Visszajelzés Északi saga - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: -Sudden-, témanyitás ideje: 26.11.25.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
?

Mennyire tetszett az event? Kérjük, értékeld!

  1. 1

    410 szavazat
    75.2%
  2. 2

    36 szavazat
    6.6%
  3. 3

    17 szavazat
    3.1%
  4. 4

    5 szavazat
    0.9%
  5. 5

    15 szavazat
    2.8%
  6. 6

    5 szavazat
    0.9%
  7. 7

    7 szavazat
    1.3%
  8. 8

    12 szavazat
    2.2%
  9. 9

    4 szavazat
    0.7%
  10. 10

    34 szavazat
    6.2%
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Oké, de nem mindegy, melyik.
     
  2. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Ahhha, tényleg. Köszi. Hát ez szomorú.
     
  3. farmerSS

    farmerSS Fórumőrült

    Megnéztem mindenhol és valóban a Sárkányos az 1. felhő, amire kell a lékhorgászat, amit a dobálásból szerzünk, míg a 2. felhő jön a dobálósból, amire meg a házakból kell a 4 kütyü.
    A paszuly is így mutatja.
    Ekkora hülye csavart még barkács boltokban se látni:mad:
     
    PZoli64, iboly54, Lenczy és 7 más kedveli ezt.
  4. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    A duplán kapott kitehetők egyikét felajánlom... elsősorban szomszédoknak...
    Szóval ha szükséges jelezd...
    Én bízom a teljes teljesítésben...
     
    GA-BI-O-Farm, vihence, farmerSS és 2 más kedveli ezt.
  5. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Módosítottam is eszerint az első oldalon az event rövid összefoglalóját.
     
    Swartsch, GA-BI-O-Farm, SnéDóri és 3 más kedveli ezt.
  6. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia, kösziii.:) Megpróbálom én is teljesíteni, de még a felrepi is kérdéses. A napi hússzal is.
     
  7. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Nálam káosz van... :music: termelek.. beadom... hogy ha jön 5 db plusz az itt sokat jelent.. főleg a 10 órás gaznál.. 8)
    Felreppenő nálam azt hiszem a kosár miatt van bőven...;)
     
    GA-BI-O-Farm, kukori80 és farmerSS kedveli ezt.
  8. farmerSS

    farmerSS Fórumőrült

    Átálltam tegnap délután zömmel 2x2-re és jött is 13 vagy 14 db. deszka, ma meg 8 és 9.
    Este bevárom a 10 órást és mindenhol visszamegyek 1x2-re + 1x1-re.
    Mit tud még lejjebb vinni ezen az eventen a BP ????:mad:>:(
     
  9. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    2x2-n ültettem eddig. A 2x1 jobban adja?
    Nagy ára lesz a Viking hoki kitehetőnek cserekor. A legjobb kitehető lesz, a TOP-s után és elég sokat kell ültetni érte.
     
  10. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Ekkor különbség van a felreppenőben...:eek:o_O figyelni fogom...
     
    GA-BI-O-Farm, kukori80 és farmerSS kedveli ezt.
  11. Sagittarius69

    Sagittarius69 Fórum admirálisa

    Szia!

    Ennek az eventnek a dekorjai drágábbak lesznek cserekor, mint a szupertrágyás felhőé voltak.
    Csomag nélkül próbálom, de még a híd is csak estére lesz kész.
    Cél a két felhő megléte, amihez azt hiszem, 22 játék kell és a sárkányhajós feladatok egyike.
    Utána jönnek csak a dekorok.
    A Malalás területet soha nem szerettem, már Malalánál sem.
    Jobb az, ha én osztom be az időm, az ilyen eventek csak azt érik el, hogy kiszeressünk a farmból.
     
    vihence, feki13, PZoli64 és 5 más kedveli ezt.
  12. farmerSS

    farmerSS Fórumőrült

    Na, kikerestem a tegnapit:


    Eddig 2x1-be volt a zöme és a maradék 1x1-be.
    Felröpik: 12-11-10.


    Ezután délben átálltam 2x2-re és jött 14, este már csak 12, ma meg 9-9-8-8.
    Este jön le először a 10 órás is, így kíváncsi leszek, hogy a két területről mennyi érkezik majd.
     
  13. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia .Igen. Nagyon macerás lett az egész. Aratni az 5 órást, aratni a 10 órást, közben figyelni az 5 magot. Szólok a titkárnőmnek, ha bevállalja a fele aratást, fizetésemelést kap.

    Köszi. Így az adatokból majdnem egyforma. Remélem nem fog lecsökkenni 5-re a 2x2-es. :D
    Majd írd meg légyszi a 2 terület aratását.

     
  14. SnéDóri

    SnéDóri Fórum félistene

    Én a másikat indítottam, mert ha nem jön ki minden, akkor annak a dekornak jobb a TP-je. Asszem :)
     
  15. Lenczy

    Lenczy Fórum ezredese

    Nem sok időt tudok tölteni a játékkal sajnos, így amelyiket hamarabb lehet teljesíteni.
     
    GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  16. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Hm... a 10 órás gazból még nem jött +5 darab:oops:
     
  17. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Lehet, hogy a 10 órást csak 10 óránként kapjuk. :D
     
    macimami1958, vihence, -Holdfeny-. és 2 más kedveli ezt.
  18. galagonya51

    galagonya51 Járnitanuló

    Szia Hány nagy és hány kicsit "lehet ekkora területre kitenni?
     
    -Holdfeny-. és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  19. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Mindentudó orákulum

    Szia!
    Most raktam le 7 nagykockát , 5db 2*1, 7 db 1*1
    Csak figyelj a nagykockákba és a 2*1-be rakd le a magokat kézzel
    Én meg azt kérdezném érdemes e beadni valahová azt a maradék 41 Skarlátpajzsot
     
    farmerSS, kukori80 és SnéDóri kedveli ezt.
  20. Luca_511

    Luca_511 Fórum bárója

    A várható 5 mag kiegészítés miatt beadom, hogy 0 maradjon.
     
    farmerSS és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.