Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 16.7.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Ugyanúgy nincs a felsorolásban a narancs papagáj, narancs elefánt, stb. sem.
    Viszont bedőltem Saginak, és nem néztem utána: ezeknek az ólaknak nincs a játékban narancs fejlesztése.
    Úgyhogy majdnem kizárt, hogy legyenek ilyenek a titokólakban.
     
    macimami1958 és -ágianyu33- kedveli ezt.
  2. Sagittarius69

    Sagittarius69 Fórum admirálisa

    Nincs hát, ezért tettem be a képet és ezért kérdés a kérdésem még mindig.
    Csontosujjú sincs a játékban még, de holnap már lesz és ahogy azt berakják, berakhatják a narancsokat is, ha már írnak róluk:
    ...
    Narancs barkácsolt ólfejlesztés
    Rózsaszín ólfejlesztés
    Piros ólfejlesztés
    Narancs ólfejlesztés
    Retró ++ ól

    Ha bejönne a narancs hegyi gorilla és a másik kettő, az még jobban ösztönözne a vásárlásra.
     
    -BombadilToma- kedveli ezt.
  3. nemo0724

    nemo0724 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok,

    Kérnék szépen egy pontosítást és segítséget, mert nem tiszta számomra :
    - A jelentkező 2025. december 20. 23:59 óráig legalább teljesített 25 db projekt feladatot - jutalmat kapott 25 db projekt feladat teljesítéséért - (Városi projektek).

    Ha nem teljesül a feladatokból csak pl. napi 2, akkor azok összeadódnak és úgy kell meglenni a 25 db-nak?

    - A jelentkező 2025. december 20. 23:59 óráig legalább 150 db megrendelői feladatot teljesített a tanyaházban.

    Mikortól számítják a teljesítést? Amióta regisztráltam? Utolsó 5 év?

    -Hol tudom ellenőrizni, hogy mennyit teljesítettem, mert nem szeretnék benevezni úgy , hogy nem adottak a feltételek hozzá.
     
    Utoljára szerkesztett: 18.12.25
  4. babo0810

    babo0810 Aktív író

    sziasztok lehet nem jó helyen kérdezem lehet lemaradtam valamiről a fürj ólat hol lehet beszerezni köszi ha valaki segit
     
  5. farmerSS

    farmerSS Fórumőrült

    kigyo51 és -ágianyu33- kedveli ezt.
  6. Ableotory

    Ableotory Team Leader Team Farmerama HU

    Szia!
    Tekintettel arra, hogy újdonságról van szó, igaz nem sokkal, de 20-ra módosítottuk a limitet.
    Összesen 10 db teljesítésed van jelenleg. A következő három napban még 12 db teljesítést össze tudsz hozni, abból 10 szükséges a részvételhez, amennyiben részt szeretnél venni a fórum játékon.
     
    macimami1958, feki13 és -ágianyu33- kedveli ezt.
  7. Ableotory

    Ableotory Team Leader Team Farmerama HU

    Szia!
    1. Összeadódnak.
    2. A regisztrációtól számítjuk.
    3. Sehol, de ha már teljesítettél egy fél szezont, akkor teljesült a feltétel.
     
    macimami1958 kedveli ezt.
  8. feki13

    feki13 Fórum admirálisa

    SZia!

    Köszönöm szépen válaszod! Viszont szerintem így sem férek bele 20. éjfél, ma már végeztem vele, így maradt 2 napom azaz 8db teljesítés!
     
  9. Ableotory

    Ableotory Team Leader Team Farmerama HU

    feki13 kedveli ezt.
  10. feki13

    feki13 Fórum admirálisa

    macimami1958 kedveli ezt.
  11. KövesiJné

    KövesiJné Járnitanuló

    Szia, milyen címszó alatt találom a ládát? A választ előre is köszönöm.
     
  12. marcsi5556

    marcsi5556 Kivételes tehetség

    Szia.Magyalt hogy lehet meg szerezni?
     
  13. farmerSS

    farmerSS Fórumőrült

    Hegyalja 1-es
    [​IMG] [​IMG]
     
    macimami1958 és marcsi5556 kedveli ezt.
  14. -Sudden-

    -Sudden- S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    2025-12-17 08:29:33-kor kaptad meg a sorvégi ajándékot, az ajándékot automatikusan kapod meg ha 7 feladatot teljesítesz, más teendőd nincs.

    Sok sikert.
     
    Sali~*.* kedveli ezt.
  15. marcsi5556

    marcsi5556 Kivételes tehetség

    Köszönöm szépen.
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 24.12.25
    farmerSS kedveli ezt.
  16. Zsuzsikan

    Zsuzsikan Fórumgróf

    Sziasztok,
    Mai napi feladatban az szerepelt, etessek meg a szédült szántón két műhelyben állatot,sima táppal. Megtörtént, nem írta jóvá a teljesítést. Cseréltem, most meg azt kéri, takarítsak be 3 műhelyt... hogyan, ha előtte sima táppal etettem, mert azt kérte???
    Köszönöm, ha megnézitek,
    Zsuzsikan, ID: 51687563
     
  17. sznekata0924

    sznekata0924 Törzsjátékos

    Valahol egy erdőben járok.......
    Hogy jutok a hegyaljára ?
     
  18. -Sudden-

    -Sudden- S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia. Nem lehet.
     
    -ágianyu33- kedveli ezt.
  19. farmerSS

    farmerSS Fórumőrült

    Szia

    A hegy a jelzett gomb megnyomásával érhető el:

    [​IMG]
     
    Sali~*.*, Sylja és sznekata0924 kedveli ezt.
  20. -Sudden-

    -Sudden- S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Ha az event ládákra gondolsz, akkor
    Koreai fenyők ládája
    és
    Kardinálispintyek ládája
     
    Dolphin és Sali~*.* kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.