Oázis

Kategória: 'Törzsasztal', témanyitó: Imi*, témanyitás ideje: 21.7.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Bocsánat, de tévedsz. Azok böngészősütik. Illusztrálom. Most megnyitottam Firefox-ban egy farmot, és megnyitottam a sütilistát, leszűrtem, hogy csak a farmos látszódjon, és lefotóztam:
    [​IMG]
    Ez nem kliens süti, hanem firefoxos. A "farmerama.com" nem a kliens neve (ami egyébként sem .com, hanem .exe kiterjesztésű), hanem a farmerama.com webhelyé. És ez nem egyetlen süti, hanem 40.

    Félreértetted azt a kisbetűs szöveget. Köszönöm szépen, hogy segíteni akarsz. DE. Nem kértem segítséget. Nincs gondom a klienssel. Sosem takarítok, mégis működik szépen. Nincs fent semmilyen takarítószoftver a gépemen. Ha kell, bármilyen sütit le tudok törölni, és pontosan tudom, mi hol van (tkp. még a kliens sütifájl helyét is tudom). 40 éve használok számítógépeket, egy időben még oktattam is.
    Nekem a céges kommunikációval van bajom. Azzal, hogy folyamatosan kapjuk a "takaríts" javaslatot, de nincs hivatalos kommunikáció arról, hogyan tudom a kliens sütijeit eltávolítani. Próbáltam ismételten rákérdezni, de semmilyen érdemleges központi választ erre nem kaptam. Még azt sem hajlandók elárulni, törli-e a sütiket az újratelepítés.
     
    Sali~*.*, Samborg és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  2. Farm_Tadity_

    Farm_Tadity_ Fórum parancsnoka

    Elnézést kérek, félreértettem az irásodat az elején. Bocsánat
     
    _Ilona49_ és -BombadilToma- kedveli ezt.
  3. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Semmi gond; tényleg hálás vagyok, amiért segíteni akartál.
     
    _Ilona49_ kedveli ezt.
  4. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!

    Most, hogy olvastalak megnéztem én is. Tényleg kevesebbet kaptunk. Eddig mindig a 13. szint elején-közepén ált meg a csík, most nem vitte át a 13. szintre sem.

    PS: Talán ezért? [​IMG]

    Lehet (legalább is remélem, hogy így lesz) az eventek fognak adni jó pár szezon pontot, pótolják a kiesőt a megrendelőknél.
     
    Utoljára szerkesztett: 14.5.26
    _Ilona49_ és farmerSS kedveli ezt.
  5. farmerSS

    farmerSS Fórumőrült

    Sajnos nem ! Eventekből pont annyi szerezhető majd, mint a legutóbbi hónapokban.

    Néha,.... inkább sokszor nem értem, hogy miért tesz dolgokat a játékosok kárára a BP ?
     
    _Ilona49_ és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  6. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sajnos én sem. Pedig kár.
     
    _Ilona49_ és farmerSS kedveli ezt.
  7. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Ne haragudj, elsiklottam a kérdésed felett...
    Elméletben kaphatsz igen, de a gyakorlatban ezt el lehet tolni a háttérben (nem tudom, ezt hogyan programozták le; manuálisan be kell állítani az új fát, vagy automatikusan válogat bármely fából; illetve itt is lehet valamilyen gikszer). Továbbá ha sokra van szükséged, az idő lesz, mire összegyűlik. Én például még egyetlen darabot sem kaptam a selyemakác XXL-ből. És vannak olyan fák, pl. a farmon a bodza XXL, ami szándékosan (?) csak nagyon-nagyon kis eséllyel jöhet titokfából.
    Próbáld ki...
     
    _Ilona49_, -Holdfeny-. és -ágianyu33- kedveli ezt.
  8. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!

    Én nem gondoltam volna, hogy régi titkosból jöhet új fa. Kíváncsi lennék én is.
     
    _Ilona49_ és -BombadilToma- kedveli ezt.
  9. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    holnap 2 területnyi fát tudok bontani... igazából csak 8 db kellene...:music: jaja bilibe lóg a kezem:p
    jelzem mennyi sikerült:music:
     
    Cyra65, _Ilona49_ és -BombadilToma- kedveli ezt.
  10. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!

    Erre kíváncsi leszek. Én most is azt mondom, hogy új fa nem jön belőle. Ne legyen igazam.
     
    _Ilona49_ és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  11. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia
    holnap lesz a teszt mert ma a 2 vívó gyerekem átigazolását intéztem a Gyac-hoz... ez agyrém... Azt hittem 30 perc... jah... fél nap...
    Remélem nem lesz igazad... mert szeretnék 8 csillogós új fát:inlove: S jól jönne ingyen a titokfából... :p
     
    _Ilona49_ és zsani_apja kedveli ezt.
  12. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Hát nem bírtam ki holnapig... új csillogós rózsaszín nem jött de még xl sem... a 30 arannyal megszórt titokcsemetéből...
    Bakker akkor vennem kell:wuerg:
     
    _Ilona49_, zsani_apja és Cyra65 kedveli ezt.
  13. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Sajnálom. Venned nem kell, csak ha kell. :D ;)
     
    _Ilona49_, Sali~*.*, -Holdfeny-. és 2 más kedveli ezt.
  14. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    ÓÓÓÓÓ tudod mikor a vezérhangya elindul..:p akkor kellxDxDxD
     
    _Ilona49_ és zsani_apja kedveli ezt.
  15. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Szia!
    Ha valaki valóban önzetlenül akar segíteni a játékosoknak, ahhoz nem feltétlenül kell moderátornak lennie. Elég csak megnézni a fórum nagyjait: nem írok neveket, aki olvassa őket, pontosan tudja, kikről van szó. Ők játékosként segítenek, amikor idejük engedi, nem kötik magukat semmilyen szerephez, vagy időhöz. Tisztelet nekik, és minden jószándékú játékosnak, aki hozzájárul ahhoz, hogy a közösség működjön. Ugyanakkor a moderátorok munkáját is el kell ismerni: ők azok, akik vállalják a felelősséget, időt szánnak a feladatokra, és rendet tartanak, hogy a fórum használható és biztonságos legyen. Mindkét oldal fontos, és együtt teszik élővé ezt a közösséget.:inlove:
     
    feki13, GA-BI-O-Farm, _Ilona49_ és 5 más kedveli ezt.
  16. -mala159-

    -mala159- Járnitanuló


    És pontosan ezt teszem, önzetlenül segítek, amennyire csak tudok.
     
    GA-BI-O-Farm, _Ilona49_, farmerSS és 4 más kedveli ezt.
  17. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Sziasztok

    kinyitottam 100 piccolót...
    Még soha nem nyitottam ekkora mennyiséget egyben...
    A következők lettek amiket nem töröltem ki azonnal...
    2 Virágfestés
    2 Gyepek ura
    8 Varázskalap
    6 Levéltánc
    9 Multitaszting
    4 Ingrid
    6 Végtelen
    6 Jack
    4 Kicsobbanó
    5 Fényfesztivál...

    Arannyal nyitottam, s azt hiszem elégedett lehetek...
     
    GA-BI-O-Farm, _Ilona49_, farmerSS és 4 más kedveli ezt.
  18. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Kiraktam én is a farmra őket.
    [​IMG]
     
  19. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Nálam sem lett egy teljes területből sem... most még várok 2 tucatot... aztán majd meglátom mi lesz.. jövőhét dráhga lesz szerintem... szóval spórolnom kellene...:p
     
    GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  20. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Nem azért raktam ki, ha az új rózsaszínt akarod, akkor vegyél most 10 csomagot. Abból legalább már nekem is tudsz majd küldeni. :D :p
     
    Sali~*.*, GA-BI-O-Farm és SnéDóri kedveli ezt.