Kérdések, amikhez nem találtál topicot (Általános témák részleg)

Discussion in 'Segítség archívuma' started by Othep, Jul 21, 2017.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Sylja

    Sylja Fórum ezredese

    Szia!
    Nincs leírás, ez egy titkos meglepetés-feladat.
    A csevegőjét itt éred el:
    Valami titkos a Játékban
     
  2. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    erre a kérdésre kaptál már Kollégámtól választ, 1 héttel ezelőtt (13. oldalon).
    <<ITT>> találod.
    Nincs újabb információnk a témában, de ha figyeled a Központi híreket, akkor Te sem fogsz lemaradni a felhők érkezéséről. Attól mert többször megkérdezed (naponta megkérdezitek), nem fognak előbb ideérni.

    Ha nem találsz vissza a korábbi kérdéseidhez, akkor használd a Fórum bal felső sarkában az Értesítések részt, rákattintva láthatod, hogy kik válaszoltak Neked, s a zöld szövegre kattintva egyből a válaszhoz jutsz.
    upload_2026-2-3_19-55-20.png

    Másik megoldás, hogy a Keresőbe beírod a neved, s így megkapod találatként a saját bejegyzéseidet:
    upload_2026-2-3_19-56-37.png

    Vagy a Nevedre kattintva a jobb felső részen, a listában kiválasztod a "Hozzászólásaidat":
    upload_2026-2-3_19-57-24.png

    További jó játékot!
     
    Luminary likes this.
  3. andika84

    andika84 Utánpótlás-írogató

    a megrendendelést hova kell pakolni?
    mi ért nem írja mit és hova érti?
    beraktam két helyre nem arra gondolt!
    köszönöm!
     
  4. Sylja

    Sylja Fórum ezredese

    A megrendelők pl. Tig Rincs, Ara Croft, Vuk Viki, ...

    Elérhetők:
    - Gazdakörből
    - Tanyaházból
    [​IMG]

    - Bal oldali menüsorból

    [​IMG]
    Szezon alatt a szezonos ablakból is elérheted őket.
     
  5. feki13

    feki13 Fórum admirálisa

    Sziasztok!

    Altatom a fákat több területen, ma frissült a prémium előfizetésem. Mindössze annyi a kérdésem, hogy az automata megújító funkció megszakítja e az altatást? Nekem ez pont az altatott hét közepére esik. Vagy nyugodtan hagyhatom és a szokásos vasárnapi ébresztésnél számolni fogja múlt hét vasárnaptól kezdve?
     
  6. Atix7

    Atix7 Fórum-zöldfülű

    Szia! Meg tudod mondani, hogy mi lett ennek a meglepetés titoknak a jutalma? Köszönöm.
     
    Sylja likes this.
  7. h.mate

    h.mate Junior szaki

    Sziasztok ! Érdeklődni szeretnék , hogy mikor kapjuk meg a 2025-évi a havi rackó ajándéka után a felhősort ? Vagy Én nem vettem eddig észre . Előre is köszönöm a választ !
     
  8. gréta201105

    gréta201105 Fórummogul

    titkos meglepetés feladathoz összegyűltekkel ami nem lett beadva azok hová lettek
     
  9. Sylja

    Sylja Fórum ezredese

    Szia!
    A Kémengedélyekért a Farmárudában lehetett kiváltani különböző dolgokat: ládák, szupertáp, party pörgetés, dekorok, drakula papagájfészek ...
     
  10. andika84

    andika84 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!
    párducmacskát hol tudok beszerezni?
    köszi!
     
  11. *Zinnia*

    *Zinnia* Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia!
    Nincs információnk arról , hogy pontosan mikor érkezik hozzá felhő. Kövesd a hivatalos bejelentéseket, s nem maradsz le róla.
     
  12. dusmáta53

    dusmáta53 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok ! Segítséget szeretnék kérni , mivel a bolt helyén a dekoráció jelenik meg így nem tudok vásárolni. Előre is köszönöm .. dusmáta53 ID :12722207
     
  13. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    nincs gyakorlati tapasztalatunk ebben a kérdésben. Továbbítottuk, választ még egyelőre nem kaptunk.
    Amint kapunk, hozni fogjuk.
    Türelmedet köszönjük!
     
    feki13 likes this.
  14. *Zinnia*

    *Zinnia* Forum Moderator Team Farmerama HU

    Kuzdern and Dolphin like this.
  15. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    részben visszaváltásra kerültek a Titkos eventhez tartozó kellékek, amit nem váltottak vissza, az a Pajtádban van az Egyéb fülön.
    További jó játékot!
     
  16. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    mit értesz az alatt, hogy a bolt helyén dekoráció jelenik meg?
    A Bolt a Gazdabolt a Városban:
    upload_2026-2-4_17-48-56.png

    De a bal oldali menüsorból is eléred a Piros kosár alól: innen megnyitva a Növények vásárlását nem érzékeli a Városi projektek rendszer, vehetsz pl. Bájitalt is.
    upload_2026-2-4_17-50-16.png

    Ha nem erre gondoltál, akkor kérlek, pontosítsd a problémádat.
    További jó játékot!
     
  17. giardino78

    giardino78 Járnitanuló

    Sziasztok! Szeretném megkérdezni, hogy a Rackó ajándékokhoz, amiket havonta kapunk a belépések után, mikor érkezik a paszuly. Tud-e valaki erről valami infót. ha jól emlékszem az elmúlt években januárban megkaptuk.
    Köszönöm a választ.
     
  18. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    pár hozzászólással feletted ma már adtunk ebben a témában választ (#394). Érdemes pár hozzászólást mindig visszaolvasni, mielőtt új kérdést írunk (lásd Fórumszabályzat).
    Neked is csak ennyit tudunk írni: nincs információnk a témában, de ha figyeled a Központi híreket, akkor Te sem fogsz lemaradni a felhők érkezéséről. Attól mert naponta megkérdezitek, nem fognak előbb ideérni.
    További jó játékot!
     
  19. DufekÁdám

    DufekÁdám Aktív író

    Kedves Dolphin!

    Köszönöm a kedves és részletes kioktatást.
    Nem, nem felejtettem el, hogy már kérdeztem, de mivel én nem tudom egész nap a farmot bújni (naponta rajta vagyok, de csak percekre), félek, hogy úgy jön az információ, hogy elsiklok felette.
    Köszönöm,
    Ádám


     
  20. andika84

    andika84 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!
    Hogy todom a víztartályt és a trágyadombot növelni?
    Köszi!
     
Thread Status:
Not open for further replies.