Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 16.7.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. andzsel

    andzsel Törekvő

    Én sem kaptam meg a +5 magot a keserű penge növényből prémesként
     
  2. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Igen, valóban, az egy Hiba volt, hogy a Polipok Madarak jelvényt adtak.
    De alapvetően semmi probléma ezzel, mert Madarak jelvény kell a küldetésbe.
    Halak jelvény pedig nem, így nem kell semmit átváltani.
    A Közleményt itt olvashatod: https://board-hu.farmerama.com/thre...elvényt-ad-a-karácsonyi-vásár-eventhez.27104/
     
  3. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Senki nem kapta meg.
    A Központ hétfőn vizsgálja és javítja a problémát.
    Türelmedet köszönjük. :)
     
    andzsel kedveli ezt.
  4. andzsel

    andzsel Törekvő

    Köszönöm szépen

    A #1258 hozzászólásnál írtam
    "Sziasztok!
    Én is tegnap adtam be a hídfejlesztésbe, de már nem emlékszem, hogy 600-at kért e vagy már a javított 280 event növényt.
    Szeretném kérni, hogy nézzetek utána
    Köszönöm szépen
    Farm nevem: andzsel
    ID: 42996786 "
    Eddig még nem kaptam rá választ, ezért szeretnék érdeklődni, hogy sikerült e utána nézni
    Köszönöm szépen még egyszer
     
  5. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia ismét.

    Megtörtént az ellenőrzés, de sajnos, nincs ötletünk, hogy mi lehet a gond.

    Kollégám ellenőrzése alapján Operában végzett ellenőrzéskor nem talált Nálad hibát. Bejárható minden terület.

    A képen látszik, hogy milyen, ha össze van csukva a vetőtábla; ekkor kattints a kis zöld nyilacskára és lenyílik.
    Az ellenőrzéskor a Kolléga kinyitotta, de a későbbiekben is lehet ilyen problémád.


    [​IMG]

    Megoldás lehet a Chrome törlése és újratelepítése is, amint írtam.
    Nem tudom, hogy milyen erőforrásokkal rendelkezel és milyen operációs rendszer van a gépeden.
    A Win10 és a Win11 alapból sok memóriát igényel.
    Ha neked nem jó a Firefox, akkor inkább töröld, és mindenhonnan. Letöltések, alkalmazások közül, lomtárból.
    Ezután következhet a takarítás, gép újraindítás.

    Ha valamelyik böngészőt nem használod, akkor is lépj be és töröld a sütiket és ürítsd ott is a gyorsítótárat.
    Gondolok itt az Edge-re, mivel az Microsoft alkalmazás és alapból a gépen van, de nem mindenki azt használja.

    Itt van hozzá Dolphin Kolléga segítsége, Sütik / Gyorsítótár törlése:
    https://board-hu.farmerama.com/thre...ések-és-válaszok.10981/page-5997#post-1459676
    Előzmények törléséhez:
    https://board-hu.farmerama.com/thre...ános-témák-részleg.19446/page-29#post-1469913
    vagy ha ismered, akkor használj CCleaner-t.


    Ableotory Kolléga javaslatait is hozom, ha gyorsítanád a játékod: https://board-hu.farmerama.com/threads/javaslatok-a-lassú-akadozó-játék-ellen.24566/#post-1373268


    Hozhatsz képet is, a Központ kérésének megfelelően, hogyha ott látszik valami hibaüzenet, ami a farmmal kapcsolatos, akkor tudjuk továbbítani a központnak.

    Mi a helyzet a klienssel? Azzal sem tudsz játszani?
     
    -ágianyu33- és Luminary kedveli ezt.
  6. Pokimoki72

    Pokimoki72 Fórumgróf

    A hiba jelenleg is áll.
    Jó lenne ha valami történne az ügyben, én ezt a kombinációt szeretném megvenni.
    Köszönöm.
     
  7. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Az ellenőrzés megtörtént:

    Kollégám ellenőrzése alapján a matricáson ott van a pipa, hogy teljesítve van.
    A második szintnél már 6 db növényt beadtál a 212-ből.
    A játék naplója is rögzítette a teljesítéseket, tehát Nálad van valami megjelenítési probléma.
    Nem tűnt el semmi. Ha Te nem ezt látod, akkor takaríts, majd indítsd újra a géped.

    [​IMG]
    [​IMG]

    Fontos: A Sárkányhajónál lépj be, ne a többi épületnél!
    1. [​IMG]
     
    -ágianyu33- kedveli ezt.
  8. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Elnézést kérek, hogy korábban kimaradtál a válaszadásból.
    Már a csökkentett tételeket adtad be - a 4. lépésnél 280 db. a 6. lépésnél 425 db. Skarlát pajzs került beadásra.
    További jó játékot!
     
    Dolphin, andzsel és -ágianyu33- kedveli ezt.
  9. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Függőleges és vízszintes sávban tudod kiválasztani a csomagot. Az ismertetőben, is így van az animációban.

    [​IMG]

    Így próbáltuk, nekünk is így sikerült.

    Erre megerősítést is kértünk a Központtól pár órája, de még nem érkezett válasz.
    Utólag is meg tudod venni, ha ma nem kapunk rá választ.
    Vagy vedd meg a PP nélkül, ha türelmetlen vagy.

    Ismertető: https://board-hu.farmerama.com/threads/feketebárány-hét-2025-november.27070/#post-1475022
     
    Luminary kedveli ezt.
  10. andzsel

    andzsel Törekvő

    Köszönöm szépen :)
     
    Dolphin kedveli ezt.
  11. koviferi70

    koviferi70 Utánpótlás-írogató

    szia.21óra körül arattam le és nem kaptam meg a termést ill.lenullázta a beadást azt se értem hogy a farmokat egymás után aratom és másak a beadások a farmok közt volt hogy lefagyott a játék és frissiteni kellett. a farmok id számai koviferi 39067179 ...itt kaptam a 0-ra 5 magot..és csak 4 van,,, HondaBabe 39934320 ...Lugas01 40528549....timkó 41028091 ittcsak 75/80 beadásnál van itt volt a lefagyás????? ciklámen 41027623 ,,,,,,koveferi70 39155417 itt megvan a kapott 5 mag a 0-után..köszönöm ,hogy megnézitek ...
     
  12. macimami1958

    macimami1958 Fórummogul

    Jóreggelt mindenkinek. Kedves Othep.sikerült venni, de a 6 ajánlatból csak 1gyet engedett megvenni/mutatott. Az előzményeknél sem mutatja. Ennyi.
     
  13. Enikő65

    Enikő65 Fórum ismerője

    Chromban nem látszik a pipa átléptem kliensbe ott viszont látszik:) és várom a plusz növényt a kosár után ill. 5 óránként ami elmaradt keserű penge.
     
  14. Galadriel

    Galadriel Mindentudó orákulum

    Szép napot!
    Sajnos nem működik az átalakító a Gyopin. Sem begyűjteni, sem új átalakítást nem tudok indítani.
    A segítséget köszönöm.
    Gazda: Galadriel, ID: 14659457
     
  15. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Sziasztok

    A farm képe fekete... betöltő feliratok után.. többszöri frissítés, takarítás meg volt...
    mit tudok tenni:music: vagy központi gubanc van:music:

    Gazda: -Holdfeny- ID: 23159877

    Operából be tudtam lépni de nagyon lassú
     
    Utoljára szerkesztett: 1.12.25
    kapálokmintállat és Galadriel kedveli ezt.
  16. mirtil00

    mirtil00 Junior szaki

    Biztos valami központi hiba,mert nem jelenik meg a vetőtábla,nem lehet ültetni semmit,sem munkásokkal,sem kézzel.Az aratógép az működik.
    gazda:-moncsi75-
    ID:48431419
     
  17. zsuvusz

    zsuvusz Utánpótlás-írogató

    Sziasztok.Megint nem lehet belépni.Fél órája pörög a virág.A múlt héten szárnyalt a játék,most megint katasztrofális.
     
  18. sarudiK2005

    sarudiK2005 Utánpótlás-írogató

    A Kalendáriumot nem tudom leszedni egyik farmomról sem. Meg sem jelenik. ID 43424657 .
     
    katimami51 és Platypus kedveli ezt.
  19. szepesej

    szepesej Fórum ismerője

    Nem tudok belépni a piacra, nem engedi.
     
  20. Kisvöcsök

    Kisvöcsök Utánpótlás-írogató

    Nem tudok belépni a játékba. ID: 44529716
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.