csevegők.
    Kérlek, ügyelj erre. Használd a Panaszkönyvet a Törzsasztalon, ha csak a ''nemtetszésedet'' szeretnéd kifejezni.
    Köszönjük. :)
     
    macimami1958 kedveli ezt.
  15. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Hozz kérlek farmnevet és ID-t.
     
  16. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Elvittem a problémát ellenőrzésre.
    De jelenleg nincs ellenőrzésre jogosult Kolléga szolgálatban.
    Amíg megérkezik, kérlek, próbálj meg böngészőt váltani. Pl. Firefox-ra, azzal most nincs gond. Vagy válts kliensre.
    Kipróbálhatod az inkognitó módot is.
    Végezz el egy süti- és gyorsítótártörlést is. Ehhez itt találsz segítséget, Dolphin Kollégától: Sütik / Gyorsítótár törlése:
    https://board-hu.farmerama.com/thre...ések-és-válaszok.10981/page-5997#post-1459676
    Előzmények törléséhez:
    https://board-hu.farmerama.com/thre...ános-témák-részleg.19446/page-29#post-1469913
    vagy ha ismered, akkor használj CCleaner-t.

    Kérlek, jelezz vissza, megoldódott-e a gondod, illetve, böngészőben vagy klienssel játszol-e.
     
  17. csdávid8

    csdávid8 Utánpótlás-írogató

    Szia!

    csdávid8
    ID25613903

    Azóta megvettem még két másik kosarat hogy legyen annyi növényem hogy át tudjak menni a hídon és ki tudjam használni a tévesen kapott bónuszom, de ott csak 7 óra múlva érik be az első kör, így a mai nap nagy része elveszett a hiba miatt. Köszönöm szépen a segítségedet.
     
  18. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Köszönöm az adatot.
    A Matricás albummal vannak néhány játékosnál problémák, javítás folyamatban, addig türelmedet kérjük.
    De ha visszatér az ellenőrzést végző Kolléga, rá is kukkant. :)
     
    ádám1014 kedveli ezt.
  19. ádám1014

    ádám1014 Fórum ismerője

    Köszönöm szépen!

    De ugye addig is dolgozhatok ezen a farmon is? Mert ugye aratás, meg egyebek, plussz terveztem délelőtt vásárolni is.

    És ellenőrzés után vissza is jeleztek, gondolom, mert akkor addig ezt a böngésző lapot nyitva hagyom és figyelem.
     
  20. farmer_puma28

    farmer_puma28 Fórum biztosa

    Sajnos én is ezt tapasztalom,elvileg el lett küldve a központnak a hiba ,de a javítás nem történt meg.
    Az árakat nem lehet emelni,az eladott tételek be vannak ragadva a piaci előzményekbe.
    Nem nálunk van a baj.Ez rendszer hiba.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.