Általános témák alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 30.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
?

Melyik a népszerűbb állatcsoport?

  1. A normál Farmerama

    0 szavazat
    0.0%
  2. A megújuló Bahamarama

    0 szavazat
    0.0%
  3. Semelyik mindkettő béna

    0 szavazat
    0.0%
  4. A különböző Eventeken létrejövő állatok(vagyis a tenyészettek)

    0 szavazat
    0.0%
Több válasz kiválasztása lehetséges.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    továbbítottam a problémát a Központ részére, türelmedet köszönöm!
    Kérlek, a jövőben ne a panaszládát használd segítségkérésre, áthoztalak ide.
    Megértésedet köszönöm!
     
  2. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Sziasztok,
    továbbítottam a Központ részére, türelmeteket köszönöm a válaszig.
     
  3. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    köszönöm türelmedet.
    A 2-es terület kinyílt a 2. rész elindulásával, de amíg a Hidat nem építed meg, nem fogsz tudni még Keserű penge növényt ültetni.
    upload_2025-12-3_17-3-56.png

    Még 20 db Skarlát pajzs beadása szükséges, hogy ezzel készen legyél, utána fogod tudni az első magokat elvetni
    upload_2025-12-3_17-3-16.png

    Sok sikert a folytatáshoz!
     
    Manocska74, aida2330 és -ágianyu33- kedveli ezt.
  4. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    Nálad is pont ugyanez a probléma, mint a másik Játékosnál.
    A Híd még nem készült el, így nem tudsz még Keserű penge növényt ültetni. A terület kinyílt az event 2. részének indulásával.
    [​IMG]
    Szállítsd be még a hiányzó Skarlát pajzs növényt, s utána el tudod kezdeni a Keserű penge termelést.
    Sok sikert a folytatáshoz!
     
    macimami1958, aida2330 és -ágianyu33- kedveli ezt.
  5. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    a 2-es terület bár kinyílt az event 2. részének indulásával, de a Keserű penge növényt csak akkor tudod elkezdeni ültetni, ha a Híddal elkészültél.
    [​IMG]

    Figyelj rá, hogy a Híd feladatsorába add be a növényt, hogy mielőbb elkészüljön.
    Sok sikert a folytatáshoz!
     
    macimami1958, aida2330 és -ágianyu33- kedveli ezt.
  6. cex320

    cex320 Fórum-zöldfülű

    ID: 49099423
    Szia! Miért nem engedi beküldeni a megtermelt növényeket a rendszer?
    v csak ez az én problémám?
    Köszönöm a választ! gabiszi
     
  7. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    pontosan hol tapasztalsz problémát? Az Íjászlőtérnél?
    Ha igen, azzal kapcsolatban volt egy Közlemény.
    Fontos, hogy az eventterületről nyisd meg ezt az építményt, s akkor fogsz tudni beadni.
    Másik épületből megnyitva a feladatsort, nem fog működni a beadás ehhez az Építményhez.
    A kép illusztráció:
    [​IMG]

    Sok sikert!
     
    Sylja és macimami1958 kedveli ezt.
  8. anna640328

    anna640328 Törzsjátékos

    Sziasztok. Lehet rossz helyre írok, akkor elnézést. Segítsetek légyszi. A városi projektben van egy feladat, hogy takarítsd be 1 alkalommal az átalakítót. Komolyan mondom, kutya legyek és ugassak, de nem ugrik be, hogy mit is csináljak? :) ) Segítsetek légyszi. Mit? Hol? Átalakító????? Nem ugrik be, ha agyon ütnek, akkor se. Köszi a segítséget
     
  9. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    ez egy Gyopáros feladat.
    Ha Nálad még nincs kiváltva a Gyopárvölgy, akkor pici türelmedet kérem.
    <<ITT>> írtam, hogy továbbítottuk a Központ felé a jelzést. Vizsgálják az okát.
    Megértésedet köszönöm!
     
    anna640328 kedveli ezt.
  10. seprugondok

    seprugondok Utánpótlás-írogató

    Sziasztok . Nekem ugyanilyen gondom van , a feladat takaríts be egy házi kedvencet . Az mi fán terem, mi számít annak vagy honnan kellene hogy legyen ? lehet hogy buta kérdés , de én a farmon nem találok ilyet . Köszönök előre bármilyen választ.
     
  11. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    a Tojásokból kifejlődő dekorok a Házi kedvencek. Általában a Házi kedvenc futtatóba szoktuk kirakni őket.
    Az Enciklopédiában << ITT>> találod őket
    Sok sikert!
     
  12. anna640328

    anna640328 Törzsjátékos


    Nagyon köszönöm a gyors válaszod, és a segítséget. Erre nem gondoltam, hogy gyopárvölgy. Ha az életem múlik rajta, akkor sem ugrik be, hogy itt kell elvégezni a feladatot. Ki van váltva, és már meg is csináltam. Nagyon köszönöm, és bocsánat, ha ezzel plusz munkát adtam. Probléma megoldva. :) Nagyon szép estét kivánok
     
    Dolphin kedveli ezt.
  13. -nyanya55-

    -nyanya55- Utánpótlás-írogató

    Nagyon szépen köszönöm a segítséget
     
    Dolphin kedveli ezt.
  14. hekalé

    hekalé Junior szaki

    Szia!
    Az egyik feladat :vásárolj valamit a farmárudában Megakadtam hol kell vásárolnom, mert nem kaptam meg a "pipát" a vásárlásaimra.
    Bajban leszek egyébként is , mert a gyopár ugyan ki van váltva de nem művelem Nem lehet valahogyan kérvényezni hogy aki nem dolgozik rajta az ne kapjon, főleg ne kettőt a négy lehetőségből
    1. Most a farmárudából szeretnék venni valamit. Kérek segítséget ! Köszönöm !
    ID 17182096
     
  15. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Bal oldali menüben piros kosár, majd ott a jobb alsó, narancssárga érmés ikon. A farmáruda az, ahol farmpengőért tudsz vásárolni.
     
  16. zsóka56

    zsóka56 Fórum mestere

    Köszönöm a választ. Szép hétvégét kívánok.:inlove:
     
  17. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    Játékostársunk segített már a Farmárudát megtalálni, remélem sikerrel jártál időközben.
    upload_2025-12-4_20-22-2.png

    A téves Gyopárvölgyes feladattal kapcsolatban pedig van egy Közlemény, azt olvasd el.
    Ha nem jársz sikerrel, akkor várunk a megadott topikban.
    Megértésedet köszönöm!
     
  18. -Tündi72-

    -Tündi72- Utánpótlás-írogató

    Sziasztok. Remélem jó helyre írtam. Sajnos többszöri frissités, ki-be lépés után maradt: ültess 2 alpesi fát feladat a városi projektben.
    -Tündi72- ID: 10320835 Köszönöm.
     
  19. rianna2727

    rianna2727 Fórum-zöldfülű

    az volt a feladat takarits be 6 földparcellát az erdei tisztáson megcsináltam de nem pipálja ki ID:54215713 Mit csináltam rosszul?
     
  20. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    jó helyre írtál, igen.
    Amennyiben Munkások segítségével ültetted ki a fákat, akkor kérlek, próbáld meg manuálisan kirakni.
    Egyet már elszámolt a rendszer, tehát még egy fát rakj ki kézzel.
    Kérlek, jelezz vissza, hogy sikerrel jártál-e.
    Köszönöm!
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.