Visszajelzés Különleges akciók csevegője | Archívum

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 9.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Luca_511

    Luca_511 Fórum bárója

    Vesztettem volna, ha ilyet fogadok. :)
    Egy hármasból tigris neon lett.
     
    Swartsch, PaySkin és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  2. PaySkin

    PaySkin Fórum hercege

    Sziasztok!

    Nyilvánvaló volt, hogy lesznek ilyen nyitások is, de minket elkerült a "szerencse"!
    Feleségemé, fiamé és a sajátom, ill. mindhárom farmhoz tartozó piac-azonos: 5 db neon 1-es és 1 db neon 2-es az eredménye...
     
    -Holdfeny-., Luca_511 és zsani_apja kedveli ezt.
  3. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Kíváncsi voltam az esélyekre, meg a neon ólak jól jönnek, így 60 kisfarmon vettem meg a 120 AB-os csomagot. Az eredményekből úgy látom, hogy mind a 8 elemnek azonos lehet a megnyerési esélye. A legkevesebbet a mosómedvéből kaptam (2 db-ot), a legtöbbet pedig a kaptárból (13-at). A többi a következőképpen alakult: hód 9, elefánt 6, tigris 6, skorpió 9, láda I 8, láda II 7 db.

    A fás ládákból egy kriptamécses kaktusz és 4 éjféli tölgy jött.
     
    vihence, genka53, GA-BI-O-Farm és 5 más kedveli ezt.
  4. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia

    Nem apróztad el:inlove:
    Nálam kissebb volt a merítés...;) a fás ládából egyik említett fám sem lett... o_O de a neon ólak miatt léptem be ide oda...;)
     
    GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  5. Szervusztok kedves gazdatársak!

    Ismét eljött az év utolsó hónapja, a Karácsony-várás időszaka, ezúttal is egy színes Adventi kalendáriumot kaptunk, amit idén 2025.12.01.-2025.12.24. között "nyitogathatunk" minden nap.:)
    Újra hozom majd, éjfél után nem sokkal a napi ajándékokat.

    Az első napi ajándéka /2025.12.01./ 1800 x Farmszint X TP.

    Fahéj és mézeskalács illatú, szeretetteljes Karácsonyvárást kívánok mindenkinek!
    [​IMG]
     
    Utoljára szerkesztett: 1.12.25
    Chate-farm, Luca_511, Dolphin és 21 más kedveli ezt.
  6. Spanlotus776367

    Spanlotus776367 Fórumlakó

    Sziasztok!

    Köszönjük, hogy újfent megosztod minden nap nekünk. Viszont engem jobban szeret a farm, mert én 1800TP × farmszintet kaptam - biztos az ezredik belépő voltam ma :)
     
  7. Szia kedves Spanlotus776367!
    Köszönöm szépen a helyreigazítást, a sietségben 1 db nullát lehagytam! :D/ Kíváncsi voltam valaki észre veszi-e??? :D /
    Javítottam a hozzászólásom, elnézést kérek mindenkitől!
    Legyen szép napja ma is mindenkinek!
     
    vihence, jófarmerlány, Kuzdern és 8 más kedveli ezt.
  8. Spanlotus776367

    Spanlotus776367 Fórumlakó

    Szia!
    Hálásan köszönöm, eddig reménykedtem, hogy kivételeznek velem :D
    Pedig most szerettem volna leírni, mi legyen a holnapi ajándékom, de akkor ezt buktam :D
     
  9. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Köszönjük :inlove: Nyitás előtt jövök olvasni... aztán így nem nyitok ki olyant amit később érdemesebb lenne:D
    A nullák meg nem fontosak:p
     
  10. Szervusztok kedves gazdatársak!

    A második napi ajándék /2025.12.02./ 30 db Szupertrágya.

    Fahéj és mézeskalács illatú, szeretetteljes Karácsonyvárást kívánok mindenkinek!
    [​IMG]
     
    Evita-55, zsuzsa-mama, Chate-farm és 13 más kedveli ezt.
  11. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Sziasztok
    Mai öröm VIRÁGFESTÉS jött a Dzsinn ládából:inlove:
     
  12. pecanegra1976

    pecanegra1976 Fórumgróf

    Aztaaaaa, most egy kicsit ( nem is kicsit )... :)
     
    zsani_apja, Synodendron és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  13. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szó mi szó... jól esett a lelkemnek:D főleg a legutóbbi havermackó után:p
     
    pecanegra1976 kedveli ezt.
  14. Szervusztok kedves gazdatársak!

    A harmadik napi ajándék /2025.12.03./ 15 db csillag.

    Fahéj és mézeskalács illatú, szeretetteljes Karácsonyvárást kívánok mindenkinek!
    [​IMG]
     
  15. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    feki13 és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  16. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Mindentudó orákulum

  17. Sagittarius69

    Sagittarius69 Fórum admirálisa

    Viszont teljesen felesleges.
    Jó ez így.
     
  18. Szervusztok kedves gazdatársak!

    A negyedik napi ajándék /2025.12.04./ 1 db 200 % TP/TTP Betakarítási bónusz L.

    Fahéj és mézeskalács illatú, szeretetteljes Karácsonyvárást kívánok mindenkinek!
    [​IMG]
     
  19. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Én is elgondolkoztam a fekete felhőn, aztán úgy döntöttem, akkor próbálom megvenni, amikor vége az akciónak. Sikerült :D ..kitartanom. ;)

    újra én jöttem :)

    Ezzel találkoztatok?
     
    Utoljára szerkesztett: 4.12.25
  20. Szervusztok kedves gazdatársak!

    Az ötödik napi ajándék /2025.12.05./ 2 db Barkácscucc XXL.

    Fahéj és mézeskalács illatú, szeretetteljes Karácsonyvárást kívánok mindenkinek!
    [​IMG]
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.