Minden egyéb kérdés ide

Discussion in 'Segítség archívuma' started by mamarygen, Oct 30, 2015.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    A központ tud a hibáról, a javításig türelmedet kérjük.
    Köszönöm.
     
    Lizikertje likes this.
  2. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Ellenőrizd kérlek az adatokat, mert ezzel a névvel és ID számmal nem találtam farmot.
    Köszönöm.
     
  3. kigyo51

    kigyo51 Fórum nagymestere

    Szia, köszönöm, igen közben értesültem a közleményről.
     
  4. petya2007

    petya2007 Fórum hercege

    Sziasztok

    Ha már töröltétek a steamjegyet a kerékről,akkor nem ártana a steamjegyet is törölni a detektívboltból-mert már ugye semmi értelme megvenni és nehogy valaki rákattoljon

    Amúgy nekem még mindig ott van a keréknél....
     
  5. Csiziee

    Csiziee Törzsjátékos

  6. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Ezt a Naptárban, az adott nap eseményénél láthatod. Holnapi akció, tehát a Mai nap eseményeinél még nem jelenik meg.
    A Fórumon az Eventek címszó alatt találod az összes, már meghirdetett eseményt.

    upload_2026-2-28_8-33-51.png

    Amit kaptál linket - Játékostársadtól - pontosan elvitt volna az ismertetőhöz, ha rákattintasz. A dátum a leírásban szerepel:
    upload_2026-2-28_8-37-27.png

    További jó játékot!
     
    -ágianyu33- likes this.
  7. Zsuzsikan

    Zsuzsikan Fórumgróf

    Sziasztok,
    Iroda szinten a 14-es mezőről miért nem tudok vajon átlépni a 8-as mezőre? A szükséges darabszám eventnövényből megvan. Köszi a választ :)
     
    Last edited by moderator: Feb 28, 2026
  8. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Nem kell beidézned másik játékosnak adott válaszomat, önállóan is felteheted a kérdésedet.
    Köszönöm, hogy áthoztad a csevegőből, sajnos ID-t és farmnevet itt sem adtál meg. Ezekre szükség van az ellenőrzéshez.
    Várom az adatok pótlását.
     
  9. Zsuzsikan

    Zsuzsikan Fórumgróf

    Igaz, bocsi! Zsuzsikan, ID: 51687563
     
  10. fraudragon

    fraudragon Fórum bárója

    Szép napot! A virágfestés a TP-n kívűl ad mást is?
     
  11. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Amíg pluszos, addig csökkenti az ólak érésidejét, utána már csak TP-t ad.

    Virágfestés (+)
    [​IMG]
    Érési idő: 20:00 óra
    Szükséges szint:
    3.
    Tapasztalatpont: szint szorozva 10.000 tp vagy btp a kihelyezéstől függően, valamint 10 órán keresztül 20%-kal csökkenti az állatos ólak érési idejét
    A speciális tulajdonságát elveszített dekor szint szorozva 125 TP/BTP-t ad.
    Learatható: 15-ször
     
    -ágianyu33- likes this.
  12. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Nem törölték teljesen, csak jelenleg Party pörgetéssel nem szerezhető.
    Vásárolni nem lehet jelenleg.
    Későbbiekben eventnyeremény lehet, a Szezonban is elő fog fordulni, illetve olyan eventekben lesz nyeremény, ahol nem lesz pl. felhőnyeremény.
    Gazdaköri feladatokban is várható jutalomként.

    A Közlemény még egyszer: https://board-hu.farmerama.com/thre...-a-party-módról-kompenzáció-ajándékkód.27511/

    Amúgy nem ''mi'' a Moderátorok és Adminisztrátorok töröltük a Steam-jegy ezen nyerési lehetőségét, hanem a Központ döntött így.
    Sem programozók, sem játékkészítők, sem döntéshozók nem vagyunk a Farmeramával kapcsolatban.
    Eventleírásokat, hirdetményeket készítünk, kérdésekre válaszolunk, és közvetítjük a Játékosok és a Központ közötti kommunikációt. :)
     
  13. petya2007

    petya2007 Fórum hercege

    Üdv

    Nem akartam személyeskedni-ne haragudj :)
    Természetesen a játék üzemeltetőire gondoltam
     
    Luminary and Othep like this.
  14. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Minden rendben, nem történt semmi. :)
     
    petya2007 likes this.
  15. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    A problémát továbbítottuk a Központba.
    Válaszukig szíves türelmedet kérjük. :)
     
    Zsuzsikan likes this.
  16. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Kihagytad a 15-ös csempét. Először azt teljesítsd. Majd a zöld nyilak vonalában tudsz továbblépni. 15>>9>>8
    ( Természetesen nem minden lépést jelöltem, csak a kérdéses mezőt.)

    upload_2026-2-28_11-52-23.png

    Sok sikert!
     
    Zsuzsikan and Othep like this.
  17. Zsuzsikan

    Zsuzsikan Fórumgróf

    Okidoki, köszi szépen srácok! <3
     
    Othep likes this.
  18. fraudragon

    fraudragon Fórum bárója

    Valami gond van a játékkal... tegnap óta mutatja a malom,hogy van az eventhez lekevert 4 malomtermék,holott mindig felhasználtam.Most learattam az ólakat,1 db malomterméket tudtam lekeverni,így már 5 db ír a malom.Le is akartam játszani azt az 1 db-ot amit most kevertem,de nincs.Így aztán nem lehet haladni...egy másik topikban már megreklamáltam 6 ólat,amiket tegnap kitöröltem,ma újra kiakartam tenni,de nincs.Onnan is várom a választ.

    Lemaradt ID: 8329699
     
    Last edited by moderator: Feb 28, 2026
  19. Tündérke1983

    Tündérke1983 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!
    Segítséget szeretnék kérni. A Farmmunkásoknál mikor a kisablakban kiválasztom a Vetőgépet, akkor mostanában az történik, hogy nem nyitja a meg az ablakot, hogy tudjak ültetni. Átlépek másik területre vagy a bahamára ott sem mindig működik. Random. Ha kilépek és visszalépek, akkor rögtön működik. Aztán eltelik néhány perc és megint nem akar előjönni az ablak. Már töröltem a cookie-kat is. Mi lehet a baj?
    Tündérke1983 Farm ID: 9664034
    Köszönöm ha tudtok segíteni.
     
  20. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Elvittem ellenőrzésre a problémát.
    Amint lesz ellenőrzésre jogosult Kolléga szolgálatban, hozom a választ.
    Mivel hétvége van, ez hosszabb időt is igénybe vehet.
    Szíves türelmedet kérem. :)
     
Thread Status:
Not open for further replies.