Visszajelzés Vadvirágos ösvények - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: -Sudden-, témanyitás ideje: 13.5.26.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
?

Mennyire tetszett az event? Kérjük, értékeld!

  1. 1

    51 szavazat
    24.6%
  2. 2

    0 szavazat
    0.0%
  3. 3

    3 szavazat
    1.4%
  4. 4

    4 szavazat
    1.9%
  5. 5

    7 szavazat
    3.4%
  6. 6

    4 szavazat
    1.9%
  7. 7

    4 szavazat
    1.9%
  8. 8

    12 szavazat
    5.8%
  9. 9

    18 szavazat
    8.7%
  10. 10

    104 szavazat
    50.2%
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Imrus65

    Imrus65 Fórum ismerője

    Nekem még 4400 gyakori kankalinra és 360 felröppenőre van szükségem.
    Jó játékot mindenkinek.
     
    vadlo66 kedveli ezt.
  2. Farmozni_jó

    Farmozni_jó Utánpótlás-írogató


    Köszi! Ezek szerint, ha a szigeti kulcsos ( 52-es) mezőt feloldom, tovább tudok jutni? Az nagyon király lenne!
     
  3. Csaba957

    Csaba957 Fórum hercege

    Igen tudom, hogy volt, de amit idéztél tőlem azt csütörtökön írtam.
    Szombaton meg is csináltam a hiányzó érmés feladatokat.
     
    GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  4. Imrus65

    Imrus65 Fórum ismerője

    Bocsi. Ezt benéztem.
     
  5. -zitu-

    -zitu- Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Maradt egy ezüstkulcs. Avval mit kell/lehet csinálni?
     
  6. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Semmit, visszaváltják. Nem tudják előre, ki milyen sorrendben halad, ezért minden szakasz végén van egy ezüstkulcs. Az utolsóval már nincs mit kiváltani.
     
    vihence, vadlo66, jófarmerlány és 8 más kedveli ezt.
  7. ildiko44

    ildiko44 Fórum parancsnoka

    hát akkor ennek is vége...jöhet a pajtatöltögetés, aki még dolgozik, annak sok sikert!!!!!Ja..és kellemes pünkösdi ünnepeket!!!!
     
    zsanka0606, barbi021951, vadlo66 és 4 más kedveli ezt.
  8. Pierrot20

    Pierrot20 Haladó

    Ez nem csalás véletlenül?
     
  9. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU

  10. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Nem ez nem csalás, így lehet akadálymentesen végigvinni az eventet;)
     
  11. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Van út a két mező között, és semmiféle szabály sem mondja ki, hogy csak az alsótól a felső felé szabad menni. Más kérdés, hogy a tavon kívül ennek nincs semmiféle relevanciája. Könyveljük el jófejségnek, és írjunk be érte a BP-nek egy piros pontot - úgyis rengeteg feketéjük van...
     
    katimami51, zsóka56, barbi021951 és 8 más kedveli ezt.
  12. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    De rég volt amikor piros pontot osztogattak a fórumon:music:
     
  13. ada77201

    ada77201 Fórumprofi

    nekem 6 db nincs meg :(!!!! a MEGVAGY kitehető meg van 6 db-ért de a fogaskereket nem tudom kiváltani mert nem találom őket :wuerg::mad:>:(
     
    zsani_apja kedveli ezt.
  14. jófarmerlány

    jófarmerlány Mindentudó orákulum

    Szia!
    Ha a Megvagy dekort kiváltottad, új Fogaskereket már csak a játékból tudsz kiváltani, illetve kapni.
    !
     
    ada77201, zsani_apja és vadlo66 kedveli ezt.
  15. donkartacs07

    donkartacs07 Fórum hercege

    Nem tudom megérteni a 12 órás szakaszt az átvételre. Ha 11 óra lenne, sem tudnék több dolgot átvenni, de a 12 órás "aratás" bosszantó!! :(
    Szavazatom 1-s!
     
    Pierrot20 kedveli ezt.
  16. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    reggelt!
    Ezek szerint meg vagyok. de hol az érme? :D
     
    GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  17. incimami

    incimami Fórum bárója

    Sziasztok!Event letudva,Jöhet a pajta töltögetés.Aki kész gratula,Aki még csinálja sok sikert.:):):)
     
    barbi021951 és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  18. tuxumuxi

    tuxumuxi Aktív író

    Sziasztok. Honnan szedjek ültethető növényeket?
     
  19. Mama081952

    Mama081952 Utánpótlás-írogató

    Kérem segítsetek,miért nem tudom bedobnia 36-37 mezőt minden megvan már körülötte.,,???
     
    farmer221278 kedveli ezt.
  20. farmer221278

    farmer221278 Járnitanuló

    szia.

    Én is ezt akartam kérdezni
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.