Általános témák alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 30.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
?

Melyik a népszerűbb állatcsoport?

  1. A normál Farmerama

    0 szavazat
    0.0%
  2. A megújuló Bahamarama

    0 szavazat
    0.0%
  3. Semelyik mindkettő béna

    0 szavazat
    0.0%
  4. A különböző Eventeken létrejövő állatok(vagyis a tenyészettek)

    0 szavazat
    0.0%
Több válasz kiválasztása lehetséges.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. kannap

    kannap Junior szaki

    Sziasztok! Kaptam egy feladatot, miszerint "Takaríts be 2 alpesi növényt", viszont még 7-es szinten vagyok, növényt nem tudok előállítani. Ilyenkor mi a teendő?
    Gazda: kannap ID: 56296165
     
  2. PZoli64

    PZoli64 Fórum veteránja

    Szia!
    Nagyon köszönöm a válaszod!
    Kézzel ültetve sikerült.
     
    Dolphin és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  3. biborka63

    biborka63 Fórum parancsnoka

    Sziasztok ! Egy kis segítséget szeretnék kérni . A paszuly aratásánál vettem észre egy új felhősort . A neve A Kraken dicsősége felhősor . Rákattintottam , elirányított a vásárláshoz . Ott a következő van . Farmerama Kraken felhősor 1 ! Az ára 899 forint . Felvilágosítanátok , hogy ha megveszem , akkor megkapom a felhőt , és akkor már szabadon rakhatok rá dolgokat , vagy ez az 1 része , és az aktiválására még várni kell ? Előre is köszönöm a választ !
     
  4. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Szia!

    Mini-Event - Mélykék ajánlatok - 2025. december | Farmerama HU
     
    Dolphin kedveli ezt.
  5. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    továbbítom a Központ részére a hibát, türelmedet kérem a válaszukig.
     
    kannap kedveli ezt.
  6. Tyúkanyó1949

    Tyúkanyó1949 Fórum mestere

    Milyen háziállatot fogad el a városi
     
  7. Sylja

    Sylja Fórum ezredese

    Dolphin és -ágianyu33- kedveli ezt.
  8. zsoka1953

    zsoka1953 Törekvő

    ID 1947931 nem müködik a 2 dik feladatnál használj 4 db kacsa kata turbótrágyát a zuhatagok szigetén megcsináltam de nem veszi figyelembe mit tegyek
     
  9. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Kézzel tedd ki 4 fára. És ne keverd össze a Kacsa Kata szupertrágyájával.
     
    -ágianyu33- kedveli ezt.
  10. zsoka1953

    zsoka1953 Törekvő

    köszönöm a választ ugy tünik kevertem de iyg minden jó
     
    -BombadilToma- kedveli ezt.
  11. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    köszönöm türelmedet.
    A Központ visszajelzése alapján új feladatot kaptál, kérlek, egy frissítést követően nyisd meg a feladatlistát, s már látni fogod az újat.
    Elnézést kérünk az okozott kellemetlenségért!
    Sok sikert!
     
    kannap kedveli ezt.
  12. csobánka1

    csobánka1 Aktív író

    Szia! Volna egy kérdésem!Sajnos a dátumot pontosan nem tudom de a múlt hét végén/ha jól emlékszem/ 28-30.-án tenyésztettem szamarakat.Kaptam is jelvényeket. Viszont most nem találom a jelvényeket!Megtudnátok e nézni ha szépen kérem hol találom őket? Amennyiben rosszul emlékszem és más volt az időpont elnézést kérek de jelvényt az biztosan kaptam.Ezt azért tudom mert egy kedves szomszédomat kérdeztem,hogy mikor tudom használni!!!!!!!!!!
    csobánka1 vagyok ID sz:17455182 Elnézést a figyelmetlenségemért
     
  13. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Szia!

    Te is meg tudod nézni.
    Pajta - egyéb fül alatt. Oldalt görgess lefelé, ott kell lennie.
     
    csobánka1 és Kuzdern kedveli ezt.
  14. csobánka1

    csobánka1 Aktív író

    Nagyon szépen köszönöm kedvességed és gyorsaságod.További szép napot kívánok.
     
    Kuzdern és Baby72 kedveli ezt.
  15. vihencke

    vihencke Fórum-zöldfülű

    Szia Kedves Dolphin!
    Csak jelezni szeretném, hogy a Városi projekteben, az egyik feladat az, hogy" Használj 2 tápot itt: Fő farm." Itt nekem nincs kint ólam csak növény, nem is tettem ki ólat, mégis elfogadta a feladatot, megkaptam a jutalmat. Szép estét kívánok.
    Gazda: vihencke ID: 46600936
     
  16. mgemzsi59

    mgemzsi59 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok. A városi projekt feladatainál tőlem még mindig kér alpesi megrendelést.
    Farmnevem:mgemzsi59
    ID: 23531497
    Hálás lennék, ha javítanátok!
    Köszönöm
     
    zsoka1953 kedveli ezt.
  17. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    köszönjük a tapasztalat jelzését, továbbítottam a Központ felé.
    További jó játékot!
     
    vihencke és vihence kedveli ezt.
  18. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    ellenőrzésem alapján Te kiváltottad a Gyopárvölgyet, sőt már 6-os szintnél jársz.
    Így Te a jövőben is fogsz kapni Alpesi területeket érintő feladatot.
    Megértésedet köszönöm! Sok sikert!
     
    -ágianyu33- kedveli ezt.
  19. lady202514

    lady202514 Fórum-zöldfülű

    sziasztok
    tölgyfacsemetét honnan lehet szerezni?
     
  20. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    a Tölgyfacsemete egy ritkábban előforduló Barkácscucc, amely felrepülhet aratáskor, illetve Barkácscuccot / Szerszámot adó ládákból tudsz ilyet szerezni.
    Néhány ötlet:
    - nézd meg a Dobozban a Váza alatt, nincsenek-e olyan ki nem nyitott ládáid, amikben barkácscuccok vannak
    - Farmárudában is lehet venni Barkácscuccokat
    - ha kinemesítetted már a Játékod során azon növények (pl: repce, nárcisz, árpa, nőszirom, krókusz, stb.) megfelelő rúnáját, melyek a Tölgyfacsemete felröppenésének gyakoriságát növeli aratáskor, akkor aktiváld azt az üvegházban, s termelj az adott növényből.
    A Növénynemesítésről itt olvashatsz bővebben: Növénynemesítés - Üvegház
    - Barkácsválogatáskor is tudsz szerezni
    - Szomszédaidat is megkérheted, hogy Barkácscuccot küldjenek Napi ajándékba (abból 10 db szerszámot kapsz véletlenszerűen)
    Sok sikert!
     
    GA-BI-O-Farm és Sylja kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.