Visszajelzés Eszményi tél - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Ableotory, témanyitás ideje: 17.12.25.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
?

Mennyire tetszett az event? Kérjük, értékeld!

Szavazás lezárása: 17.7.26, 06:07.
  1. 1

  2. 2

  3. 3

  4. 4

  5. 5

  6. 6

  7. 7

  8. 8

  9. 9

  10. 10

Az eredmények csak a szavazat leadása után láthatóak.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Stia
    Jellemzően ez igaz az eventek alatt kirakott titkosokra... jól adják a felreppnőt...
     
    repeta59 és PaySkin kedveli ezt.
  2. Bátyus

    Bátyus Fórumfelvigyázó

    Sziasztok! Van 4 db sárga ólam alap nélkül.Ezekkel mit kezdjek?
     
  3. mszidi7

    mszidi7 Fórum nagymestere

    Kell szerezni alap olat maskep csak disz
     
  4. mszidi7

    mszidi7 Fórum nagymestere

    Sziasztok.2 teruletre adott 2 db gombot,szerintem tulzasba visszik vissza vaghatnanak 1 kicsit
     
    edina242 és Zsuzsikan kedveli ezt.
  5. GreenmesteR

    GreenmesteR Törekvő

    Sziasztok! Nem találom azt a mezőt a hegytetőn ami a puncsot adja. már elmentem amíg engedett, de csak alma, meg kulcs van .
     
  6. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    A hegy fő ablaka csak a Hegyalját mutatja. A képen látható 4. ponttal válthatsz a Hegytetőre. Az elindításához kell 20 kulcs az 1. mezőn.

    [​IMG]
     
    Swartsch és -ágianyu33- kedveli ezt.
  7. Bátyus

    Bátyus Fórumfelvigyázó

    Tudom, hogy kellene szerezni, de alapot nem kapok, csak sárgát.
     
  8. mszidi7

    mszidi7 Fórum nagymestere

    Lehet venni az unnepi boltban 2 db hogyha kigyul a hozzavalo
     
  9. GreenmesteR

    GreenmesteR Törekvő

    Köszönöm!
     
    -BombadilToma- kedveli ezt.
  10. Sziszbenk

    Sziszbenk Utánpótlás-írogató

    boldog karácsonyt
     
    babar.bandesz kedveli ezt.
  11. Sziszbenk

    Sziszbenk Utánpótlás-írogató

    Hajrá
     
    babar.bandesz kedveli ezt.
  12. Sziszbenk

    Sziszbenk Utánpótlás-írogató

    Majd közben a leptokkal főzünk,,,,,A vendégek jönnek jaj a Farmom.......nem volt elég nyáron az élő ...
     
    nagymami2 kedveli ezt.
  13. hagnes534

    hagnes534 Fórum mestere

    Sziasztok!
    Valami ötlet, hogy lehet gömböt szerezni? Emiatt teljesen elakadtam, ha így adja, akkor egy hétre itt ragadok. Próbáltam Pannikkal, kevesebb jött. Nulláztam krókusszal, alig jött több és igen drága ennyi szupertápot elpocsékolni.
     
    cicimsincs és babar.bandesz kedveli ezt.
  14. bigbrandy

    bigbrandy Járnitanuló

    Sziasztok! Honnan lehet szerezni további ezüst kulcsokat, koreai fenyőt, meg ezeket a piros fejű csirkéket? Az 5 kezdő kulcs megvan.
    Illetve a kvízkérdésekre a válaszokat hol találom?
     
    Utoljára szerkesztett: 21.12.25
  15. Ganéj1

    Ganéj1 Fórum nagymestere

    260db megszerzéséhez ez csak egy lehellet.
     
  16. monika6767

    monika6767 Törzsjátékos

    Sziasztok, kiraktam egy vadasba galambokat, 2 db gömb jött. Hiúzokat várom lassan...
     
  17. mini76mini

    mini76mini Törzsjátékos

    Szia. A Gazdaboltban nálam nincs kardinálispinty. Te, hol láttad? Most olvastam, hogy nincs a gazdaboltban. köszi
     
    Utoljára szerkesztett: 21.12.25
  18. Zsuzsi-Nagyi

    Zsuzsi-Nagyi Járnitanuló

    Sziasztok!
    Köszönöm a sok infot és mégis kérdésem lenne, :) hány db magyal kell?
    Most majd 20 ezrem van, de nem találtam sehol.. :( :music:
    Köszönöm a választ és kellemes készülődést karácsonyra és sikeres eventet mindenkinek!
    NAGYON BOLDOG KARÁCSONYI ÜNNEPEKET KÍVÁNOK NEKTEK ÉS SZERETTEITEKNEK! :inlove:
    Zsuzsi
     
    Sali~*.* kedveli ezt.
  19. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Swartsch, Fuhur, feki13 és még 1 ember kedveli ezt.
  20. mini76mini

    mini76mini Törzsjátékos

    Szia. Az ezüst kulcsot mi adja?
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.