Visszajelzés Gyopárvölgy

Discussion in 'Visszajelzés a játékról' started by Kiwi, Dec 6, 2022.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. Pokimoki72

    Pokimoki72 Fórumgróf

    Szia.
    Szintén zenész...
    Ezek szerint voltak olyan játékosok akiknél visszaváltották???
    Kétlem...
     
    -ágianyu33-, feki13 and farmerSS like this.
  2. Rizstej

    Rizstej Fórum nagymestere

    Nálam az erdő ilyen átlátszó :cry:xD
     
    apumbiapa likes this.
  3. feki13

    feki13 Fórum admirálisa

    Szia!

    pontosan, elegen vagyunk a fórumon ahhoz, hogy legalább egy valai jelezte volna, hogy megkapta. Útálom a kamu dumát, ha még ezzel át is pallantanak végképp....>:(
     
    Swartsch, levi5 and farmerSS like this.
  4. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    S akinek áll a számlálója... annak túrót a fülébe:music::mad:
     
    farmerSS likes this.
  5. farmerSS

    farmerSS Fórumőrült

    Mi is kaptunk abból a túróból :mad:

    Nem tudom mit mókolnak dél óta a gyopáron, de szinte látatlanba aratom a fákat, növényeket...:oops:
     
    Swartsch, Sali~*.* and -Holdfeny-. like this.
  6. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Kíváncsian várom mi jön...:music: De a hiba hegyeket utálom... a láthatatlan fák egy vicc... a vizes - elárasztott földterületek szintén...:mad:
     
    borderland57 likes this.
  7. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Boccio71 and Samborg like this.
  8. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Baby72 likes this.
  9. kloszági

    kloszági Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!
    Kiváltottam a gyopárost. Kipróbáltam de nagyon nem tetszik. Eddig csak simán ignoráltam a térképen, de amióta bejött a városi projekt, azóta kifejezetten bosszant. Hiszen minden napra betesz legalább egy feladatot a gyopárosra amin én nem kívánok játszani. Így már azt is bukom miatta... lehet valahogy a gyopárost kikapcsolni? "visszacsinálni"?
    Egyre kevesebb kedvem van így játszani.
    Van erre megoldás?
     
  10. apumbiapa

    apumbiapa Fórum biztosa

    Szia!

    Sajnos visszváltásra nincs lehetőség.
     
    kloszági and -gyöngy-581 like this.
  11. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Szia :)

    Van amikor már azt sem tudom, hol vagyok o_O

    Mondjuk az áradás után várható volt, hogy a gaz is előbújik :wuerg::cry:xD

    [​IMG]
     
  12. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Jött egy felugró ablak a 4500Atp és 10000 csp-ről... bekocogok a gyopárra... naháááááát jóváírták a kapott összeget a zőőőd csíkon.. a csp- ről fogalmam sincs....
    Frissítek és eltűntxDxDxD:cry: a jóváírt Atp.... Ez már szánalmas8)
    Nem érdekel, mert játszani jóóóó, de a korrekt tájékoztatást elvárom...;) - elvárnám...:p
     
    varga1234, Galadriel and GA-BI-O-Farm like this.
  13. Galadriel

    Galadriel Mindentudó orákulum

    Szép estét
    Végre elértem a 40. szintet, de nem tudom megnyitni a Napraforgódombon a következő területet. Pedig ezért csinálom egyáltalán a völgyet. Mit néztem be?
     
    farmerSS, -Holdfeny-. and Kuzdern like this.
  14. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia
    Frissítés talán segít... 8)
    ha nem akkor a hiba topikba írj;)
     
    Galadriel likes this.
  15. varga1234

    varga1234 Fórum bárója

    Jó reggelt a varga1234 farm Szeretném megkérdezni hogyy nállam a jóváirás megtörtént ID:1484928 KÖSZÖNÖM
     
    Galadriel likes this.
  16. borderland57

    borderland57 Fórum nagymestere

    Ahogy látom, nem csak nálam láthatatlanok a mezők a gyopáron, van valami általános hibajelentés erre, vagy egyedileg kell kezelni?

    borderland57 ID1817561
     
    benedekbobe63 likes this.
  17. apumbiapa

    apumbiapa Fórum biztosa

    Szia!

    Ha a felugró ablak megjelent a jóváirt adatokkal akkor igen megkaptad, ez a tegnapi nap folyamán mindenkinél megtörtént. De ha nem emlékszel akkor menj egy segítségkérő topikba és ott megnézik neked.
     
    varga1234 likes this.
  18. Galadriel

    Galadriel Mindentudó orákulum

    Köszi, de sajna semmi változás. Ezzel kezdtem, meg persze a takarítással. Írtam a Hibák, bug-okba...
     
    -Holdfeny-. and Othep like this.
  19. gébril70

    gébril70 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! gébril70 farm ID: 8747417 Nálam még mindig nem történt meg a jóváírás. Napi szinten kibe kapcsolgatok,de semmi. Mi lehet z oka?
     
  20. Jula39

    Jula39 Járnitanuló

    Sziasztok Gazda: Jula39 ID: 4160434 én se vettem észre a jóváírást, felugró ablakra se emlékszem.