Minden egyéb kérdés ide

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 30.10.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    A központ tud a hibáról, a javításig türelmedet kérjük.
    Köszönöm.
     
    Lizikertje kedveli ezt.
  2. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Ellenőrizd kérlek az adatokat, mert ezzel a névvel és ID számmal nem találtam farmot.
    Köszönöm.
     
  3. kigyo51

    kigyo51 Fórum nagymestere

    Szia, köszönöm, igen közben értesültem a közleményről.
     
  4. petya2007

    petya2007 Fórum hercege

    Sziasztok

    Ha már töröltétek a steamjegyet a kerékről,akkor nem ártana a steamjegyet is törölni a detektívboltból-mert már ugye semmi értelme megvenni és nehogy valaki rákattoljon

    Amúgy nekem még mindig ott van a keréknél....
     
  5. Csiziee

    Csiziee Törzsjátékos

  6. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Ezt a Naptárban, az adott nap eseményénél láthatod. Holnapi akció, tehát a Mai nap eseményeinél még nem jelenik meg.
    A Fórumon az Eventek címszó alatt találod az összes, már meghirdetett eseményt.

    upload_2026-2-28_8-33-51.png

    Amit kaptál linket - Játékostársadtól - pontosan elvitt volna az ismertetőhöz, ha rákattintasz. A dátum a leírásban szerepel:
    upload_2026-2-28_8-37-27.png

    További jó játékot!
     
    -ágianyu33- kedveli ezt.
  7. Zsuzsikan

    Zsuzsikan Fórumgróf

    Sziasztok,
    Iroda szinten a 14-es mezőről miért nem tudok vajon átlépni a 8-as mezőre? A szükséges darabszám eventnövényből megvan. Köszi a választ :)
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 28.2.26
  8. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Nem kell beidézned másik játékosnak adott válaszomat, önállóan is felteheted a kérdésedet.
    Köszönöm, hogy áthoztad a csevegőből, sajnos ID-t és farmnevet itt sem adtál meg. Ezekre szükség van az ellenőrzéshez.
    Várom az adatok pótlását.
     
  9. Zsuzsikan

    Zsuzsikan Fórumgróf

    Igaz, bocsi! Zsuzsikan, ID: 51687563
     
  10. fraudragon

    fraudragon Fórum bárója

    Szép napot! A virágfestés a TP-n kívűl ad mást is?
     
  11. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Amíg pluszos, addig csökkenti az ólak érésidejét, utána már csak TP-t ad.

    Virágfestés (+)
    [​IMG]
    Érési idő: 20:00 óra
    Szükséges szint:
    3.
    Tapasztalatpont: szint szorozva 10.000 tp vagy btp a kihelyezéstől függően, valamint 10 órán keresztül 20%-kal csökkenti az állatos ólak érési idejét
    A speciális tulajdonságát elveszített dekor szint szorozva 125 TP/BTP-t ad.
    Learatható: 15-ször
     
    -ágianyu33- kedveli ezt.
  12. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Nem törölték teljesen, csak jelenleg Party pörgetéssel nem szerezhető.
    Vásárolni nem lehet jelenleg.
    Későbbiekben eventnyeremény lehet, a Szezonban is elő fog fordulni, illetve olyan eventekben lesz nyeremény, ahol nem lesz pl. felhőnyeremény.
    Gazdaköri feladatokban is várható jutalomként.

    A Közlemény még egyszer: https://board-hu.farmerama.com/thre...-a-party-módról-kompenzáció-ajándékkód.27511/

    Amúgy nem ''mi'' a Moderátorok és Adminisztrátorok töröltük a Steam-jegy ezen nyerési lehetőségét, hanem a Központ döntött így.
    Sem programozók, sem játékkészítők, sem döntéshozók nem vagyunk a Farmeramával kapcsolatban.
    Eventleírásokat, hirdetményeket készítünk, kérdésekre válaszolunk, és közvetítjük a Játékosok és a Központ közötti kommunikációt. :)
     
    kigyo51, vihence, Luminary és 3 más kedveli ezt.
  13. petya2007

    petya2007 Fórum hercege

    Üdv

    Nem akartam személyeskedni-ne haragudj :)
    Természetesen a játék üzemeltetőire gondoltam
     
    Luminary és Othep kedveli ezt.
  14. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Minden rendben, nem történt semmi. :)
     
    petya2007 kedveli ezt.
  15. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    A problémát továbbítottuk a Központba.
    Válaszukig szíves türelmedet kérjük. :)
     
    Zsuzsikan kedveli ezt.
  16. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Kihagytad a 15-ös csempét. Először azt teljesítsd. Majd a zöld nyilak vonalában tudsz továbblépni. 15>>9>>8
    ( Természetesen nem minden lépést jelöltem, csak a kérdéses mezőt.)

    upload_2026-2-28_11-52-23.png

    Sok sikert!
     
    Zsuzsikan és Othep kedveli ezt.
  17. Zsuzsikan

    Zsuzsikan Fórumgróf

    Okidoki, köszi szépen srácok! <3
     
    Othep kedveli ezt.
  18. fraudragon

    fraudragon Fórum bárója

    Valami gond van a játékkal... tegnap óta mutatja a malom,hogy van az eventhez lekevert 4 malomtermék,holott mindig felhasználtam.Most learattam az ólakat,1 db malomterméket tudtam lekeverni,így már 5 db ír a malom.Le is akartam játszani azt az 1 db-ot amit most kevertem,de nincs.Így aztán nem lehet haladni...egy másik topikban már megreklamáltam 6 ólat,amiket tegnap kitöröltem,ma újra kiakartam tenni,de nincs.Onnan is várom a választ.

    Lemaradt ID: 8329699
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 28.2.26
  19. Tündérke1983

    Tündérke1983 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!
    Segítséget szeretnék kérni. A Farmmunkásoknál mikor a kisablakban kiválasztom a Vetőgépet, akkor mostanában az történik, hogy nem nyitja a meg az ablakot, hogy tudjak ültetni. Átlépek másik területre vagy a bahamára ott sem mindig működik. Random. Ha kilépek és visszalépek, akkor rögtön működik. Aztán eltelik néhány perc és megint nem akar előjönni az ablak. Már töröltem a cookie-kat is. Mi lehet a baj?
    Tündérke1983 Farm ID: 9664034
    Köszönöm ha tudtok segíteni.
     
  20. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Elvittem ellenőrzésre a problémát.
    Amint lesz ellenőrzésre jogosult Kolléga szolgálatban, hozom a választ.
    Mivel hétvége van, ez hosszabb időt is igénybe vehet.
    Szíves türelmedet kérem. :)
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.