Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 16.7.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Igen, nyugodtan dolgozhatsz a farmodon.
     
    ádám1014 kedveli ezt.
  2. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Köszönöm az adatot.
    Amint az ellenőrzésre jogosult Kolléga megérkezik, megnézzük.
    Amint lehet, hozom a választ. Türelmedet kérem. :)
     
  3. Sylja

    Sylja Fórum ezredese

    Sziasztok!
    Jól bekavartak ezzel a Keserű penge kosárral!
    Ha a piros kosár Szezonális cikkei közül választom ki, akkor ez az információs ablak jelenik meg (bónusz a keserű pengére):
    [​IMG]

    [​IMG]

    Ha a Hírek lapon keresztül, akkor ezt mutatja (bónusz a skarlát pajzsra):
    [​IMG]
    [​IMG]
    Nem mindegy, hogy melyik növényre jön az azonnal induló bónusz...
     
    Utoljára szerkesztett: 29.11.25
    genka53, Synodendron, _LiNi_86 és 2 más kedveli ezt.
  4. csabi9911

    csabi9911 Törzsjátékos

    Sziasztok, nemetorszagban elek, vodafone sim-es netem van, nem tolt be a jatek semmilyen bongeszon es kliensen sem, se telefonon se gepen, ennyit adott a kliens hibanak https://ibb.co/GQp68tBb

    Roaming neten, otthoni neten betolt, mi lehet a problema?
     
  5. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Akkor használj Firefox-ot, vagy ami működik.
    Egyelőre ezt tudod tenni.
    Ugye, azokat a böngészőket takarítod, ahol gondod van?
     
    -ágianyu33- kedveli ezt.
  6. Sagittarius69

    Sagittarius69 Fórum admirálisa

    Luminary szerint működik a dinamikus piac, ma hajnalban írta.
    Ki is próbálta, mert ahogy írta, nála a fürj ára 29994.
    Már eleve ebből is látszik a hiba, mert az ára azóta is annyi és előtte is annyi volt, mivel nem lehet rajta változtatni.
    Szerintem itt csak az időhúzás megy, már rég meg kellett volna oldani ezt a hibát, mert az újdonságok megjelenése miatt ez most a legfontosabb, főleg, hogy 2 gazdakör is csatlakozik hozzájuk.
    Nem az eventes híd és a többi unalmas dolog lenne a fontos, hanem az, hogy minden támogatott böngészőn fusson normálisan a játék és az, hogy a játék egyik legfontosabb eleme, a piac úgy működjön, ahogy kellene neki működnie.
     
  7. farmer_puma28

    farmer_puma28 Fórum biztosa

    Én is irtam neki,hogy nálam is pont ennyi az ára.Milyen érdekes:sleepy:
     
  8. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Sziasztok.

    Tegyétek meg kérlek, hogy nem a Segítségkérőben beszélgettek (erről) a hibáról.
    Újra jeleztük a Központnak.
    Ennyit tudtunk tenni.
    Köszönjük. :)
     
  9. niciromann

    niciromann Aktív író

    ID52612973 niciromann vagyok,ismét,
    nem godnolom hogy 2 napja a piacot sem tölti be , az új eventet az első nap betöltötte tegnap óta nem ,nem hiszem hogy emiatt leállitani kellene valamit (animációra gondolok ) amit irtál.tegnapi müködik azóta nem nem hiszem hogy nálam van valami ,mert nem csináltam vele semmit. ki - be inditom ,a többi terület jó csak ez a kettő nem.
     
  10. Rebcsok

    Rebcsok Rutinos

    Sziasztok! Azt hiszem a polip nem madár, de madarak jelvényeket ad. ;)
     
    Kuzdern és genka53 kedveli ezt.
  11. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Mindezek csak javaslatok.
    Rajtad áll, hogy megfogadod e őket.
     
  12. Kisfenyő

    Kisfenyő Fórumelemző

    Sziasztok!
    Vásároltam egy Keserű penge kosarat 1.790 ft-ért, ami ezt ígéri:Kosár tartalma:
    100 keserű penge
    Eggyel több betakarítás skarlát pajzsból 48 órán át. Vásárlással aktiválódik!

    Ehez képest nem kaptam meg a + 1 növényt a skarlát pajzsból!
    Kérnék ebben segítséget, utánnézést, hogy miért nem aktiválódott ez a vásárlásom!
    Az eventismertetőben is a skarlát pajzs van írva, és a hírek felületén is a skarlát pajzsot jelzi vásárláskor. Köszönöm
    Kisfenyő
    ID: 8339551
     
    Utoljára szerkesztett: 29.11.25
  13. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Köszönjük a jelzést.
    Továbbítottuk a Központnak.
     
    Rebcsok kedveli ezt.
  14. niciromann

    niciromann Aktív író

    ID52612973 megint niciromann vagyok.
    köszönöm szépen a türelmet is meg mindent ,
    sikerült .
    müködik,
    sziasztok
     
    macimami1958 és Sylja kedveli ezt.
  15. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia ismét.

    Örülök a sikerednek.
    Szép napot kívánok. :)
     
    macimami1958 és -ágianyu33- kedveli ezt.
  16. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    macimami1958, -ágianyu33- és Rebcsok kedveli ezt.
  17. -Marcsika7400-

    -Marcsika7400- Aktív író

    Sziasztok, én bármit tenyésztek mindenre madarak jelvényt ad, nem csak a polipra, de valamit elnéztem, valahova kelleni fog halak jelvény is?
     
    macimami1958 kedveli ezt.
  18. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Sajnos, hibás a Kosár szövegezése: https://board-hu.farmerama.com/threads/keserű-penge-kosár-tartalma-Északi-saga-event.27105/

    Aki így nem vette volna meg a Kosarat, az a Supporthoz tud fordulni.

    Itt érhetőek el:
    [​IMG]

    Az Általános kérdések tárgyat kell választani.
    Legalább 140 karakterrel részletezni a problémát.

    Olyan e-mail-címet adjatok meg, ahol a support válaszát majd fogadni tudjátok.
    De az alapértelmezetten megjelenő címet át is lehet írni ilyenre. Sőt a probléma leírásába is beírható a használni kívánt e-mail-cím.

    Kérjk, a velük folytatott levelezésedből már semmit ne hozzatok a fórumra, mert levéltitoknak minősül.

    Hosszabb időt is igénybe vehet az ügyintézés.

    Türelmet kérünk.

    Ha problémába ütköztök a "nem vagyok robot" vagy ''ember vagyok'' igazolással. akkor vegyétek kisebbre a képernyő méretét a CTRL és - vagy a CTRL és egérgörgő használatával. (A CTRL és + vagy a CTRL és egérgörgővel vissza tudjátok később állítani.)
     
    macimami1958 kedveli ezt.
  19. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    macimami1958 kedveli ezt.
  20. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.