Minden egyéb kérdés ide

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 30.10.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    A Malomban az aratható mezők érésidejének csökkentéséhez felhasználható Aktát tudsz keverni.
    Azzal Tárgykereső minijátékot nem lehet játszani.
    A minijáték indításához szükséges Tappancslenyomatot az aratható mezőkről tudod megszerezni.

    Malomtermék
    KépNévKeveréshez szükséges hozzávalókKeverési időKeverhetőAzonnali keverési lehetőségVisszaváltási érték
    [​IMG]Akta6x Viaszkréta, 50x Rendőrségi szalag20 másodpercFarmos, Bahás malomban1 farmarany / db áron807x TP, 807x TTP, 1076x CSP / db
    [​IMG]
    [​IMG]Tappancslenyomatok *Aratható mezőkről szerezhető.A tárgykeresős minijáték elindításához szükséges.96x CSP
    Ennek figyelembe vételével is nézz rá a Malomra, hátha így tisztázódik a probléma.
    Jelezz majd vissza, kérlek.
     
    Dolphin, macimami1958 és Luminary kedveli ezt.
  2. fraudragon

    fraudragon Fórum bárója

    Igen,így már érthető.Ez van,mikor nem figyelmesen olvasom az ismertetőt.Így már minden a helyére kerűlt,köszönöm a türelmet.
     
    mamazsák, Luminary és Othep kedveli ezt.
  3. Sylja

    Sylja Fórum ezredese

    A válaszomban kattints a zöld szövegre, épp oda visz.
     
    -ágianyu33- kedveli ezt.
  4. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia ismét,

    Az ellenőrzés során a Kolléga nem tudta reprodukálni a farmodon, az Általad jelzett hibát.
    Bármely területre lépett, azonnal megnyitotta a vetőgépnél a vetőtáblát.
    Javaslunk egy ismételt takarítást, süti törlést, gyorsítótár ürítést. Amennyiben kliensben játszol, próbáld ki böngészőben is.
     
    macimami1958 és -ágianyu33- kedveli ezt.
  5. Tündérke1983

    Tündérke1983 Utánpótlás-írogató

    Köszönöm hogy ránéztetek.
    Tényleg nem mindig csinálja, nem értem mitől lehet. Most nekem is működik. Ezektől a törlésektől félek picit, nem biztos hogy tudom miket kell még törölni, vagy hol.
     
  6. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Remélhetőleg ezek a leírások Dolphin Kollégától - segítenek:
    Sütik / Gyorsítótár törléséhez:
    https://board-hu.farmerama.com/thre...ések-és-válaszok.10981/page-6000#post-1459676
    Előzmények törléséhez:
    https://board-hu.farmerama.com/thre...ések-és-válaszok.10460/page-3004#post-1469913
    Ha ismered, akkor használj CCleaner-t.
     
    Dolphin kedveli ezt.
  7. kolaci

    kolaci Fórumlakó

    Sziasztok.
    Segítséget szeretnék kérni, ugyanis a böngészőimmel nem tudok belépni a gazdafórumra. Előszőr a chrome nem lépett be , letöltöttem a Firefoxot az ment 2 hónapig, tegnaptól azzal sem tudok belpni a gazdaközösségbe, most az edgét is letöltöttem azzal tudok belépni. Kérdezném hogy valakinek volt e hasonló hibája és hogyan javította?
     
  8. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Elsőre azt tippelném, hogy engedélyezned kellene a felugró ablakokat a böngészőben.
    A Firefoxban a háromvonalas menüben válaszd a Beállításokat, ott az Adatvédelem és biztonság részt. Van egy alapból kijelölt opció, hogy Felugró ablakok és külső átirányítások blokkolása. Ne vedd ki a pipát, hanem alatta menj be a Kivételek kezelésébe, és vedd fel a https://www.farmerama.com-ot.
     
    klé79 és Othep kedveli ezt.
  9. millike53

    millike53 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok
    Learattam mindket teruletet es 1 darab felreppenot nem kaptam a ket teruletrol vajon miert
    koszi
     
  10. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Mit arattál? Ha, növényt, akkor természetes, hogy nem kaptál eventes felröppenőt, mert nem abból érkeznek.

    upload_2026-3-1_9-42-35.png

    További jó játékot!
     
    klé79 és Kuzdern kedveli ezt.
  11. Zsófi0101

    Zsófi0101 Fórum mestere

    Szép napot mindenkinek :)
    Kérdésem az, hogy miért számít bele az ingyen küldhető ajcsikba az aranyért küldött ajándék ?
    Üdv:
    Zsófi
     
  12. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Minden gazda 20 ajándékot fogadhat naponta.
    Ebből egy átlagos napon mind a 20 az ingyenes felröpi lesz. Aminek ez is a maximuma, vagyis napi 20 ingyenes ajándék fogadható naponta.
    Ha a 20 (bármilyen) ajándékot megkapta a gazda egy adott napon, akkor már csak a farmaranyért kaphatóak érkezhetnek meg hozzá.
    Ezért az ilyen napokon, mint ez a Szomszédajándékozás, célszerű az ingyenes ajándékokat mielőbb elküldeni.

    Sajnos, a ''Miért''-et nem ismerjük, a Központ így határozta meg.

    Válaszomat e tájékoztató alapján írtam: https://board-hu.farmerama.com/threads/ajándékozás-ajándéktárgyak.741/
     
    Sylja, Zsófi0101, Luminary és még 1 ember kedveli ezt.
  13. kolaci

    kolaci Fórumlakó

    Köszönöm a választ de még mindig nem jó. Ezt irja ki:
    Rossz kérés (Rossz

    Az Ön böngészője olyan kérést küldött, amelyet ez a szerver nem értett.
    A kérelem fejléc mezőjének mérete meghaladja a kiszolgáló határát.
     
  14. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Pontosan mit csinálsz? Melyik böngésző? Mire kattintasz, amikor az üzenetet kapod?
     
  15. Zsófi0101

    Zsófi0101 Fórum mestere

    Szia :)
    Köszönöm szépen a választ, de nem a fogadottakról, hanem az általam kiküldendőkről beszélek. Mindegy is, mert nem akkora probléma ez, inkább csak kíváncsiság volt a részemről :)
    üdv:
    Zsófi
     
  16. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Tapasztaltál is valami problémát? Kaptál esetleg hibaüzenetet?

    Én a hétköznapokon csak ingyenes ajándékot szoktam küldeni, jellemzően felröpit, úgyhogy farmaranyos ajándékküldési tapasztalatom nincs.
    Most kipróbáltam azt, hogy először küldtem jónéhány gazdának farmaranyas szomszédajándékot, majd gond nélkül el tudtam küldeni a 15 db ingyenest.
    Az ajándékfogadásnál pedig az a helyzet, amit már írtam az előbb.
     
  17. kolaci

    kolaci Fórumlakó

    A játékból próbálok a gazdaközösség oldalára menni ahol megtudom nézni a napi hireket.. Jelenleg csak az edge engedi ezt.
     
  18. Zsófi0101

    Zsófi0101 Fórum mestere

    Szia :)
    Nem kaptam hiba üzenetet, csak kevesebb ingyenes ajcsit engedett küldeni.
    üdv:
    Zsófi
     
    Othep kedveli ezt.
  19. monster_02

    monster_02 Junior szaki

    Valaki meg tudja mondani ,hogy ,hogy lehet az ,hogy a gazdatársamnak küldött farmaranyos ajándékot, miért nálam teszi le ,hogy lehet az ,hogy magamnak küldöm az ajándékot...ami lehetetlen ... nálam jelzi és teszi le is...napok óta baj van a játékkal is akadozik kétszer háromszor kattintok és nem csinál semmit lefagy ??? ID 18660540
     
    szöszi50 kedveli ezt.
  20. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Elvittem ellenőrzésre a problémát.
    Amint lesz ellenőrzésre jogosult Kolléga szolgálatban, hozom a választ.
    Mivel hétvége van, ez hosszabb időt is igénybe vehet.
    Szíves türelmedet kérem. :)
     
    monster_02 kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.