Minden egyéb kérdés ide

Discussion in 'Segítség archívuma' started by mamarygen, Oct 30, 2015.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    A játék naplója szerint csak 1 Baha-vadasparkkal rendelkezel.
    Ha, a vadasparkot máshová helyezed ki, akkor értelemszerűen nem tudja azt az egyet visszatenni a korábbi, mentett helyére.
    Ha, konkrétan emlékszel, hogy neked kettő volt, akkor próbáld beazonosítani, hogy mikor szerezted a másodikat.
    Köszönöm.
     
    -ágianyu33- and *Zinnia* like this.
  2. picur.csini

    picur.csini Utánpótlás-írogató

    Én erről beszélek.A bal felső sarokba volt.Vissza rendezéskor nem helyezi vissza.
     

    Attached Files:

    Last edited by moderator: Mar 4, 2026
  3. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Egy darab Vadaskerted van. Ezt az egy darabot kihelyezted a Zuhatagok szigetére. Amikor elmentetted a területet, akkor még a Bahán volt kitéve. A farmvisszarendező próbálta kitenni, de nem találta; hiszen csak azt tudja kitenni, ami ott van a raktáradban.
     
  4. fraudragon

    fraudragon Fórum bárója

    Amikor learattam az ólakat,49 rendőrszalagot kaptam.A szomszádok küldtek 5 db-ot. 54 azalagnak kellene lennie,de ugyanúgy 49 van.Már frissítettem is.ID:8329699
     
  5. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    2026-02-26 14:27:33 kor arattál a Szédült szántón, 42 darab felröppenőt kaptál.
    A szomszédoktól 7 darabot kaptál a délután folyamán:
    upload_2026-2-26_20-58-20.png upload_2026-2-26_20-58-55.png

    A jelenlegi készleted 49 darab.
    Mindent megkaptál ami a játék naplójában szerepel.

    További jó játékot!
     
  6. marcsi5556

    marcsi5556 Kivételes tehetség

    Szia.Vásárolj valamit a boltba azt hol?
     
  7. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Vásárolj vizet, vagy Bájitalt. Azt elfogadja a rendszer biztosan.
    Sok sikert!
     
    marcsi5556 likes this.
  8. marcsi5556

    marcsi5556 Kivételes tehetség

    Köszönöm szépen.További szép napot.
     
    Luminary likes this.
  9. piros53

    piros53 Fórumprofi

    Vásárolj a boltban.Akkor hova menjek ?
     
  10. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Oda, ahol Csengőpengőért tudsz vásárolni.
    Vegyél vizet, bájitalt - ezeket elfogadja a rendszer.
    Sok sikert!
     
  11. ZKI.Rt

    ZKI.Rt Utánpótlás-írogató

    Szép napot :))
    Kb. egy hete szintet léptem a gyopároson, 38-ról 39-re. Alice Gamsbart még nem érzékelte, lassan számol :))
    Azóta több belépés történt, de nem változik semmi.​
    Szia!
     
  12. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Farmév és ID szükséges, hogy segíteni tudjak.
    Köszönöm.
     
  13. ZKI.Rt

    ZKI.Rt Utánpótlás-írogató

    Szép napot :))
    Kb. egy hete szintet léptem a gyopároson, 38-ról 39-re. Alice Gamsbart még nem érzékelte, lassan számol :))
    Azóta több belépés történt, de nem változik semmi.
    Szia! Köszönöm, Pótlás :Gazda: zki.rt ID: 14590639
     
  14. Csiziee

    Csiziee Törzsjátékos

    Sziasztok! Várható a hétvégén BabyBoom akció? Ott gyűjteném a felröpiket, ha lesz!
     
  15. Sylja

    Sylja Fórum ezredese

    Luminary and -ágianyu33- like this.
  16. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Köszönöm az adatok pótlását.
    Egy KI/BE-lépést követően átveheted a teljesítésért járó jutalmadat.
    upload_2026-2-27_12-15-28.png

    További jó játékot!
     
  17. gyongyos58

    gyongyos58 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni, mert egy hete a bejelenkezés után nem reagál a játék .Előre is köszönöm! gyongyos 58 ID 21371638
     
  18. kigyo51

    kigyo51 Fórum nagymestere

    Sziasztok!

    Az imént kaptam 25 db Parti pörgetést, feltételezem a szomszéd ajándékozás esemény kapcsán. Sajnos a felugró ablakban mindenféle hieroglifák jelentek meg, vagyis nem értelmes szöveg, hanem a játékprogram puffer utasításai, vagy hasonló angol szöveg. Sajnos nem mentettem le a felugró ablakot, így nem tudom kitől kaptam az ajándékot, és így nem tudom megköszönni. / és így esetleg udvariatlannak fogok látszani önhibámon kívül./ Kérem nézzétek meg, kitől kaptam ezt az értékes ajándékot. Kliensen játszom, ma délelőtt takarítottam a gépemet, Ccleannerrel, és iObit Advanced Systemcare karbantartó programokkal. Ja, és mellesleg a napi ajándékozásnál sem jelennek meg, hogy mennyiből gazdálkodhatok még. Ott is hasonló a megjelenítési hiba. /Prémium+ gazda vagyok/

    Gazda: kigyo51
    ID:16990724

    A napi ajándékozás ablaka.:
    https://farmgazdak.hu/kepfeltoltes/images/2026/02/27/I52n.png
     
    Last edited by moderator: Feb 27, 2026
  19. Lizikertje

    Lizikertje Fórum biztosa

    Sziasztok! miért nem látom, hogy mennyi napi ajándékot küldtem el a szomszédoknak?
     
  20. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    A nagy méretű képet linkre cseréltem.

    Lehet, hogy időközben már te is olvastad a hivatalos közleményt, amit a központ kérésére tettünk közzé:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/steamjegy-eltávolítása-a-party-módról-kompenzáció-ajándékkód.27511/

    A 25 PP mellett egy ajándékkód is jár, ami hétfőn éjfélig ( 2026. március 2. (hétfő) 23:59 óráig ) beváltható.
    A kód: APOLOGIES és 10x Party pörgetés kerül jóváírásra.

    Az ajándékozási ablak hibájáról tud a központ, a javítás folyamatban van, addig is türelmedet kérjük.

    További jó játékot!
     
    kigyo51, Kuzdern and Sylja like this.
Thread Status:
Not open for further replies.