Oázis

Kategória: 'Törzsasztal', témanyitó: Imi*, témanyitás ideje: 21.7.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. SnéDóri

    SnéDóri Fórum félistene

    Szia Banda :) Megcsináltam! Hülyén hangzik, de büszke vagyok magamra. Kaptam engedélyt laptopozni, de néhány percnél nem bírok még többet. Így sajnos nem tudlak benneteket visszaolvasni, bár nagyon szeretném, de majd ha már rendben leszek.
    Szeretném mindenkinek megköszönni a bátorítást, aggódást, jótanácsot, de legfőképpen a szeretetet így ismeretlenül is. Tényleg sokat jelent. Hiányzik hogy nem tudok itt lenni, de most fontosabb hogy rendben legyek. Majd bepótoljuk ígérem. Ti is, mindenki vigyázzon magára, Nem veszekedni, jól viselkedni én meg sietek vissza.
    Szeretettel ölellek benneteket, (persze csak aki megérdemli :) ). Mondjuk hogy ezt zölddel írtam.
    Ennyi telik most tőlem, többszöri nekifutásra. A jó dekorokat tartogassátok amíg jövök. Addig jó a taliga is nyereménynek :D
    Puszi pacsi :inlove::music:
     
    Imi*, Ms.AbyZu, Sali~*.* és 8 más kedveli ezt.
  2. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    :D:D:D
    Várok egy kicsit, hátha megfejti valaki, utána megkérdezem a rejtvény gazdáját. Addig nem feküdhet le, amíg nem mondja meg. :D
     
    Sali~*.*, GA-BI-O-Farm, Swartsch és 2 más kedveli ezt.
  3. csigusz10

    csigusz10 Fórum-zöldfülű

    Szia!
    Nekem csak az egyik lett, akkor ő egyke lett xD:p
     
    Sali~*.*, GA-BI-O-Farm és Kuzdern kedveli ezt.
  4. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia. Ezt a képet nem tudjuk megfejteni, úgyhogy szabad a gazda ;)
    [​IMG]
     
    Sali~*.*, Baby72 és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  5. Swartsch

    Swartsch Fórumgróf

    Sziasztok! :)

    Genetika / gének
     
    Sali~*.* és _Ilona49_ kedveli ezt.
  6. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Van egy megfejtésem. Ez nyilván egy jó gazdi hozzáállása a kutyájához. A tenyerén hordozza űt, de nem engedi az ágyába. :D
     
    Sali~*.*, _Ilona49_, Baby72 és 3 más kedveli ezt.
  7. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    :D:D:D
    Nekem is van: Az ágy alatt nem lehet űt tartani.
    Az egyenlőségjellel lehet valami, hogy nem egyenlő.
     
  8. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Át üt a lepedő :D
     
    Sali~*.*, _Ilona49_, Swartsch és 2 más kedveli ezt.
  9. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Akkor komoly baj van. Gumilepedő még lehet megoldás.:D;)
    Jó éjt!
     
  10. _Ilona49_

    _Ilona49_ Fórumfelvigyázó

    "Ki mint veti ágyát, úgy alussza álmát."

    Mosolygós szép estét,rózsás álmokat......megyek szavazni,
     
    Ms.AbyZu, zsani_apja, Swartsch és 3 más kedveli ezt.
  11. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Jó reggelt, szép napot kívánok Mindenkinek!
    Szia Mónika!:inlove:
    Köszönöm a megfejtést, a játékodat. Igen, nyertél. ;)
    Szia Dórika!:inlove:
    Örülök az örömödnek, jó hogy kukucskáltál kicsit. Gyógyulj, tedd amit az orvosok javasoltak! Okos legyél, pusszantás. ;):)
     
  12. vízöntő

    vízöntő Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Ezer bocs és egy anya medve!!!!!
    Vicces rímelő bocsánatkérés rejtvényhez 2026. 01. 29. 9_28_22.PNG
    *********
    1. vágott.png

    2. kétpaneles színes ilvakvágott.png

    3. Egy nő áll, két kézzrongyvágott.png

    4. anatomically inspireerővelvágott.png

    *********

    5.Nincs keze se lába de a kert kaput kitárja,
    6.Sétál ő botja nehéz, vajon ki lehet ez a merész
    7.Kerek vagyok mint a labda, fogyasztanak száz ablakba.
    Nyersen esznek, főzve is, télen is és nyáron is
    Saláta és leves is, megisszák a vérem is.
     
    Utoljára szerkesztett: 29.1.26
  13. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Jóóó reggelt, szia. Kösziiii. :) Éjszaka a rejtvény ágyában aludtam, hátha megszáll az ihlet. :D
    1. több nap, mint kolbász
    2. vakok között félszemű a király
    3. nem tudom, hogy a kislány mit tart a kezében, zsebkendőt?
    4. izomagy
    5. szél
    6. fogalmam sincs :D
    7. paradicsom
     
    Sali~*.*, _Ilona49_, zsani_apja és 2 más kedveli ezt.
  14. vízöntő

    vízöntő Fórum admirálisa

    4 nem jó a többi jó, a 3.. egy rongydarab
     
    zsani_apja, Swartsch és kukori80 kedveli ezt.
  15. Sagittarius69

    Sagittarius69 Fórum admirálisa

    Szia!

    3. rongyrázás
    6. kötéltáncos
     
  16. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia.
    Óóóó, gratulálok. A kötéltáncosra nem jöttem volna rá.
    A 4-es nem lett jó, nem tudod véletlenül?
     
    Sali~*.*, GA-BI-O-Farm, zsani_apja és 2 más kedveli ezt.
  17. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája

    Szia!

    Szerintem többet ésszel mint erővel. De az is lehet, hogy nem.
    Egyébként jókat kacagok biznyos megfejtéseken, köszi az özletgazdának.:D
     
    Kuzdern, Sali~*.*, GA-BI-O-Farm és 4 más kedveli ezt.
  18. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia. Ez lesz, kösziii. :)
     
    Sali~*.*, GA-BI-O-Farm, _Ilona49_ és 4 más kedveli ezt.
  19. vízöntő

    vízöntő Fórum admirálisa

    Jók a megfejtések
    Örülök hogy elő kerültél Imi:inlove:
     
  20. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Melyik az ABC utolsó betűje?
    ABCDEF
    GHIJKL
    MNOPQ
    RSTUV
    WXYZ,ZS
     
    Sali~*.*, GA-BI-O-Farm és Swartsch kedveli ezt.