Hibák, bugok, problémák (kezdők-haladók részleg)

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 19.1.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia ismét,

    Frissíts kérlek (vagy lépj be újra a játékba) és folytasd a feladatsort.
    További jó játékot. :)
     
  2. anci0915

    anci0915 Haladó

    Sajnos az alpesi megrendelőknek 2-szer is beadtam amit kértek.Reggel egy megrendelőt teljesen.Nem történt semmi. Most esteváltást kértem, egy megrendelést kért. Azt kiszolgáltam semmi nem történt. így ez nem jó.
    ID:6501419
     
    jólóbarát kedveli ezt.
  3. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Városi projektről, vagy Mesterkurzusról van szó?

    Általánosságban elmondható, hogy amikor nem szerepel a Megrendelő előtt, hogy ''alpesi'', akkor Tanyaházas megrendelőt kell kiszolgálni.
    Nem számít, hogy éppen nincs szezon, most is ki lehet őket szolgálni.
    A Mesterkurzusnál is a tanyaházas megrendelőket kell kiszolgálni, de hibás a feladat: nem 1, hanem 3 megrendelőt kell kiszolgálni.

    Ha ez az infó nem segít, akkor add meg kérlek a feladat pontos szövegét, hogy segíthessek.
     
  4. -Anyecska0302-

    -Anyecska0302- Járnitanuló

    Hiba, hiba hátán, újra és újra frissíts, semmi nem működik rendesen, ha a malom jó akkor az aratógép nem végzi a dolgát, kétszer kell újra etetni,mert sem a géppel sem a kézzel etetett állatok újra trágyásak, mintha addig semmit sem tettem volna. Másból sem áll a játéknak nevezett "virtuális játék",mint frissítés és ki-be lépkedés. Szörnyű !!! 16 éve ilyen sok hiba eddig ilyen módon nem fordult elő !
     
  5. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    A Központ tud a hibákról.
    Hivatalos: https://board-hu.farmerama.com/threads/hibák-a-játékban.27601/

    A javításig szíves türelmeteket és megértéseteket kérjük. :)

    Amennyiben csak panaszkodni szeretnél, kérlek, hogy legközelebb a Törzsasztalon a Panaszkönyvet keresd fel.
    A Segítségkérő topikokban farmnévvel, ID-vel kérjük a hibákat, problémákat jelezni, vagy a kérdéseket feltenni.
    De jelen esetben ez szükségtelen, mert mint írtam, a hibák javítása folyamatban van.
    Várni kell, ennél többet most nem tudunk tenni.
    Köszönjük. :)
     
    sticzmaria55 és -ágianyu33- kedveli ezt.
  6. Doggyra

    Doggyra Haladó

    Hello!

    Malom hibája miatt milyen kompenzációt írnak jóvá a gazdák részére hiszen nem működik teljeskörűen egy fizetett szolgáltatás!

    Köszönettel és tisztelettel!
     
    tina07141983 és Othep kedveli ezt.
  7. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    A Malom javítását is hétfőre tervezik.
    Kérlek, jövő héten érdeklődj újra.
     
    -ágianyu33- és Doggyra kedveli ezt.
  8. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Néha a teljesítések tudomásul vétele egy kis időbe telik.
    Lépj át másik területre a farmon, és ha ez nem segít, akkor adj kérlek farmnevet és ID-számot.
    Ezek nélkül nem tudunk ellenőrzést végezni.
     
    -ágianyu33- kedveli ezt.
  9. tina07141983

    tina07141983 Fórumfelvigyázó


    Szia .

    Teljes mértékben igazad van !
    Fizettem azért , hogy mindhárom malom két- két tápot keverhessen egyszerre . Teliholdason keverem az eventhez szükséges hozzávalót , végez a malom erre visszateszi a várakozó tételek közé >:(
    A türelemmel , megértéssel , bocsánatkéréssel kezd tele lenni a padlás ...is
    ..és ez nem a moderátorokra vonatkozik ;)
     
    Doggyra kedveli ezt.
  10. Ecóka2

    Ecóka2 Fórum ismerője

    Bármit csinálok a Meggy tétellel, előálltom a 12-őt, leszedem , ültetem, beérve learatom és mégsem történik semmi a gyopátvölgyben. Elvégeztem több variációt.
    User: mamuska_tanya
    ID: 10193605
    Mit csinálok rosszul? Frissítés után sin semmi
     
  11. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Bármennyire is bosszantó, egyelőre várnunk kell a javításra, hétfőig.
    Hírek: https://board-hu.farmerama.com/threads/hibák-a-játékban.27601/#post-1501949

    Kérlek, ne feledd, hogy a Segítségkérő topikok nem Csevegők, és a gőzt a törzsasztalos Panaszkönyben engedd ki.
    Köszönjük. :)
     
  12. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Használtál-e Instafát?
    Ha Instafával lett gyorsítva, akkor azt nem fogadja el a rendszer.
    Mivel ekkor nem aratás, betakarítás történik, hanem átugrik egy érési fázist a fa.
     
    Kuzdern kedveli ezt.
  13. Ecóka2

    Ecóka2 Fórum ismerője

    Igen használtam Instafát. Köszönöm a gyors választ, de nem gondoltam, hogy itt a gyorsító nem él. Akkor marad a hosszú érésidő. További szép napot és türelmet a játékosokhoz.
     
    Othep kedveli ezt.
  14. csabi9911

    csabi9911 Törzsjátékos

    Most nem tudom hogy ez hiba vagy bug vagy csak az en szerencsem de a piccolokbol nagyen regota csak ingridet, viragos dallamokat meg leveltancot nyitok, semmi mas egyebe nem nagyon, farmos titokolak nagyja 2 szintu hod/teknos, farmos titokfak hatalmas resze pedig sargabarack xxl :/ ez csak az en szerencsem? viragfestes +-t eggyetsem nyitottam kb 100 piccolobol...
     
  15. vilimacsa

    vilimacsa Junior szaki

    Szisztok sokat leáll a játék , magától teszi le kirakónál pedig nyomom az egeret ráadásul elveszi a megkevert orsót kiírja hogy kész és újra csinálhatom mert nincs kirakva. id16988223 köszönöm ha megnézitek
     
  16. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Talán még csak nem is szerencse kérdése.
    Valamennyien a véletlenszám-generátor "kezében" vagyunk... :)

    Türelem, és kitartás, mindig meg kell adni az esélyt, nem szabad elkedvetlenedni, és bátran bontani kell.
    Sajnos az esélyek beállításaid nem osztja meg velünk a Központ.
     
  17. KUNCZE

    KUNCZE Járnitanuló

    Szia!Segítséget szeretnék kérni.A Gyopárvölgyben nem tudok sem átalakítani sem ültetni.E gy hete arra várok,hogy mozduljon valamerre.Köszönöm a segítséget.
    ID315551
     
  18. afranya1945

    afranya1945 Fórum nagymestere

    Helló Megvásároltam a gombamaszk receptjét és nem találom sehol.az alkimista 2. szintjén sem. ID 24400208 afranya 1945
     
  19. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Kollégám ellenőrizte a kirakós minijátékod, de nem talált semmi problémát.
    Le is rakott pár kirakós darabot, hogy ellenőrizni tudjon és minden ment rendben.
    [​IMG]

    Folytasd a már elkezdett játékodat.

    [​IMG]

    A problémákat valószínűleg a Malom jelenlegi hibája okozza.
    Javasoljuk, hogy egyszerre több malomterméket gyárts le, hogy minél kevesebbet kelljen a malomba lépned.
    Ha mégis be kell lépned, akkor miután beraktad keverésre, amiket szeretnél, lépj ki a játékból, és lépj be újra.

    A Malom hibájának javítását hátfőre ígéri a Központ.
    Hírek: https://board-hu.farmerama.com/threads/hibák-a-játékban.27601/#post-1501949
    Szives türelmedet kérjük.
     
    -ágianyu33- kedveli ezt.
  20. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Lépj ki- be a játékból, néha ez szükséges, hogy helyükre kerüljenek a megvásárolt dolgok.
    És a Természetgyógyászat 2. szintjén keresd.
     
    -ágianyu33- kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.