Varázslóinasok farmos pletykapartija

Kategória: 'Pletykaodú', témanyitó: Merilin, témanyitás ideje: 8.5.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. farmerSS

    farmerSS Fórumőrült


    Szia

    Ma reggel azon gondolkodtam, hogy miért kell nekünk 2 féle békát is tenyésztenünk, amikor ezer + 1 féle-fajta állat van már a játékban.
    Beütöttem a gugliba, hogy mi a különbség a béka és a varangy között és a válasz kicsit fejbe csapottxD
    AI szerint a varangy nem is tud ugranixD

    AI-alapú áttekintés
    A béka és a varangy közötti legfőbb különbség, hogy a békák (különösen a valódi békák) bőre nyirkos és sima, hátsó lábuk hosszú az ugráshoz, míg a varangyok bőre száraz, szemölcsös, testük zömökebb, és inkább mászva közlekednek, nem ugrálnak. A varangyok a szárazföldön, a békák inkább víz közelében élnek.
     
    barbi021951, vihence, Szofi1324 és 5 más kedveli ezt.
  2. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Ebbe a játékban a csiga sem puhatestű:p
     
    Baby72 kedveli ezt.
  3. Sagittarius69

    Sagittarius69 Fórum admirálisa

    Szia!

    Merilin ugrálóst írt, így akkor a varangyot kizárhatjuk.
    Az erdei macska vagy a párducmacska is nagyot ugrik.
    Botsáska vagy imádkozó sáska is jöhet, azok ugranak.
    Sáskajárás közben is ugranak. :)
    [​IMG]
     
    miniowl és Bokicska-völgy kedveli ezt.
  4. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Ez pusztán attól függ, hogy Merilin jóskönyvében benne volt-e, hogy a varangy nem egy ugrándozós fajta... ;)
    Azt én is tudtam, hogy száraz a bőre meg nem vízben él, de azt már nem, hogy nem nagyon ugrál...
     
    tyutyika2005, maszilva, jucus100 és 9 más kedveli ezt.
  5. Sagittarius69

    Sagittarius69 Fórum admirálisa

    Ez kiderül a következő írásakor vagy annak a hiányakor.
     
    jucus100, vihence, Bokicska-völgy és 3 más kedveli ezt.
  6. Csipekuszi

    Csipekuszi Fórum-zöldfülű

    Róka?8)
     
    varga1234 és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  7. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    :eek:o_O
    :eek:o_O
    volt róla szó hogy lompos farka van az ugrálónak:eek:o_O
     
    varga1234, Szofi1324 és bambi43 kedveli ezt.
  8. szeva50

    szeva50 Rutinos

    Lompos farka van a mókusnak is, és ugrál.
     
    varga1234 és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  9. Sagittarius69

    Sagittarius69 Fórum admirálisa

    Lehet, hogy mégis a kenguru lesz.
    Tegnap beraktam több ólnak a képét is és a kedvenc német játékosunk reagált rá, kirakott szitakötőt, varangyot, de a kengurunál is láttam. Tettem be még több képet is, mert szeretem, ha szorgalmas, de a kengurunál még mindig kitart, bár drágán adja, 9999-ért.
    A kenguru számomra azért egy kicsit meglepő, abból nincs színes sem, ellentétben a muflonnal, mert abból már lett színes is és ugrálni is szokott.
    Jöhet a muflon!
    [​IMG]
     
    .sylvia72. és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  10. Spanlotus776367

    Spanlotus776367 Fórumlakó

    Sziasztok!

    Ugráló állat? Az összes tud ugrani, a tó partjáról beugrik a vízbe és ennyi :)
     
  11. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    A muflonnak nincs terményese.... persze ez nem kizáró ok... mert majd lesz ha kupiba készül...
     
  12. Sagittarius69

    Sagittarius69 Fórum admirálisa

    A varangynak sincs.
    Viszont a kenguru bokszol.
    Már megint ez a kenguru.
     
    vihence és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  13. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Aminek nincs majd építünk... Vagy bokszkesztyűt gyártunk..:p
    Pajta fala gumiból van,,, semmi nem feleslges amit beleteszünk...8)
     
    Utoljára szerkesztett: 3.2.26
  14. Sagittarius69

    Sagittarius69 Fórum admirálisa

    Hmm.
    Hmmmmm.
    Jó nagy pajtád lehet, de az enyémben egy olyan sincs és a piacon sem lelek.
     
  15. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    sok van a piacon... az ára sem eget rengető... :D szóval a piac kivár... ;)
    Lehet itt is be kellene vezetni az ismertető nélkül érkező tenyésztéstxDxDxD
     
  16. Sagittarius69

    Sagittarius69 Fórum admirálisa

    Látom, már te is ugyanarra gondolsz. Bokszkesztyűm az van sok, ki szoktam tenni a gyárakat, ha terményes ólak napja van, bár az is lehetne hosszabb időtartamban is.
     
  17. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Te piacra termelsz... így érthető:music:
     
  18. Sagittarius69

    Sagittarius69 Fórum admirálisa

    Dekorozok, a tp meg nem piacképes.
    Emiatt néha kihasználom a terményes ólak napját.
    Piacra nem sok jut, talán pár ezer darab.
     
    -Holdfeny-. kedveli ezt.
  19. Bokicska-völgy

    Bokicska-völgy Járnitanuló

    Komodói sárkány / varánusz/- bahás hüllő ...esetleg?:D
     
  20. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    A tp érdekes egy jószág... Kezd elmúlni a varázsa;) De még nem látom az egyéb dolgot ami kiváltaná...
    Talán ha jön gyopárra valami...:music:
    Érdekes tipp... bár inkább lomhán vánszorog mint ugrik... ;)
     
    achmed1122 kedveli ezt.