Visszajelzés Tojásos-nyuszis nap 2. - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: -Sudden-, témanyitás ideje: 25.3.26.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
?

Mennyire tetszett az event? Kérjük, értékeld!

  1. 1

    159 szavazat
    51.0%
  2. 2

    19 szavazat
    6.1%
  3. 3

    7 szavazat
    2.2%
  4. 4

    7 szavazat
    2.2%
  5. 5

    12 szavazat
    3.8%
  6. 6

    13 szavazat
    4.2%
  7. 7

    6 szavazat
    1.9%
  8. 8

    9 szavazat
    2.9%
  9. 9

    15 szavazat
    4.8%
  10. 10

    65 szavazat
    20.8%
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. farmerSS

    farmerSS Fórumőrült

    Most még lehet, ismerkedünk az új fórum-felépítéssel-szabályokkalxD FA-HU mod jött és úgy megrendszabályozta a dolgokatxD, hogy csak naxDxD
     
    vihence, GA-BI-O-Farm, SnéDóri és 2 más kedveli ezt.
  2. feki13

    feki13 Fórum admirálisa

    Sziasztok!

    Én a helyetekben megvárnám a holnap 14:00 xD Ma nem voltam gépközelben délután pont addig tudtam beleolvasni mikor a modik jelezték, hogy újraszámolás jön, vacsora készítése előtt benéztem, Part2. Én olyan jóízűt nevettem ezen :D

    Gáz ha nem érdekelt az ismertető?:sleepy:

    Rétestészta 2 hétig és persze bele kellett vonni a farmot, nem volt elég az eventesre száműzni, maradnak a fák altatáson, megnézem vasárnap mennyi röpi jön a területekről, remélem 4 napnyixD
     
    vihence, Kukackukac, GA-BI-O-Farm és 5 más kedveli ezt.
  3. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia feki.
    Várom farmerSS számolását, hogy ezzel a módosítással meg lehet-e csinálni. Ha nem, akkor riasztani kell Ableotoryt, hogy kérjük a következő módosítást. :D:D
     
    nagymami2, bubafejgingo, vihence és 10 más kedveli ezt.
  4. farmerSS

    farmerSS Fórumőrült

    Na akkor egy kis matekxD úgy, hogy rábízom a masinára a teljes csövezést

    12 teljes pályához + 7 pályához kell :

    egyenesből: 242 db, hajlítottból 241 db, összesen kell: 8.689 db. egaz., ami 13 napra vetítve napi 4,8 , azaz 5 aratással jön csak ki, így szükséges néhány pályán a takarékos megoldás.
     
    szekulagábor, maszilva, Gio és 11 más kedveli ezt.
  5. Sagittarius69

    Sagittarius69 Fórum admirálisa

    Én még mindig a reggeli, saját matekomnál járok.
    Megéri e ez a felhősor a 13 napos kapálást?
    [​IMG]
     
    Gio, farmerSS, vihence és 4 más kedveli ezt.
  6. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Kösziiii. :) Számoltam én is, rövidítve nálam 5300 növény jött ki a 17 pályára. Ha jönne pár cső, az sokat segítene.
     
  7. feki13

    feki13 Fórum admirálisa

    És ez még mindig CSAK a felhő és a dekorok? Mi értelme akkor a boltnak..? Oké, hogy nem lehet teljesen lefosztani, na de vagy ez vagy az...?
     
    Gio, farmerSS, Swartsch és 3 más kedveli ezt.
  8. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Nem éri meg, inkább csak a kihívás és előtte az agyalás. :)
     
    szekulagábor, Gio, bubafejgingo és 7 más kedveli ezt.
  9. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!

    Én biztosra megyek. Mivel az óriás egyszer vásárolható meg, azt elengedem. Viszont a közepes- és nagy kosarakból megveszem, amennyit enged, de egyenlőre várok, bízom benne, hogy a bambuszrúd mennyiséget leviszik. :)
    Péntek, szombat leltár lesz, még az sem lehetetlen, hogy hagyom az egészet. Egyébként is siralmas nálam az egész játék.
    halo!
    Miért lenne gáz. Én sem arra szoktam alapozni. :)
     
    vihence, SnéDóri és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  10. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Sok kicsi sokra megy....:music:
     
    GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  11. SnéDóri

    SnéDóri Fórum félistene

    Drága kakaska. Hálám örökké üldözni fog, ha megosztod valahogy ezt a verziót. Nem is tudom mennyi aratás fog kimaradni. Két hét........... azt se tudom holnap mi lesz. Najó azt tudom :) De nálunk általában mostanában mindig kitalálnak nekem valami dóóóógot. Ültetni sem volt időm, tárnics meg csipkebogyó vagy mi van a földekben aztán beérik amikor lejár az ideje :). Holnap sem fogok tudni időben kezdeni. Szóval mindenkinek puszi-pacsi aki hoz nagyon spórolós pályákat. Arra már nem is volt energiám, hogy átnézzem a pályákat.
     
    Rizstej, maszilva, farmerSS és 7 más kedveli ezt.
  12. Sagittarius69

    Sagittarius69 Fórum admirálisa

    Nehogy már ezt is a kicsikhez sorold!
    Ez nem kicsi, hanem nulla, sőt, ha azt is nézed, hogy minden nap kapálsz érte és figyelsz az aratásra, akkor még mínusz is lesz a vége.
    Ez nem egy ünnepi felhősor, simán lehetne az a neve, hogy Esős-borús, szürke, kedveszegett hétfő felhősor.
     
    mucus252, vihence, apus54 és 2 más kedveli ezt.
  13. PZoli64

    PZoli64 Fórum veteránja

    Sziasztok!

    A növény, a Bambuszrúd alapból 5:30, vízzel 4:24, vízzel és trágyával 3:58

    A terület 140 db 1x1, vagy 70 db 2x1, vagy 35 db 2x2, tehát szép szabályos lesz.
    Bármilyen irányból nézzük a szaporulat körönként 140 db.

    A jelen állás szerint a 12 pályához, ha mindent meg szeretnénk szerezni a pályákon
    összesen szükséges 175 Egyenes cső és 172 Hajlított cső.
    Egyenes cső:
    175 x 13 = 2.275 db Bambuszrúd
    175 x 4 = 700 db Villáskulcs felröppenő

    Hajlított cső:
    172 x 23 = 3.956 db Bambuszrúd
    172 x 3 = 516 db Villáskulcs felröppenő

    Ez összesen:
    2.275 + 3.956 = 6.231 Bambuszrúd
    700 + 516 = 1.216 Villáskulcs felröppenő

    A felhőhöz és a négy rávaló dekorhoz, ami összesen 150 csillagos érmébe kerül, meg kell ismételni
    az első hét pályát. (Így nyerhetünk 152 Csillagos érmét.)

    Így kell 242 db Egyenes cső:
    242 x 13 = 3.146 db Bambuszrúd
    242 x 4 = 968 db Villáskulcs felröppenő

    241 db Hajlított cső:
    241 x 23 = 5.543 db Bambuszrúd
    241 x 3 = 723 db Villáskulcs felröppenő

    Ez összesen:
    3.146 + 5.543 = 8.689 Bambuszrúd
    968 + 723 = 1.691 Villáskulcs felröppenő

    8.689 / 140 = 62,06 --> 62 körre lesz szükség a felszaporításon felül.
    62 / 4 = 15,5 napra lenne szükség.

    A Villáskulcs felröpivel úgy gondolom nem lesz gond. A Főfarmon és a Szédült szántón
    is lehet gyűjtzeni, ahol hat mindenféle rövidítő. Akár nullázni is lehet.
    Én csak a Főfarmot használom. A kezdést Amaránttal várom.

    Az újratervezéshez erősen várom a 3. matek órát

    Ha már event, én szeretném a maximumot legalább a 12 + 7 pályán.
    A felhő naponta aratható (16:00)

    Tojásos-nyuszis nap felhősor II
    [​IMG]
    • Lezárási idő: 16:00 óra
    • Kategória: Tárgyak sorai
    • Jutalom:
      • Farmszint x 10.000 TP
      • Bahaszint x 3.500 TTP
      • 1x Felszereléses láda VIII
      • 1x Mindefélével teli láda
    • Tematikus felhősor: meghatározott dekorok helyezhetőek rá (Törhetetlen!, Csokoládéportré, Sárgája helyzet, Csokijunkik).
    Naponta kapunk 1-1 ládát:
    Felszereléses láda VIII[​IMG]5.000 TP, 10.000 TP, 20.000 TP, 50.000 TP,
    4.000 CSP, 8.000 CSP, 16.000 CSP, 40.000 CSP,
    farm szint x 400, farm szint x 1000,
    baha szint x 300, baha szint x 800,
    1 barkácscucc xl, 2 barkácscucc xl,
    1 luxus bájital, 2 luxus bájital,
    2 db Huncut állatok láda, 5 db Huncut állatok láda
    - Égig érő paszuly - Bölcs Tölgy felhősor 7
    - Átkozott fonal dekor 4. és 5. fejlesztése
    - Ültess több fát! 2 dekor
    - Kacsaúsztató felhősor
    - Szezonok felhősor 3
    - Szezonok felhősor 4
    - Békás mennyország felhősor
    - Szezonok felhősor 5
    Mindenfélével teli láda [​IMG]Dzsungelcuccos láda I
    Dzsungelcuccos láda II
    Dzsungelcuccos láda III
    Dzsungelcuccos láda IV
    - Egerek a napfényben felhősor
    - A Farmáruda kínálatába került: 2025.07.25 - 2025.10.31-ig
    - eventnyeremény
    - és más eventekből
    - Az Egerek a napfényben eventtel került a játékba, 2025. júniusában

    Sok sikert, jó játékot!
     
    genka53, kigyo51, Mogyi és 23 más kedveli ezt.
  14. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Hozom neked az első pályát. Ez a legspórolósabb. :D ;)
    [​IMG]
     
    Rizstej, mini76mini, genka53 és 16 más kedveli ezt.
  15. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia Dóri. Persze, berakom, csak meg kellene rajzolnom. Egy kis türelmet.
     
    mini76mini, genka53, szekulagábor és 8 más kedveli ezt.
  16. Zsuzsikan

    Zsuzsikan Fórumgróf

    Brutál eventeket találnak ki mostanság... ezt az eventes területet pedig ki nem állhatom... na mind1, lehet, hogy ez most kimarad.
     
  17. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halo!
    Szépen rajzolj, mert lefogom osztályozni. :D
     
  18. SnéDóri

    SnéDóri Fórum félistene

    Drága Zsani apja Géza. Tudtam hogy benned nem fogok csalódni. Hálám jeléül cserenapon küldök neked egy szálat a cicám elhullajtott és lányom által összegyűjtött bajuszkájából :inlove:;)
     
  19. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Remélem azért egy kis mosoly előjött, mert most is az volt a célom. :)
     
    mini76mini, genka53, szekulagábor és 6 más kedveli ezt.
  20. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia apja. Hááááát, amit eddig rajzoltam, attól nem leszel boldog. :D:D:D
     
    mini76mini, genka53, szekulagábor és 9 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.