Oázis

Kategória: 'Törzsasztal', témanyitó: Imi*, témanyitás ideje: 21.7.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Most még poén, de évek múlva nem lesz az. :) Köszönöm én is a játékot. :)
     
  2. _Ilona49_

    _Ilona49_ Fórumfelvigyázó

    Szervusztok!
    Sajnos a valósban leszakadt az ég a földre. Le kell mondanom a szép farmépítő tervemről.
    Idejövetelem is bizonytalan.
    Azért szavazok
     
    Baby72, Ms.AbyZu, zsani_apja és 3 más kedveli ezt.
  3. Swartsch

    Swartsch Fórumgróf

    Köszönöm szépen én is, h ma is együtt játszottunk! :)
    Jó éjt, szép álmokat Mindenkinek! :)
     
    Baby72, _Ilona49_, Sali~*.* és még 1 ember kedveli ezt.
  4. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Nem biztos. Nekem pl. még mindig nem kell festetnem és nagyon dús a hajam. A fodrászom mondta, ne is álmodjak szép ősz hajkoronáról. Mert már nem lesz az, sőt ritkulni sem fog.:)
     
    Ms.AbyZu, _Ilona49_ és zsani_apja kedveli ezt.
  5. juhúú

    juhúú Járnitanuló

    Szia!
    Akkor te a ritka szerencsések közé tartozol. Persze, ha ez annak mondható. :D :p
     
    -gyöngy-581, Baby72, Ms.AbyZu és 2 más kedveli ezt.
  6. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Szia Apja!

    Úgy látszik, nálam a gének dolgoznak rendesen. Van, amit az ember szeretne, és van, amit a természet intéz helyette.:)

    Egy kis fejtegetni való:
    Csendben dolgoznak, nem kérdeznek,
    mégis rajtad látszik minden döntésük.
    Nem te választottad őket,
    mégis a tükörből ők néznek vissza.
    Néha dús haj, néha kopasz fény,
    néha kék szem, néha barna,
    és ha jól sikerül, azt mondják:
    „Na, szép munka volt – látni rajta őket".
    Dórika!:inlove:- ugye minden rendben? - hiányzol, de a lényeg, hogy gyógyulj, és teljes erőbedobással jöjj vissza közénk.:)
     
    Ms.AbyZu, juhúú és Swartsch kedveli ezt.
  7. vízöntő

    vízöntő Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Ne unatkozzatok du,
    Képrejvények:
    1. 7694b408c48045419914e774cfb50930_46zenevágott.png Egy kis zenei Tudás. 2. 1keprejtvenykvizágyneművágott.png Egy mondat.
    3. a close-up of a joyfmajomvágott.png szólás 4. nighttime scene withsötétben a tehenekvágott.png szólás.
    5. egy szénakazal előtttűtvágott.png szólás.
    *********
    1.Mi az emberi test legnagyobb szerve?
    2.Hány játékos van egy vłzilabda csapatba?
    3.Hány szíve van egy polipnak?
    *******
    Aki ért a zenéhez:
    Egy zeneműnek a tempóját, dinamikáját és általános jellegét gyakran egy szóval jelölik.
    1 Mit jelent a zenében:piano
    Forte
    Mezzopianó
    Mezzoforte
    Largo
    Vivace
    crescendo
     
    Utoljára szerkesztett: 28.1.26
    Baby72, Swartsch és kukori80 kedveli ezt.
  8. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Jóóó reggelt.
    Szia.
    1. ré
    2. ágyneműtartó
    3. örül, mint majom a farkának
    4. talán : megtelt, mint a hold
    5. tűt keres a szénakazalban
    6. bőr
    7. 7
    8. 3

    Dóriiiii, hol vagy?
     
    Swartsch, cili53 és Sali~*.* kedveli ezt.
  9. vízöntő

    vízöntő Fórum admirálisa

    1 jó 2 nem3 jó 4 nem 5jó 6 jó 7 jó 8 jó
     
    kukori80, Baby72 és Swartsch kedveli ezt.
  10. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Sziasztok! Erzsike
    halk, finoman játszva
    hangosan, erőteljesen
    közepesen halk
    közepesen hangos
    Ezek a hangerőre vonatkozó jelzések.
    közepesen hangos
    Tempóra (sebességre) vonatkozó jelzések
    nagyon lassan, szélesen, méltóságteljesen
    élénken, gyorsan, szinte „élettel telve”
    Dinamikai változás
    crescendó fokozatos hangerő-növekedés, egyre hangosabban.
    Már vettem víztartályokat, köszönöm szépen!:);)
    [​IMG]

    Sötét mint az éjszaka.:D
     
    Ms.AbyZu, kukori80, Swartsch és még 1 ember kedveli ezt.
  11. vízöntő

    vízöntő Fórum admirálisa

    Jók a megfejtések, a képregény nem jó
     
    Sali~*.*, kukori80, Baby72 és még 1 ember kedveli ezt.
  12. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Akkor megyek zenélni. ;)
    [​IMG]
    Hold a város felett.:)
     
    Utoljára szerkesztett: 28.1.26
    kukori80, Swartsch és cili53 kedveli ezt.
  13. vízöntő

    vízöntő Fórum admirálisa

    Hát ha ilyen könnyű volt akkor egy újabb
    Laura János mögött van, János meg Laura mögött Hogy lehetséges ez?
     
    Ms.AbyZu, kukori80, Baby72 és 2 más kedveli ezt.
  14. cili53

    cili53 Fórumfelvigyázó

    Háttal állnak egymásnak:)
     
    GA-BI-O-Farm, kukori80, Baby72 és 3 más kedveli ezt.
  15. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    [​IMG]
    Sötétben minden tehén fekete.
     
    Sali~*.*, feki13, GA-BI-O-Farm és 6 más kedveli ezt.
  16. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Dóri jön majd nemsokára beköszönni:).
     
    Sali~*.*, GA-BI-O-Farm, cili53 és 3 más kedveli ezt.
  17. vízöntő

    vízöntő Fórum admirálisa

    jó a megfejtés
    ez a jó megfejtés
     
    Sali~*.*, GA-BI-O-Farm, cili53 és 4 más kedveli ezt.
  18. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia Toma. Ezt nem tudod véletlenül? Most olvasom, hogy ez egy mondat. :D Annyira belement az agyamba az ágyneműtartó, hogy nem megy ki. :D
    [​IMG]
     
    Sali~*.*, GA-BI-O-Farm, cili53 és 2 más kedveli ezt.
  19. kmandy

    kmandy Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!
    Kettő talányosból, mind a kettő csonka béka lett...ikrek xD:D
     
    Ms.AbyZu, Sali~*.*, GA-BI-O-Farm és 8 más kedveli ezt.
  20. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szerintem is ágyneműtartó. Ha mondat kell: Az ágy nem ű-tartó. :D
     
    Sali~*.*, GA-BI-O-Farm, Swartsch és 3 más kedveli ezt.