Visszajelzés Éjféli verseny 3. - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Ableotory, témanyitás ideje: 11.3.26.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
?

Mennyire tetszett az event? Kérjük, értékeld!

Szavazás lezárása: 8.10.26, 04:56.
  1. 1

  2. 2

  3. 3

  4. 4

  5. 5

  6. 6

  7. 7

  8. 8

  9. 9

  10. 10

Az eredmények csak a szavazat leadása után láthatóak.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. lovardatanya

    lovardatanya Fórum biztosa

    Lehet, hogy tudod de: fogd meg az egereddel a jobboldalt lévő csúszkát és 0.5 másodperc alatt fent vagy lent leszel.:)
     
  2. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Szia :)

    Erre való a "home" gomb, az "end" megnyomásával pedig a lap aljára kerülsz
     
    Gio, Kuzdern, PZoli64 és 8 más kedveli ezt.
  3. libuskafarm

    libuskafarm Fórumőrült

    Nagyon nehézkes a területek közti váltás. Ez normális? Másnál nincs ilyen lassúság?
     
    Lenczy kedveli ezt.
  4. zoldert

    zoldert Fórum parancsnoka

    Nálam is ilyen sajnos.
     
    libuskafarm és genka53 kedveli ezt.
  5. lovardatanya

    lovardatanya Fórum biztosa

    Ki és belépés, utána ott lesz az!
     
    genka53 és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  6. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    3 repcsi célba ért...:music: a növényes gazdaköri közben elkészült...8)
    Szóval holnaptól laza növényezés fog működni...:p
     
    Swartsch, farmerSS és kukori80 kedveli ezt.
  7. merylu55

    merylu55 Fórumprofi

    1990.- ft-ért meg lehet venni 2 db-ot is
     
  8. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Jóóó reggelt.
    Szia, gratulálok. Nálam két és fél repcsi ért célba. A 3. útközben lezuhant, mert elfogyott a felrepi. :D
     
    Swartsch, SnéDóri, genka53 és 3 más kedveli ezt.
  9. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia
    Gyorsan termelj neki naftát... aztán had menjen tovább:p
     
    kukori80 kedveli ezt.
  10. .kemi.

    .kemi. Fórum-zöldfülű

    Sajnos nincs!!!
     
  11. emancika

    emancika Haladó

    Kicsit sok az a 400 tenyésztés. Nem semmi megint a játék. :-(
     
    05Zsuzsa, genka53 és farmerSS kedveli ezt.
  12. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Rózsaszín pályán végigmentem. Bezsebeltem a 2 fejlesztést és a 2 dekort. A legutóbb bekészített egytápos állatok segítségemre voltak a szerelemkunyhóban:).

    Részemről az event letudva.
     
  13. farmerSS

    farmerSS Fórumőrült


    Szia

    Nálam is a felröpi a gyenge láncszem !

    Az eventes gaz bőven kész, már az ördögit termelem. Remélem a 9 órás idejével ontja majd a kannákat.
    Még legalább ezer hibádzik a tervemhez.
    [​IMG]

    Nyolc Zouwu-ka [​IMG] a vadasba beterelve, 2 óránként lejön 168 db.
    Már csak az 1 tápost várom bommal és akkor OKxDxDé vagyok/leszek.
     
    kbetti9393, lovardatanya, Swartsch és 6 más kedveli ezt.
  14. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia. 15 perc múlva aratom az ördögit és megírom, hogy mennyit adott. 169 db 2x1-ben érik. Ha nem jól adja, akkor átrakom 1x1-be.
     
  15. Lenczy

    Lenczy Fórum ezredese

    Sőt, az aratás is hiányosan történik.
     
  16. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Mindentudó orákulum

    Szia!
    Kb. így vagyok én is, eventes gaz kb. 28 ezer, a 6-os pálya kész, 3 kört tenyésztettem, 1-1-ben adta a felröpit.
    Új gazból már van 9 ezer, de a teliholdason 66, a gombaerdőbe 53 felröpit adott, lehet áttérek a terror gazra, bár elég
    hülye módon aktiváltam 5 teliholdas betakarítás növelőt és a vadast se raktam ki, pedig kiváltottam 8 zouvot és most
    az nem szaporodik
     
    -kaktuszable-, Baby72, Swartsch és 8 más kedveli ezt.
  17. farmerSS

    farmerSS Fórumőrült

    Várok a tenyésztéssel, a holnap induló gazdakörös felröpijét is tenyésztéssel oldom meg, így kettőt egy csapásra majd.
    Bomm nélkül tenyésztettél ?
    Van huszonezer sztápom, de elég a városira napi szinten 4 sztápot elpocsékolni.
    Valahogy tőlem minden nap kér 2 tenyésztés-indítást:oops:
     
  18. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    169 db 2x1-es 96 db-t adott. Átraktam 1x1-be.
     
    -kaktuszable-, SnéDóri, Swartsch és 2 más kedveli ezt.
  19. farmerSS

    farmerSS Fórumőrült

    Két terület 1x1-ben, csak 1 vadas van kint adott összesen 120 felröpit, így én meg 2x1-be teszemxD
     
    SnéDóri, -gyöngy-581, Swartsch és 6 más kedveli ezt.
  20. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    :D:D:D:D:D És csak most mondod?:D Mondjuk nálam maradtak a fák és ólak, ezért az eventért nem bontottam. Neked akkor több 2x1 fér ki.
     
    Swartsch, GA-BI-O-Farm, genka53 és 2 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.